.
Отговор в тема
Страница 13 от 18 ПървиПърви ... 391011121314151617 ... ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 439
  1. #301
    Повече от фен Аватара на meli2001
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Ruse,Bulgaria
    Мнения
    362
    значи и аз дето пия безакохолни(включително колата)и аз съм наркоманка,така ли?
    Anyone can cook! Angel forever!

  2. #302
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от PamelaIvanova
    Моля ви някой който разбира да ми каже приличат ли си на външен вид амфетамина и метамфетамина ( като са на буци или прах ), по какво мога да ги различа и каква е цената на пикото?
    На коя поста да те търся?

  3. #303
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Много ми е интерсно едно нещо.
    От легионите тук присъстващи висши моралисти и защитници на материята на обществото,колко от вас са виждали,да не казвам пробвали,какъвто и да било наркотик,че се вадите толкова компетентни по върпоса?А?Питам сериозно.
    Като гледам какви малоумия пишете тука се хващам за главата.Седнали да ми се правят на примерни граждани,а ако се наложи ще се пулят като шарани на скара и няма да могат да направят разлика между амфетамини,паркезан и дъвка орбит.
    Лесно е да си роб на медиите и на обществото,като почнете да знаете за какво говорите - на тая тема бързо ще и се смени съдържанието.

    П.С. По-назад прочетох следното "НЕ на наркотиците Да на тревата"

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  4. #304
    И аз не разбирам, какъв ви е зора ? Като искате да казвате не на наркотиците - казвайте бе, кой ви спира.
    Ама половината от тоя форум сте маймуни, правите се само на примерни с фалшивия си морал, изказвате се против пиенето, против алкохола, против безразборния секс, а всъщност правите точно това, и то по възможно най-тъпия начин... И аз не съм примерен, дори не се и опитвам да съм... Ама като критикувам нещо или някой, не го правя лицемерно същото... Така че - всеки да взима наркотици ако иска, ако не иска - да си стои трезвен и да не ме занимава с простотиите си.

  5. #305
    Голям фен Аватара на Leticcia
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    709
    Цитирай Първоначално написано от meli2001 Виж мнението
    значи и аз дето пия безакохолни(включително колата)и аз съм наркоманка,така ли?
    Нямаше това в предвид, може би си твърде малка, за да разбереш
    По-добре да си обичал и загубил, отколкото никога да не си обичал...

  6. #306
    Каквото и да ми говорите, пуша си Марихуана и то редовно

  7. #307
    Значи аз преди се друсах (а амфети и метамфети - ходих често на партита) сега за последно цяло лято какво ли не правих (най-много пушене от 5 до 15 пати на ден коз) , но се осъзнах навреме бях станал 49 килограма от нередовно ядене липса на съм и т.н. също така лятото ме биеше параноята яко от коза обаче след септември почнах да спортувам и сега се чувствам много по добре , няма смисъл от тези глупости рано или късно излизат проблемите едно че си вредиш на себе си друго че те удря в джоба.И макар , че няма да повлияя на тези , който използват всякакъв вид наркотици искам да кажа , че въобще това което говорят хората , хайде от 1-2 пъти няма да ми стане нищо не е така още от 1-вият път като го вземеш това което ти става е , че ти харесва и ще си кажеш , още един път и т.н. та мисълта ми е оставете наркотиците СПОРТУВАЙТЕ.

  8. #308
    Според мен това да се забранява с всички средства на някои да опита марихуана например е много грешно.Защото нали знаете-забраненото е най-сладко и на тези години искаме да опитаме от всичко.Даже аз мога да ви кажа един пример.
    Едно момиче пуши трева и майка и беше разбрала.И вместо да я наказва и беше казала,че ако иска да пуши тя ще и взема трева за да бъде поне качествена.Сигурно ще се попитате каква е тая майка дето купува трева на детето си,но не е ли по-добре тя да го прави и да знае,че пуши нещо качествено,вместо дъщеря и да се трови с някакви некачествени сортове?

  9. #309
    Повече от фен Аватара на bлаck.cocaiнe
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    337
    Цитирай Първоначално написано от cashmoney Виж мнението
    Каквото и да ми говорите, пуша си Марихуана и то редовно
    пич , мой човек си ;д
    он: с тая тема няма да накараш никой да откаже наркотиците,щото както казаха някои на думи е лесно,но на действия - не Аз лично казвам НЕ на не на дрогата. Знам че някои които уж много разбират,а всъщност нито един път не са опитвали,казват че с дрогата само си тровиме живота. Да аз си тровя моя живот,но вас не ви засяга,моят живот си е мой , и ще го живея както си искам. А и той е достатъчно отровен,дрогата само го допълва

  10. #310
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Авторa да ходи да раздава листовки в задният двор на училищата.

  11. #311
    И да кажем НЕ ( на наркотиците ) .. Никой няма да спре да се друса! .. Това е пристрастяване ! .. То не може да се махне с едно НЕ ! .. И аз съм против наркотиците, но с едно Не не може да се спре всичко това! Присъдите за наркотици ( имам в предвид времето на присъдата ) в чужбина са дълги, колкото в България съдят за убийство, че и по - дълги. Проблема не са ни наркотиците, а държавата! Докато не се усигори подобаващ контрол всичко ще си остане такова, каквото е сега - мизерно и нищожно!

  12. #312
    "..който я обича, значи добре я познава,
    И знае, че като нея втора няма такава..."

    Точно и ясно.

  13. #313
    И аз съм против, но понякога не мога да мина без една мери

  14. #314
    Цитирай Първоначално написано от toniiiiiiiii Виж мнението
    Значи аз преди се друсах (а амфети и метамфети - ходих често на партита) сега за последно цяло лято какво ли не правих (най-много пушене от 5 до 15 пати на ден коз) , но се осъзнах навреме бях станал 49 килограма от нередовно ядене липса на съм и т.н. също така лятото ме биеше параноята яко от коза обаче след септември почнах да спортувам и сега се чувствам много по добре , няма смисъл от тези глупости рано или късно излизат проблемите едно че си вредиш на себе си друго че те удря в джоба.И макар , че няма да повлияя на тези , който използват всякакъв вид наркотици искам да кажа , че въобще това което говорят хората , хайде от 1-2 пъти няма да ми стане нищо не е така още от 1-вият път като го вземеш това което ти става е , че ти харесва и ще си кажеш , още един път и т.н. та мисълта ми е оставете наркотиците СПОРТУВАЙТЕ.
    И кво като спортуваш? Това по-малко тъп ли те прави? Има разлика между това да употребяваш наркотици и да си долнопробен наркоман. И тези, които имат коефициент на интелигентност по-голям от този на пакетче фустъци, знаят какво правят, когато взимат наркотици. Било то асид, гъби или най-обикновена трева. Не се пристрастяваш. Това е все едно да кажеш, че можеш да се пристрастиш към палачинки. Естествено, че ти става хубаво, но разбираш, че целта не е да се гърмиш всеки ден, а просто искаш да ти е приятно. И го постигаш. Когато не си идиот.

    А по-горе прочетох и нещо, че държавата е виновна.. Моля ви се, спрете да мислите. Изобщо не ви се получава.
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

  15. #315
    Цитирай Първоначално написано от cashmoney Виж мнението
    Каквото и да ми говорите, пуша си Марихуана и то редовно
    +1 (десет букви) xD
    Цитирай Първоначално написано от bowlingForBeer Виж мнението
    Моля ви се, спрете да мислите. Изобщо не ви се получава.
    ахахах кефиш ме
    Последно редактирано от elenka0093 : 03-18-2012 на 17:24

  16. #316

    Arrow За някви наркотици a-y :D

    bla bla bla blaaaaaaaa

  17. #317
    Хората масово си казват "не'',но винаги искат да избягат от проблемите си и решават да си набавят дозата и така те се успокояват,но на практика те не искат да знаят,че това е само временно и нищо не помага.След няколко дози има много сложен край.

  18. #318
    Най-добре ще е ако можеш да взимаш отвреме-навреме,
    примерно на партита, за релах 1-2 в месеца...
    Говоря за всякакви наркотици - като изключим здравето,
    защо да не взимаш ПОНЯКОГА за удоволствие?
    Лошото е че мнозинството от хора не остоват с това 2-3 в месеца
    на парти например.Почват да взимат всеки ден и идва момента
    в който ти взимаш не за да ти е кеф, а за да си нормален,
    превръща се от удоволствие в необходимост...
    И когато преди си взимал за да те и готино, за едно по-различно чувство,
    трябва да взимаш за да не ти е лошо, за да можеш да вършиш най-обикновени неща....
    Говоря за по-тежките , при тях винаги, ама винаги е така.
    Наркотиците са за хора, умеещи да си налагат сами на себе си правила,
    и да ги спазват, за хора с акъл и самоконтрол.

  19. #319
    И аз реших твърдо да кажа НЕ.. трудно е.. през последните вече 7 месеца съм спирала най-много за 2 дни - трева най-вече (тя просто е жестока, дори не бих си представила живота без да пуша) взимах редовно и амфетамин, който в повечето случай беше друсан и пълен с около 75% боклуци и кокаин... като за капак смесвах всичко с алкохол. Бях отличничка, взимах стипендия дори.., но с течение на времето не се интересувах от нищо друго. Понякога спях постоянно, понякога не спях по цяла седмица (зависи какво взимах), спирах да ям с дни, нямах никакви социални контакти с "чисти" хора, освен понякога в училище.. и в дискотеките и клубовете. На скоро прекалих с всичко, налагаше се да питам другите какво съм правила, защото не си спомнях .. беше ужасно, това което чух, почти загубих единствения човек, който обичам и затова реших да спра.. вече почти седмица не съм взимала нищо, дори не пия алкохол. Надявам се да продължа така, защото всичко започна да се оправя имам проблем със постоянното желание за секс, но това е друг въпрос. Стискайте ми палци да не се лепна пак за тези смучещи живота вещества......

  20. #320
    Повече от фен Аватара на GunSnSteelflowers
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    София/Русе
    Мнения
    396
    Като не можете да си направите живота интересен с друго, почвате с наркотиците.
    Sometimes I feel
    Like I don't have a partner
    Sometimes I feel
    Like my only friend
    Is the city I live in
    The city of angels
    Lonely as I am
    Together we cry ..

  21. #321
    Мега фен Аватара на zlatit0o
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ..в близката далечина..
    Мнения
    5 077

  22. #322
    Специално за тревата, има едно филмче, The Union се казва, има го в замунда, дръпнете си го, ако искате. В него се разказва за историята на тревата, какви са нейните приложения (които далеч не са само да седнеш и да се напушиш) и защо всъщност са я забранили. Лично аз не съм запален тревоман, но мога да ви кажа, че тревата е далеч по безвредна от алкохола и цигарите, които се продават съвсем свободно )))

  23. #323
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    699
    Ооооо я стига. Най-креативните музиканти и писатели са творили под въздействието на всякакви наркотици и алкохол. Ако ги нямаше наркотиците, нямаше да ги има Бийтълс, Доорс, Цепелин и повечето от оригиналната музика. Наркотиците са забранени, защото отварят нови пътища на съзнанието, те водят до бунт и отрицание на обществото(тук говоря за умните хора взимащи наркотици, не пишлеметата по дискотеките). Естествено обаче правителствата искат подчинени работници, не хора търкалящи се голи по тревата и говорещи си с камъните. Аз лично съм пробвал само трева, няколко пъти, последният от които направо припаднах и изгубих представа за време и пространство, но преживяването беше много духовно извисяващо. После бях като Далай Лама , 2 дена стоях на пода и медитирах, почти без храна. Ако ми попадне, бих взел ЛСД, ЛСА, ДМТ или гъби, но нищо от другите, дето те пристрастяват и накрая ставаш на парцал.

  24. #324
    Здр,на всички темата ме развълнува и реших да драсна един пост аз сам бивша наркоманка и съм чиста от пет години... и чувствам по пълноценна ..бях деградирала тотално в миналото си и повярвайте възстановяването е доста трудно
    Последно редактирано от harikliq : 06-30-2012 на 08:38

  25. #325
    Прав си за това Doctor_Satan отварят нови пътища в съзнанието но има едно НО...после организма ти се срива след действието...губиш много мозъчна памет..след това си като малоумник..а след години ставаш парцал психически , физически ,материално социално
    Последно редактирано от harikliq : 06-30-2012 на 08:39

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си