.
Отговор в тема
Страница 8 от 18 ПървиПърви ... 456789101112 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 439
  1. #176
    az sym mnogo protiv narkoticite

  2. #177
    а защо си против наркотиците?

  3. #178
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025

    Re: snimka

    Цитирай Първоначално написано от latihan
    ами гледам, че вече си я сменил )
    женска съм !

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  4. #179

  5. #180
    OK, smenilA ) Sorry, che te napravih v myzhki rod!

  6. #181
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от latihan
    OK, smenilA ) Sorry, che te napravih v myzhki rod!
    ni6to

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  7. #182
    Ето ви 1 причина-ЖИВОТА ВИ НИКОГА НЯМА ДА Е СЪЩИЯ ВЪВ ВСЕКИ ПАРАГРАФ!.Казвам го от личен опит,който иска да пита да пише,но няма смисъл и без тва няма да докарате усещането от първия път.Няма да избягате от нищо с тяхна помощ освен от живота и реалността!Ако има такива хора с осъзнат такъв проблем питайте знам много добри клиники няма нищо страшно God Bless.
    Sometimes you gotta close your eyes to see...

    Can`t rain all the time...

  8. #183
    Лел не мога да повярвам...Алкохола бил по вреден от марихуаната...Браво! Вече всички имаме оправдание да пушим трева.Баси идиотите сте бе.Добре де като пита някой приятел: "Абе защо пушиш марихуана" Ти какво ще му отговориш? Може би :" Ми щото твърдия алкохол е по вреден"...И от няколко мнения преди мен останах с впечатление че всички трябва да сме взимали някакъв наркотик за да пишем мнение тук...така ли? А защо всички не се надрусаме та да разберем наркоманите и да не ги обвиняваме? Да...орпеделено много умно.Братът на мой приятел се ОБЕСИ под влиянието на наркотици...Помислете колко хора патят защото някой "приятел" им казаъл че не е нищо особено да изпушат една...А после малко от това и от това...

  9. #184
    Мда, другарчета, това са сериозни неща. Понякога си мислим, че нещо е безвредно, а се оказва егати филма...Ако ви се случи да се чудите от къде да търсите информация за наркотици, къде гледате? Става въпрос за обективна информация, а не за пропаганда.
    Поздрави

  10. #185

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    670
    Е,Боже,аман от вас.Чосек да не може вече и една трева да изпуши на спокойствие от вас

  11. #186
    Не бе пафкаите си то не 4е е хубаво но с по сериозните не6та трябва да се внимава пове4е
    Sometimes you gotta close your eyes to see...

    Can`t rain all the time...

  12. #187

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Shroom Land ^^
    Мнения
    39
    Цитирай Първоначално написано от Scarecrow
    Лел не мога да повярвам...Алкохола бил по вреден от марихуаната...Браво! Вече всички имаме оправдание да пушим трева.Баси идиотите сте бе.Добре де като пита някой приятел: "Абе защо пушиш марихуана" Ти какво ще му отговориш? Може би :" Ми щото твърдия алкохол е по вреден"...И от няколко мнения преди мен останах с впечатление че всички трябва да сме взимали някакъв наркотик за да пишем мнение тук...така ли? А защо всички не се надрусаме та да разберем наркоманите и да не ги обвиняваме? Да...орпеделено много умно.Братът на мой приятел се ОБЕСИ под влиянието на наркотици...Помислете колко хора патят защото някой "приятел" им казаъл че не е нищо особено да изпушат една...А после малко от това и от това...
    Слушай сега ти!!! На всеки могат да му предложат да пуши коз, а от него самия зависи дали ще посегне или не! Ако имаш воля и не се влияеш от "стадното" мислене ще го направиш заради самия сее си. И мога да ти кажа, че тревата НЕ е врата към другите наркотици! От волята на човека си зависи дали ще премине към нещо по-сериозно или не!!! Аз как пуша мн рядко трева и не съм си и помислял дори за нещо друго!? Най-много ме дразнят снобари като теб, които си мислят, че пушиш ли веднъж и вече си за нарко комуна... Ако си се родил някакъв жалък и безхарактерен помияр и нямаш за какво да живееш, то да - ЩЕ СТАНЕШ НАРКОМАН И ОТ ЕДИН МАСУР!!! И не можеш да ме убедиш, че хората се оправдават че пушат коз, заради това, че и алкохола е наркотик ... Я по-добре се ограмоти малко преди да поставяш всички хора под общ знаменател!!! А тея които се друсат ще си намерят мястото под земята някой ден
    [b/] Nightmarish Mushroom ... Yeah! That's me... That's Oli =) [b/]

  13. #188
    Цитирай Първоначално написано от oli11
    Цитирай Първоначално написано от Scarecrow
    Лел не мога да повярвам...Алкохола бил по вреден от марихуаната...Браво! Вече всички имаме оправдание да пушим трева.Баси идиотите сте бе.Добре де като пита някой приятел: "Абе защо пушиш марихуана" Ти какво ще му отговориш? Може би :" Ми щото твърдия алкохол е по вреден"...И от няколко мнения преди мен останах с впечатление че всички трябва да сме взимали някакъв наркотик за да пишем мнение тук...така ли? А защо всички не се надрусаме та да разберем наркоманите и да не ги обвиняваме? Да...орпеделено много умно.Братът на мой приятел се ОБЕСИ под влиянието на наркотици...Помислете колко хора патят защото някой "приятел" им казаъл че не е нищо особено да изпушат една...А после малко от това и от това...
    Слушай сега ти!!! На всеки могат да му предложат да пуши коз, а от него самия зависи дали ще посегне или не! Ако имаш воля и не се влияеш от "стадното" мислене ще го направиш заради самия сее си. И мога да ти кажа, че тревата НЕ е врата към другите наркотици! От волята на човека си зависи дали ще премине към нещо по-сериозно или не!!! Аз как пуша мн рядко трева и не съм си и помислял дори за нещо друго!? Най-много ме дразнят снобари като теб, които си мислят, че пушиш ли веднъж и вече си за нарко комуна... Ако си се родил някакъв жалък и безхарактерен помияр и нямаш за какво да живееш, то да - ЩЕ СТАНЕШ НАРКОМАН И ОТ ЕДИН МАСУР!!! И не можеш да ме убедиш, че хората се оправдават че пушат коз, заради това, че и алкохола е наркотик ... Я по-добре се ограмоти малко преди да поставяш всички хора под общ знаменател!!! А тея които се друсат ще си намерят мястото под земята някой ден



    на4и тва мом4е е напълно право.волята е вси4ко,ако има6 воля и вярва6 в Господ винаги има изход.От друга страна не вси4ки наркомани отиват под земята ина4е в момента няма6е да ви пи6а,разбира се познавам и такива които за мен бяха много скъпи.Просто живота е едно голямо изку6ение.Но не се подавайте на другите наркотици,имайте воля и помнете 4е винаги 6те има някои 4овек до вас и Господ винаги 6те е с вас.Някои 6те кажат 4е приказвам глупости но Господ ми помогна тогава и сега ,и ако някой познава дяволската болка то той най-добре може да ме разбере.Но не обвинявайте тези хора и не ги отритвайте а помогнете колкото можете.Но с теб съм съгласна за волята,тя и ду6ата е единственото което остава накрая.God Bless
    Sometimes you gotta close your eyes to see...

    Can`t rain all the time...

  14. #189
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    Едно е когато го правиш, за да избягаш от проблемите и когато не успееш посегнеш към по-твърдо (хероин) и когато видиш, че наркотиците няма да те избавят от проблемите се самоубиеш или почнеш да се режеш, друго е когато го правиш за кефа и не ти дреме...
    !!!МОМИЧЕ СЪМ!!!
    Осъзнаваш, че едни са истински, а другите - нямало е смисъл да познаваш...Търся моето, пазя моето, както ти твоето, без значение кво е то..Оставам си такава каквато съм била...ВИНАГИ...И СЕГА...И ПРЕДИ...

  15. #190
    Цитирай Първоначално написано от oli11
    Цитирай Първоначално написано от Scarecrow
    Лел не мога да повярвам...Алкохола бил по вреден от марихуаната...Браво! Вече всички имаме оправдание да пушим трева.Баси идиотите сте бе.Добре де като пита някой приятел: "Абе защо пушиш марихуана" Ти какво ще му отговориш? Може би :" Ми щото твърдия алкохол е по вреден"...И от няколко мнения преди мен останах с впечатление че всички трябва да сме взимали някакъв наркотик за да пишем мнение тук...така ли? А защо всички не се надрусаме та да разберем наркоманите и да не ги обвиняваме? Да...орпеделено много умно.Братът на мой приятел се ОБЕСИ под влиянието на наркотици...Помислете колко хора патят защото някой "приятел" им казаъл че не е нищо особено да изпушат една...А после малко от това и от това...
    Слушай сега ти!!! На всеки могат да му предложат да пуши коз, а от него самия зависи дали ще посегне или не! Ако имаш воля и не се влияеш от "стадното" мислене ще го направиш заради самия сее си. И мога да ти кажа, че тревата НЕ е врата към другите наркотици! От волята на човека си зависи дали ще премине към нещо по-сериозно или не!!! Аз как пуша мн рядко трева и не съм си и помислял дори за нещо друго!? Най-много ме дразнят снобари като теб, които си мислят, че пушиш ли веднъж и вече си за нарко комуна... Ако си се родил някакъв жалък и безхарактерен помияр и нямаш за какво да живееш, то да - ЩЕ СТАНЕШ НАРКОМАН И ОТ ЕДИН МАСУР!!! И не можеш да ме убедиш, че хората се оправдават че пушат коз, заради това, че и алкохола е наркотик ... Я по-добре се ограмоти малко преди да поставяш всички хора под общ знаменател!!! А тея които се друсат ще си намерят мястото под земята някой ден
    Напълно си прав!
    И аз в последната година можех да си взема коз, когато си поисках, обаче не взех. И сега като си мисля осъзнах, че може би е най-правилното решение, което някога съм взимала. [Като се има в предвид, че тренирам баскет. ]
    Всеки си решава какво да прави, но ако ги нямаше тея наркотици, света щеше да е много по-хубав. =]

  16. #191
    Много мнениея на..доста неинформирани хора изчетох : )
    За това,че тревата неминуемо едва ли не водела до тежки наркотици-не е напълно вярно.Приятелят ми,в момента на 17,е запалил за пръв път на 14.Оттогава като му се прииска пуши-може да е 20 пъти на месец,може и 1 път на два месеца.Не мисля,че е пристрастен.
    Аз преди..взимах.Почерпих и него една линия,той каза,че не му харесва и не е пробвал повече.Първото нещо,което пробвах беше бонбон,след това амфети.Имало е случаи,в които не съм спяла по седмици."За какво го правят наркоманите?" ще пита някой.На мен лично ми харесваше да си свия банкнотката,да ударя линията,да усетя как,ако е бил по-силен материала,ми изтръпва..тази половина на главата от която ноздра съм взела Усещането след това не мога да го опиша,доста индивидуално е.По едно време обаче,точно май месец тая година,ми..писна един вид.Пак ми беше яко и т.н.,обаче...Тук някой ще каже,че това ще ми е стъпката към кока или херца,ами не е..Мислех си,ще си чертая по рождени дни,купони и т.н..Еми и това не стана-имаше и купони,и рождени дни:

    -Искаш ли?
    -Всъщност...не

    ...
    И това беше.Друго не ми се иска да опитвам.Може би пак ще започна някой ден,но това беше период от почти година,в който супер често се друсах и не мисля,че се пристрастих,а спрях...учудващо лесно.Не мисля,че е до воля или нещо такова-пуша едва от година и малко и много се ядосвам,че не ми се получава да ги спра.
    Така че,за легализация на наркотиците-не.Но да пробваш бонбон,амфети,коз...не е страшна загуба : )

  17. #192
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    Lifash евала майна
    И аз бях така..кефеше ме в началото..почти половин година амфетамин и трева, но някак си ми писна..и просто спрях
    Айляк ми е ама само на някви купончета
    И аз се убедих, че пристрастяването (поне за мен) към цигарите е много по-голямо от това към амфетамина и тревата /тези съм ги взимала бая за това говоря само за тях/.
    Харабия ли ти е изтръпвала главата Мен досега не ми се е случвало..
    Мен ме кефеше горченето и после като ме изджаса
    !!!МОМИЧЕ СЪМ!!!
    Осъзнаваш, че едни са истински, а другите - нямало е смисъл да познаваш...Търся моето, пазя моето, както ти твоето, без значение кво е то..Оставам си такава каквато съм била...ВИНАГИ...И СЕГА...И ПРЕДИ...

  18. #193
    Беше...странно усещане тва изтръпване
    А горченето..спомням си на нова година,вече не знам къде съм и добарах на домакина захарницата и с една лъжичка...
    По принцип най-много ме дразни факта,че повечето хора вярват едва ли не,че опиташ ли веднъж-край,след няколко седмици ще изнесеш на майка ти бижутата,дивидито,уредбата ..
    И пак..не мога да кажа в никакъв случай,че съм се пристрастила и супер много се дразня някой нарече ли ме наркоманка или как беше там..няма бивш наркоман,има мъртав наркоман или нещо такова... |(

  19. #194
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    Мда ве ама е айляшко такова в смисъл точно амфетамина ми помогна да се измъкна от една мъка..в смисъл аз не почнах заради това, а просто е така да опитам, но след 2-3 седмици вече спрях напълно да мисля за него (човека, който смятах, че никога няма да забравя)
    Ама харабия ми е много чудно как аз и ти да речем сме друсали много и не сме пристрастени никак даже, а някои други хора се закачат яко..
    бтв много ми е мерак да пробвам картонче, обаче при мисълта, че седи толкова в кръвта.. :S
    !!!МОМИЧЕ СЪМ!!!
    Осъзнаваш, че едни са истински, а другите - нямало е смисъл да познаваш...Търся моето, пазя моето, както ти твоето, без значение кво е то..Оставам си такава каквато съм била...ВИНАГИ...И СЕГА...И ПРЕДИ...

  20. #195
    Не знам,някои го наричат воля..Ама знам ли,аз с цигарите още се лигавя,кво ли остава за наркотици..До човек си е сигурно.

  21. #196
    teenproblem. net/f/viewtopic.php?t=269301
    Ние ще помогнем какъвто и да е пробрема!
    п.п.
    Ако Ади не е на смяна ше съм аз.. А ако и двамата ни няма.. Запишете си час при ItalianMafia.
    С много целувки Ади 'n Стелс корпурейшън ™

    п.п. 2
    Само си махнете интервала след тийнпроблем. че дава неква тъпа грешка..

    ш ма извинявате за спама ама искаме да помагаме на хораатаа..
    Мяууу..

  22. #197
    що ве друсаите ко ва ибе вии сте изроди.хакаите хероина и туи за туи

  23. #198
    Цитирай Първоначално написано от oli11
    Цитирай Първоначално написано от Scarecrow
    Лел не мога да повярвам...Алкохола бил по вреден от марихуаната...Браво! Вече всички имаме оправдание да пушим трева.Баси идиотите сте бе.Добре де като пита някой приятел: "Абе защо пушиш марихуана" Ти какво ще му отговориш? Може би :" Ми щото твърдия алкохол е по вреден"...И от няколко мнения преди мен останах с впечатление че всички трябва да сме взимали някакъв наркотик за да пишем мнение тук...така ли? А защо всички не се надрусаме та да разберем наркоманите и да не ги обвиняваме? Да...орпеделено много умно.Братът на мой приятел се ОБЕСИ под влиянието на наркотици...Помислете колко хора патят защото някой "приятел" им казаъл че не е нищо особено да изпушат една...А после малко от това и от това...
    Слушай сега ти!!! На всеки могат да му предложат да пуши коз, а от него самия зависи дали ще посегне или не! Ако имаш воля и не се влияеш от "стадното" мислене ще го направиш заради самия сее си. И мога да ти кажа, че тревата НЕ е врата към другите наркотици! От волята на човека си зависи дали ще премине към нещо по-сериозно или не!!! Аз как пуша мн рядко трева и не съм си и помислял дори за нещо друго!? Най-много ме дразнят снобари като теб, които си мислят, че пушиш ли веднъж и вече си за нарко комуна... Ако си се родил някакъв жалък и безхарактерен помияр и нямаш за какво да живееш, то да - ЩЕ СТАНЕШ НАРКОМАН И ОТ ЕДИН МАСУР!!! И не можеш да ме убедиш, че хората се оправдават че пушат коз, заради това, че и алкохола е наркотик ... Я по-добре се ограмоти малко преди да поставяш всички хора под общ знаменател!!! А тея които се друсат ще си намерят мястото под земята някой ден
    А защо въобще цитираш мен ? Между двете ни мнения няма нищо общо ! Аз не съм някакъв снобар, който не знае за какво говори.Пушил съм трева.По-скоро съм опитвал де...Въпросът е друг.Целта на мнението ми беше да покажа на някои идиоти, че не се прави и мненията им са глупави.БРаво като имате силна воля.Уважавам това.Наркотиците обаче скапват точно волята ти.Преди да се пристрастиш си най силния.После...Това за брата на приятеля ми е истина.Точно за това се ядосвам.И той си имаше воля.Всъщност само трева пушеше и то не по много.Само веднъж е взимал твърд наркотик,защото са му казали същото, което са му казали преди да опита трева и сега нищо му няма и той е пробвал (малко повечко де) и ето ти го резеултата.

  24. #199

    Здр

    Аз съм с вас не на наркотиците на некой тази тема им е смешна но иначе е много полезна

  25. #200
    никога не съм се дрогирала и не искам да го правя .. дори не се питам какво е осещането

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си