.
Отговор в тема
Страница 6 от 18 ПървиПърви ... 234567891016 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 439
  1. #126

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    ..секъде е добре къде вас ва нема
    Мнения
    24

  2. #127
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    аз пък не съм против.

    и това ''от тревата се почва'' е.. баси заблудата

    * не разбирам кво против розовия гланц пхаха

  3. #128
    MariJuana I Love

  4. #129
    Цитирай Първоначално написано от protest
    явно те б0ли, щото доста се разпеняви... спри тия прахоляци и треволяци, че яко ти ебават майката на нервенцата

    и да, против розовия гланц съм, ако някоя изТЪНчена мадама като теб го носи и псува безпричинно в същото време.. ама кво ли разбирам аз от естетика
    ebi se be

  5. #130
    Цитирай Първоначално написано от BqlaLiniq
    За да откажеш цигарите не си длъжен да влезеш в специализирана болница..и пак няма да е сигурно,че ще ги откажеш..!
    Олее...ти по принцип знаеш ли кои хора ходят в тези комуни...хероиновите наркомани.. Ако имаш воля можеш да откажеш всичко с Психическа зависимост..а щом можеш да откажеш цигарите (които по зависимост се нареждат до хероина) и амфетамина можеш да откажеш..докато при хероина има и физическа зависимост...
    Маце много си в грешка.В комуни влизат хора със сякаква зависимост.Хазарт, наркотици,алкохолизъм и т.н

  6. #131
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    НЕ!на наркотиците!

  7. #132
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm

    Боли ме гъза кво впечатление ти правя...аз съм ЗА наркотиците и страшно много се дразня на хора, които се изказват без да са употребявали, като извеждат мнението си само от нещата, които са чели и чували. Тъпня. А нещо против розовия гланц?
    Точно така, нито съм пробвал нито мисля да пробвам, какво лошо има в това?Лошото е за тези ,които се друсат, защото няма какво да спечелят.

  8. #133

  9. #134
    Цитирай Първоначално написано от fr3aks7er
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm

    Боли ме гъза кво впечатление ти правя...аз съм ЗА наркотиците и страшно много се дразня на хора, които се изказват без да са употребявали, като извеждат мнението си само от нещата, които са чели и чували. Тъпня. А нещо против розовия гланц?
    Точно така, нито съм пробвал нито мисля да пробвам, какво лошо има в това?Лошото е за тези ,които се друсат, защото няма какво да спечелят.
    Не е лошо, а е отвратително.Обаче когат човек е в кризи няма как да го разбере, а надруса ли се първото изречение му е "от утре спирам".Това утре е винаги утре,утре,утре...

  10. #135

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    670
    То наркотиците могат да бъдат и хубаво нещо,ама ако се взима само от време на време.

  11. #136
    ЕхХ какви хубави дискусийки се развихрят само "Яж лайна бе!" "ebi se" LoL! ПРОТИВ НАРКОТИЦИТЕ!!! но всеки си има собствено мнение едни искат да умрат бързо, други не...
    Blah Blah...blah -lol

  12. #137
    Цитирай Първоначално написано от LordXpLoD
    ЕхХ какви хубави дискусийки се развихрят само "Яж лайна бе!" "ebi se" LoL! ПРОТИВ НАРКОТИЦИТЕ!!! но всеки си има собствено мнение едни искат да умрат бързо, други не...
    Да едни не искат да се лишават от удоволствиятя, които живота предлага, само защото те са вредни, а други искат да изкарат до 100 годишна възраст, макар и след 40 год. да живота да не е нищо особено
    Има ли удоволствие, което да не е вредно и да не ни убива? Всичко е вредно бе...Секи има право да избира дали да се друса или не и не мисля, че някой тря се опитва в тази тема да откаже тези които са ЗА наркотиците..няма смисъл...приемете, че има и фенове бе деа скапаняци

  13. #138
    Цитирай Първоначално написано от NoFuckinWay
    Цитирай Първоначално написано от LordXpLoD
    ЕхХ какви хубави дискусийки се развихрят само "Яж лайна бе!" "ebi se" LoL! ПРОТИВ НАРКОТИЦИТЕ!!! но всеки си има собствено мнение едни искат да умрат бързо, други не...
    Да едни не искат да се лишават от удоволствиятя, които живота предлага, само защото те са вредни, а други искат да изкарат до 100 годишна възраст, макар и след 40 год. да живота да не е нищо особено
    Има ли удоволствие, което да не е вредно и да не ни убива? Всичко е вредно бе...Секи има право да избира дали да се друса или не и не мисля, че някой тря се опитва в тази тема да откаже тези които са ЗА наркотиците..няма смисъл...приемете, че има и фенове бе деа скапаняци
    Това казвам в мнението си , че всеки има право на собствен избор
    лично за мен наркотиците са безсмислени. Да даваш камари пари за временни удоволствия...
    Blah Blah...blah -lol

  14. #139
    Цитирай Първоначално написано от LordXpLoD
    Това казвам в мнението си , че всеки има право на собствен избор
    лично за мен наркотиците са безсмислени. Да даваш камари пари за временни удоволствия...
    Камара пари...
    10 лева е грама тревата е...
    а 20 лева амфета...който един грам ти стига за 2 дена

  15. #140
    Да, но да речем ако за 1 ден харчиш 20 лева то за 2 години не са малко
    Blah Blah...blah -lol

  16. #141
    Да, но да речем ако за 1 ден харчиш 20 лева(за наркотици) то за 2 години не са малко
    Blah Blah...blah -lol

  17. #142
    Цитирай Първоначално написано от LordXpLoD
    Да, но да речем ако за 1 ден харчиш 20 лева(за наркотици) то за 2 години не са малко
    Е харо харчиш по 20 лв на ден за храна, цигари, пиене, кафета и т.н ... за 2 години също не са малко Секи си прави сметката ..от какво да се лишава и от какво не Аз предпочитам да огранича цигарите и да не ям секи ден големи хамбургери с кола, за сметка на другото

  18. #143
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434
    КАКВА Е ТАЗИ ДИСКРИМИНАЦИЯ? Защо пък да не кажем НЕ! на цигарите и алкохола? ТЕ също са вредни и убиват. Къде ги забравихте??? Те също са наркотични вещества, защото човек става зависим от тях!

  19. #144
    Цитирай Първоначално написано от Samoten89
    КАКВА Е ТАЗИ ДИСКРИМИНАЦИЯ? Защо пък да не кажем НЕ! на цигарите и алкохола? ТЕ също са вредни и убиват. Къде ги забравихте??? Те също са наркотични вещества, защото човек става зависим от тях!
    Ти сам каза, че са наркотични вещества.А заглавието на темата е "Да кажем НЕ на наркотиците". Щом и те са наркотични вещества, това означава, че и те са включени и не са забравени. Дори кофеина е включен .

    пп. от къде се появиха двете едни и същи мои мнения? (по-горе)
    Blah Blah...blah -lol

  20. #145
    Цитирай Първоначално написано от Belair
    То наркотиците могат да бъдат и хубаво нещо,ама ако се взима само от време на време.
    Наркотиците могат да бъдат хубаво нещо само ,ако се ползват с медицинско предписание.По друг начин ,ако ми кажеш как могат да са хубаво нещо - евала ти правя!

  21. #146
    Цитирай Първоначално написано от fr3aks7er
    Цитирай Първоначално написано от Belair
    То наркотиците могат да бъдат и хубаво нещо,ама ако се взима само от време на време.
    Наркотиците могат да бъдат хубаво нещо само ,ако се ползват с медицинско предписание.По друг начин ,ако ми кажеш как могат да са хубаво нещо - евала ти правя!
    Ми е така- отвличат ги от оценките в училище и им разнообразяват живота (или поне зависимите така си мислят).
    Blah Blah...blah -lol

  22. #147
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    258
    по-добре трева от колкото цигари...

  23. #148
    Кофеин- чай, кафе, какао, кола
    .... незнаех че и от какао може да станеш наркоман

  24. #149
    И от компюъра може да станеш зависим.Не случайно вече има места,който се занимават с зависимости и на първо място слаг компютрите в рекламите си.

  25. #150

    lkl;k

    ;'l;l;

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си