.
Отговор в тема
Страница 7 от 18 ПървиПърви ... 3456789101117 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 439
  1. #151
    Цитирай Първоначално написано от DiScOnEcTeD
    Кофеин- чай, кафе, какао, кола
    .... незнаех че и от какао може да станеш наркоман
    Истинското какао не съдържа кофеин.За нескуик и т.н. нямам представа ,но попринцип не би трябвало да съдържа.

  2. #152
    Нетрябва да се пие като излезете с приятели, нетрябва да се пушат цигари апък за кока кола забравете
    http://n0nam3.mybrute.com ==> Ако някой смее нека се пробва да ми победи човечето :П

  3. #153

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    sliven
    Мнения
    99
    ОБИЧАМ:трева,кафе,кола,цига ри,ракия понякога анфети и пико и нищо ми няма ходя на фитнес корав съм следвам,здрав съм така че ....Важното е духом да си Щаслив
    St.ANGER

  4. #154
    Супер фен Аватара на FancyGirl
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 372
    Цитирай Първоначално написано от 4upi
    ОБИЧАМ:трева,кафе,кола,цига ри,ракия понякога анфети и пико и нищо ми няма ходя на фитнес корав съм следвам,здрав съм така че ....Важното е духом да си Щаслив
    Интересно...
    Дали някой ден сърцето ми ще престане да се опитва да изкочи от гърдите ми всеки път, когато ме докоснеш ?



  5. #155
    Цитирай Първоначално написано от 4upi
    ОБИЧАМ:трева,кафе,кола,цига ри,ракия понякога анфети и пико и нищо ми няма ходя на фитнес корав съм следвам,здрав съм така че ....Важното е духом да си Щаслив
    Даааа....голям разбирач си определено ХОРА...Преди да изказвате мнение на закоравели в нещата...поне имената им научете на наркотиците бе деа

  6. #156
    Хайде стига де, едва ли човека е збъркал нарочно. Н и М са една до друга и може просто да е объркал.
    Аз много често допускам такива грешки,едвали означава че не познавам наркотиците.

  7. #157
    Цитирай Първоначално написано от oddone44
    Хайде стига де, едва ли човека е збъркал нарочно. Н и М са една до друга и може просто да е объркал.
    Аз много често допускам такива грешки,едвали означава че не познавам наркотиците.
    Аз също греша..рядко, но все пак греша. И когато това се случи или си поправям грешката на момента или след това, когато я забележа я поправям. Тъй, че моля те Страшно много :разбирачи: или по точно :фенове: съм забелязвала да викат аНфети вместо аМфети.

  8. #158
    Цитирай Първоначално написано от 4upi
    ОБИЧАМ:трева,кафе,кола,цига ри,ракия понякога анфети и пико и нищо ми няма ходя на фитнес корав съм следвам,здрав съм така че ....Важното е духом да си Щаслив
    Още си млад и зелен ,ще си говорим след 5-10 годинки ,когато наистина започнат да ти се отразяват тези работи.

  9. #159
    В днешните времена кой не е опитвал....разбирачи или не .... все се тровим .. ии все пак казвам: НЕ на наркотиците
    I walk through the valley of the shadow of death
    I’m not scared cause You’re holding my breath
    I only fear that I don’t have enough time left
    To tell the world that there’s no time left

  10. #160
    Абе вярно е, че много хора опитват, но как така едни стават зависими, а други не? На едни им се отразава много зле, на други не? От какво зависи според вас???

  11. #161
    Ако беше жив създателя на наркотиците бих го убил .. НЕ НА НАРКОТИЦИТЕ !!!
    cc

  12. #162
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от latihan
    Абе вярно е, че много хора опитват, но как така едни стават зависими, а други не? На едни им се отразава много зле, на други не? От какво зависи според вас???
    Воля. Съзнание. Характер.

    Никс - Ако беше един създателя да го убиеш, но има страшно много наркотици, и всички са създадени/открити от различни хора. Ко ше убиеш господ бог всевишния или който там е създал тревата ли? Аре давай

    ЗА ЗА

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  13. #163
    Добре, обаче има хора, които употребяват, а казват, че не са зависими. Как стои при тях въпроса за волята, съзнанието и характера? Това са хора, които умеят да се контролират и употребяват с мярка или са хора, които се самозаблуждават, че не са зависими и представят по този начин нещата и на другите?

  14. #164
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от latihan
    Добре, обаче има хора, които употребяват, а казват, че не са зависими. Как стои при тях въпроса за волята, съзнанието и характера? Това са хора, които умеят да се контролират и употребяват с мярка или са хора, които се самозаблуждават, че не са зависими и представят по този начин нещата и на другите?
    Много зависи от това, което вече написах...Ако човек употребява наркотици всекидневно и ако пропусне ден се чувства зле, изпитва някаква нужда да се друса и т.н значи е зависим до някаква степен. Но ако употребяваш наркотици от време на време с ясното съзнание, че те са опасни, водят до пристрастяване и т.н. Ако имаш силен характер, силна воля...ако го правят не защото е модерно и не защото са прости лапета, а просто така:
    1. За кеф.
    2. Много работа => нуждаеш се от 2-3 линии, за да издържиш. Шитави клиенти => линия за успокоение...

    На всеки му действа по различен начин...Така, че не всеки който употребява може да се нарече зависим.

    На 23 съм на работа от 18:00 ч. До 06:00 на 24-ти ... След това на 24-ти вечерта съм отново на работа. Кафето не ми действа....според теб дали не се нуждая от 2-3 линии?

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  15. #165
    Повече от фен Аватара на nellllly
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    325
    Мисля, че тук е мястото да спомена за една много добра мини книжка, която, мисля, че всеки навлизащ в живота млад/малък човек трябва да прочете. Когато аз я четох някои неща се запечатаха трайно в съзнанието ми. Смятам, че чез тази книга може да се помогне по някакъв начин...
    Ето и самата книга:
    "Наркомани разказват"( автор-Галя Маринова и консултант-доцент Мария Алексиева-доктор) е една особено добра книга, разделена на няколко глави, всяка от която разказва за една човешка мъка, а именно мъката причинена от дрогата.
    http://bibliotekata.hit.bg/narkomani/nachalo.htm

    ако излиза кодирано променете настройките на вашият браузър (View>Encoding>Cyrillic>KOI8-R) поне при мен стана, а ако има някакви проблеми може да качим частите тук (кратички са).
    It Is A Good Day To Die...By The Way...Every Day Is A Good To Die...!
    http://lovestyle.org/ ... http://www.xnetbg.com/

  16. #166
    Мдам, за кефа го разбирам, но това с работата - още не. Може би нямам толкоз много работа )))
    И какво ще стане ако някоя вечер/сутрин си мн изморен и не вземеш линийките или пък нямаш под ръка? Тогава ще усетиш ли, че нещо не е наред???

  17. #167
    HUGS NOT DRUGS
    HUGS NOT DRUGS!!

    Пристрастена съм към тези емотикони.>>

  18. #168
    Информацията в темата не е пълна и е непрофесионално написано.
    Има доста неточности.
    Ако човек пуше джойнт от достатъчно дълго време(да кажем 4-5 месеца)необходимата доза за достигане на същия ефект намалява,т.е ако преди си пушил 2 цигарки,сега само една ти стига.(за разлика от другите наркотици,където трябва да увеличиш дозата ,за да получиш същия ефект)
    Към марихуаната няма физическа зависимост,а психическа рядко се наблюдава.Но разбира се никой не трябва да е толкова глупав да пуши,защото катрана е в пъти повече от този в цигарите.
    За другите наркотици съм твърдо против.
    Самият твърд алкохол е по-опасен от марихуаната.
    Темата е направена с цел да сплаши някой,но е доста неточна

  19. #169
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от nellllly
    Мисля, че тук е мястото да спомена за една много добра мини книжка, която, мисля, че всеки навлизащ в живота млад/малък човек трябва да прочете. Когато аз я четох някои неща се запечатаха трайно в съзнанието ми. Смятам, че чез тази книга може да се помогне по някакъв начин...
    Ето и самата книга:
    "Наркомани разказват"( автор-Галя Маринова и консултант-доцент Мария Алексиева-доктор) е една особено добра книга, разделена на няколко глави, всяка от която разказва за една човешка мъка, а именно мъката причинена от дрогата.
    http://bibliotekata.hit.bg/narkomani/nachalo.htm

    ако излиза кодирано променете настройките на вашият браузър (View>Encoding>Cyrillic>KOI8-R) поне при мен стана, а ако има някакви проблеми може да качим частите тук (кратички са).
    Ако знаеш с колко наркомани съм говорила, колко истории съм чувала...просто ти е бедна фантазията....Едва ли една книжка може да отрази толкова точно реалността....друго е да го видиш и чуеш лично.

    Цитирай Първоначално написано от latihan
    Мдам, за кефа го разбирам, но това с работата - още не. Може би нямам толкоз много работа )))
    И какво ще стане ако някоя вечер/сутрин си мн изморен и не вземеш линийките или пък нямаш под ръка? Тогава ще усетиш ли, че нещо не е наред???
    Линийки не съм взимала от 22.04. , а трева не съм пушила от 06.05.
    Не се чувствам зле...странно, май дори не съм пристрастена Значи можело все пак да употребяваш, без да се пристрастиш.

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  20. #170
    Повече от фен Аватара на nellllly
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    325
    Цитирай Първоначално написано от mmKamm
    Цитирай Първоначално написано от nellllly
    Мисля, че тук е мястото да спомена за една много добра мини книжка, която, мисля, че всеки навлизащ в живота млад/малък човек трябва да прочете. Когато аз я четох някои неща се запечатаха трайно в съзнанието ми. Смятам, че чез тази книга може да се помогне по някакъв начин...
    Ето и самата книга:
    "Наркомани разказват"( автор-Галя Маринова и консултант-доцент Мария Алексиева-доктор) е една особено добра книга, разделена на няколко глави, всяка от която разказва за една човешка мъка, а именно мъката причинена от дрогата.
    http://bibliotekata.hit.bg/narkomani/nachalo.htm

    ако излиза кодирано променете настройките на вашият браузър (View>Encoding>Cyrillic>KOI8-R) поне при мен стана, а ако има някакви проблеми може да качим частите тук (кратички са).
    Ако знаеш с колко наркомани съм говорила, колко истории съм чувала...просто ти е бедна фантазията....Едва ли една книжка може да отрази толкова точно реалността....друго е да го видиш и чуеш лично.
    Добре де, а съзнателно колко хора, които не са и опитвали ще допуснат контакт с реални наркомани в реалният живот? А и аз като не съм от тук поне малко представа ще добия - дори и изкривена - въпроса е да кажем "Не"... Аз като не съм се срещала с наркомани - какво?
    It Is A Good Day To Die...By The Way...Every Day Is A Good To Die...!
    http://lovestyle.org/ ... http://www.xnetbg.com/

  21. #171
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от nellllly
    Добре де, а съзнателно колко хора, които не са и опитвали ще допуснат контакт с реални наркомани в реалният живот? А и аз като не съм от тук поне малко представа ще добия - дори и изкривена - въпроса е да кажем "Не"... Аз като не съм се срещала с наркомани - какво?
    Тва, че не си се срещала с наркомани означава само и единствео, че няма как да ги разбереш.
    И когато аз се запознах с първите си такива "приятели" не бях опитвала нищо друго освен трева. И мога да гарантирам, че нито веднъж някой от тях не ме е карал да друсам и нещо подобно (както се говори за наркоманите). Питат ме "Искаш ли трева?" аз казвам да/не и тва е. Те дори не ми разрешават да опитвам други неща. Карат ми се само за идеята да опитам.
    Значи все пак наркоманите не са толкова зле, колкото съм сигурна, че са описани в книгата.

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  22. #172
    В момента не живея в Бг и не съм много на ясно ка седят нещата с друсащите.Но ще ти кажа ,че преди години имаше градове в който диларите идваха и заплашваха семейството ти ако откажеш да пазаруваш от тях.Че даже и само веднъж да си си купил от тях.
    Иначе наркоманите,обикновено никога не карат на сила,но е достатъчно да си в тяхната компания,за да започнеш да имаш интерес към това.Даже и ще ти се карат ако им кажеш че и ти искаш,до момента в който закъсат за пари. А освен това те нямат никаква далавера да те почерпят,тъй като ще остане по-малко за тях.
    Много ми е интересно колко вере си взимал всяка вечер по няколко линии, че нямаш псих.зависимост.Казваш че не си взимал от-до,а през това време със същото работно време ли си бил?

  23. #173
    mmKamm, каква е тая снимка странна?

  24. #174
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от latihan
    mmKamm, каква е тая снимка странна?
    Kва снимка?

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  25. #175

    snimka

    ами гледам, че вече си я сменил )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си