.
Отговор в тема
Страница 5 от 18 ПървиПърви 12345678915 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 439
  1. #101
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    За да откажеш цигарите не си длъжен да влезеш в специализирана болница..и пак няма да е сигурно,че ще ги откажеш..!
    Олее...ти по принцип знаеш ли кои хора ходят в тези комуни...хероиновите наркомани.. Ако имаш воля можеш да откажеш всичко с Психическа зависимост..а щом можеш да откажеш цигарите (които по зависимост се нареждат до хероина) и амфетамина можеш да откажеш..докато при хероина има и физическа зависимост...

  2. #102

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    Аз вече игнорирам коментарите ти,за това не се мъчи да ме убеждаваш в други неща
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  3. #103
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    Хах не, че нещо ве човек ама глупавия винаги отказва да чуе мнението на другите и да се вслуша в думите им, докато умния поне изслушва и оттам си определя вярно и невярно
    И все пак никой не може да ти обясни най-ясно какво е това от човек който е опитвал. Тези, които четат много и слушат по новините и т.н. за наркотиците си мислят, че амфетамин, бонбони, хероин..всичко е едно..
    А разликата е все едно да сравняваш цигари и хероин..тоест голяма.
    Пфуу..никой не може да разбере..като се замисля, че и моята глава беше промита до преди 1 година някъде и ми става лошо
    UFOs споко брат и аз преди мислех като теб..

  4. #104
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    Цитирай Първоначално написано от cickin
    неска изпаданх в криза за трева мн ми са пуши ,но не ще си пазя парите за ядене ахаха
    Хахах..и ние се чудим защо всеки е с промит мозък..е такива дето се правят на "Гързари" ужким..
    Изпаднал в криза за трева..брат ти чуваш ли се ве???
    И ква ти беше кризата, ако не е тайна?
    Ще си пазел парите за ядене..то пък големите пари.. ще ядеш с тях цял живот...и бтв много похвално, че си изпаднал в криза смятай къв боклук си

  5. #105

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    Цитирай Първоначално написано от BqlaLiniq
    Хах не, че нещо ве човек ама глупавия винаги отказва да чуе мнението на другите и да се вслуша в думите им, докато умния поне изслушва и оттам си определя вярно и невярно
    И все пак никой не може да ти обясни най-ясно какво е това от човек който е опитвал. Тези, които четат много и слушат по новините и т.н. за наркотиците си мислят, че амфетамин, бонбони, хероин..всичко е едно..
    А разликата е все едно да сравняваш цигари и хероин..тоест голяма.
    Пфуу..никой не може да разбере..като се замисля, че и моята глава беше промита до преди 1 година някъде и ми става лошо
    UFOs споко брат и аз преди мислех като теб..
    Аз знам какво искаш да кажеш,за това те игнорирам Глупав съм защото знам какво искаш да кажеш..
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  6. #106
    Аз казвам НЕ на наркотиците по-добре нещо друго ама да не води до смърт

  7. #107
    Аватара на Euphoriant
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    near the sun
    Мнения
    83
    колкото и да сте отчаяни не опитваите! дрогата не е решение на проблеми те, нито е някаква гъзария да вземаш ( примерно амфети) ..
    turn unthinkable to reality..

  8. #108
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    Пфах аве хора самите наркотици не те карат да минеш на хероин..
    Просто започваш да взимаш повече и повече, за да се нафукаш качествено... На някои им става слабо и минават на по-тежки като херца и метамфетамин, но не всички са такива.. Някои се пристрастяват много бързо други не.. Аз към цигарите се пристрастих чак след 3-4 година и то даже не е пристрастяване ами навик..щото мога и да не пуша
    Всичко си зависи от психиката.
    А относно проблемите..ти като не си пробвал как разбра, че не е решение..а и за кои проблеми говориш?
    Абе то кво ли обяснявам..ние си знаем нашето вие си знаете вашето...

  9. #109
    трябва да си пропаднал тъпанар, отрепка за да го направиш
    [imghttp://breathe.blog.bg/photos/26135/red_heart.gif[/img]

  10. #110
    Аватара на heroine
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Hate City Sofia.
    Мнения
    392
    за да избягваш скуката?

    ти знаеш ли , че повечето войници се друсат, както и хората под стерс, за да "живнат" малко.
    може да не си отрепка и тъпанар, за да го направиш, ами да си любопитен, а и не винаги ти сам се съгласяваш, имам в предвит това, че някой може да те надруса, за да се възползва.
    А т'ва, че се друсаш, защото имаш проблеми е баси смешката, друсаш се и после идват проблемите бих казала.
    Страх ме е от себе си ,
    когато загубя мечтите си.

  11. #111
    Цитирай Първоначално написано от Jus7m3
    Добре де,какво против имате тревата след като тя е към леките наркотици а алкохола към тежките??
    +1

  12. #112
    ave hora tezi koito ne sa probvali prosto nqmat mnenie po vaprosa. daje i tezi koito vzimat treva i amfeti, te sa tolkova lek narkotik i amfeti te ne vodqt do pristrasqvane.hap4eto mu e maikata takava euforiq dori ne ste si i predstavqli 4e moje da usetite i ne vodqt kum pristrastqvane az ne sam zimal ni6to ot cheteri meseca ne i izpitvam nujda da go pravq no ne mi preche ot vreme na vreme da se razmazvam maksimalno

  13. #113

    ...

    Според мен наркотиците са безмислени..

  14. #114
    Аватара на lamugata1
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    София
    Мнения
    21
    Цитирай Първоначално написано от badev_
    Да кажем НЕ ? И ти не си наред ми се струва ама тъпата , незнаеш ли , че наркотиците не са за да избягъш от проблемите или тама още ква информация си намерила в нета , а за да избягъш от скуката и когато тва го разберете ша се промениш , а не да ми пишеш некви теми щот си е дописъло !!! =D> Браво всеки си има мнение ама твойто е едно никвоо ... тревата не пушете трева деца лала ебавате си живота ти пушила ли си изообщо та да распрашш некви тука... ?
    Абе,пич я да те питам аз теб.....ти друсаш ли се а?щото предполагам че го правиш и то венозно в главата,щото мозъка ти го няма!!!!ако мислиш че си много компетентен по въпроса и че се изказа като гений много се лъжеш,освен че доказа че си пълен инфантил и за теб пояснявам какво е това(затъпял човек)така най-просто казано като за теб,за да може да ти го смели мозъка изпит!!!!!и не коментирай повече такива глупости че се излагаш и показваш каква гнила стока си....не че ти пука ама.....
    Никога не забравяй кой си!!!

  15. #115
    Ne nanarkoticite
    Da na trevata, niakoi hora kazvat che kato pushish treva posle i kum drugi narkotici shte preminesh ama tva ne e vqrno . Az marijuana ne pusha nito za da se pravia na gangster nito za da filmiram ili ot lubopitstvo az pusha za da relaksiram i zashtoto mi haresva

  16. #116
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от FlammeNoir
    Ne nanarkoticite
    Da na trevata, niakoi hora kazvat che kato pushish treva posle i kum drugi narkotici shte preminesh ama tva ne e vqrno . Az marijuana ne pusha nito za da se pravia na gangster nito za da filmiram ili ot lubopitstvo az pusha za da relaksiram i zashtoto mi haresva
    Според мен тва, че хора, които пушат, посягат и към други наркотици си е съвсем вярно Само, че някои от тях се отказват от по-тежките и се връщат към тревата, а други започват да друсат квото дойде.

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  17. #117
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm
    Цитирай Първоначално написано от FlammeNoir
    Ne nanarkoticite
    Da na trevata, niakoi hora kazvat che kato pushish treva posle i kum drugi narkotici shte preminesh ama tva ne e vqrno . Az marijuana ne pusha nito za da se pravia na gangster nito za da filmiram ili ot lubopitstvo az pusha za da relaksiram i zashtoto mi haresva
    Според мен тва, че хора, които пушат, посягат и към други наркотици си е съвсем вярно Само, че някои от тях се отказват от по-тежките и се връщат към тревата, а други започват да друсат квото дойде.
    Zavisi ot choveka niakoi probvat i drugi narkotici i se otkazvat niakoi probvat drugi i im haresva posle ne spirat a puk niakoi prosto ne probvat

  18. #118
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от FlammeNoir
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm
    Цитирай Първоначално написано от FlammeNoir
    Ne nanarkoticite
    Da na trevata, niakoi hora kazvat che kato pushish treva posle i kum drugi narkotici shte preminesh ama tva ne e vqrno . Az marijuana ne pusha nito za da se pravia na gangster nito za da filmiram ili ot lubopitstvo az pusha za da relaksiram i zashtoto mi haresva
    Според мен тва, че хора, които пушат, посягат и към други наркотици си е съвсем вярно Само, че някои от тях се отказват от по-тежките и се връщат към тревата, а други започват да друсат квото дойде.
    Zavisi ot choveka niakoi probvat i drugi narkotici i se otkazvat niakoi probvat drugi i im haresva posle ne spirat a puk niakoi prosto ne probvat
    Човек..НЯМА такива, които да не пробват нещо различно от трева....НЯма просто...може само веднъж да са пробвали нещо различно, но са пробвали при всички положения.

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  19. #119
    има мн тъпо разсъждаващи хора..няма да цитирам никове защото не ги помня...там някав си UFO казал че цигарите са спирали лесно и нямало нужда да посещаваш болница..абе ти си бати гаменаа бее...иди са фърли от Аспаруховия мост...вообще не е лесно и не винаги е до воля...има хора с много воля но просто физическото надделява...зн ли кви обриви се получават и к'во ти става нервната система...а за наркотиците...аз лично тревичка съм опитвала мн е готтт не е пристрастяващо в повечето случаи...барай си тревата с амфетките и не ти трябва друго...пък и който е решил да пробва тъпите текстове няма да го откажат тъй че на бъдещите потребители могада кажа само да внимават с количество качество и вид на наркотика... айде чао ,че мн мога да пиша за малоумниците дето ми разправят колко е вредна тревичката xax др не съм опитвала засега не изпитвам и нужда и все пак всеки си има мнение някой може да не иска дори да опита в което няма много лошо
    На мъж който знае как да чука, винаги му отварят

  20. #120
    Не на наркотиците!Нито за забавление, нито "за решаване на проблеми" стават!!!Ако ставаха, досега да бяха легални навсякъде!

  21. #121
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от fr3aks7er
    Не на наркотиците!Нито за забавление, нито "за решаване на проблеми" стават!!!Ако ставаха, досега да бяха легални навсякъде!
    Яж лайна бе !

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  22. #122
    Супер фен Аватара на KadifWerewolf
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Я сом ут село!
    Мнения
    1 025
    Тревата определено става за забавление, но нещо по-сериозно -
    Аре си одиме! НА СЕЛО!

  23. #123
    Супер фен Аватара на KadifWerewolf
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Я сом ут село!
    Мнения
    1 025
    Сега прочетох, че алкохола се води наркотик..
    Аз друсам всеки ден
    Аре си одиме! НА СЕЛО!

  24. #124

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    ..секъде е добре къде вас ва нема
    Мнения
    24

  25. #125
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от protest
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm
    Цитирай Първоначално написано от fr3aks7er
    Не на наркотиците!Нито за забавление, нито "за решаване на проблеми" стават!!!Ако ставаха, досега да бяха легални навсякъде!
    Яж лайна бе !
    ...каза нежната като прасковена фиданка госпожица, чиито свежи като майска роза устни бяха покрити с бледорозов гланц, и опря в тях огромния, мазен плътен МАСУР и смукна от него...

    много си яка. и правиш добро впечатление с възпитанието си, определено : )
    Боли ме гъза кво впечатление ти правя...аз съм ЗА наркотиците и страшно много се дразня на хора, които се изказват без да са употребявали, като извеждат мнението си само от нещата, които са чели и чували. Тъпня. А нещо против розовия гланц?

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си