.
Отговор в тема
Страница 18 от 18 ПървиПърви ... 81415161718
Резултати от 426 до 439 от общо 439
  1. #426
    Много против наркотиците съм. Съсипват целия живот, на този който ги употребява...семейство, връзки, социален живот... Нищо нормално не може да просъществува. Имам една приятелка, която много обичаше човек, който често злоупотребява. Момчетое много умно, но лошата среда, която е имал на 18години си е казала думата. До ден днешен, когато вече удря 30 е зависим. Трудно можеш да бъдеш с такъв човек, колкото и окей да е без наркотиците.
    ...

  2. #427
    Много добра идея за тема! Браво на този, който я е създал!

  3. #428
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Черпя 5 магистралки, пресни са и не, не са на бате Бойко.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  4. #429
    Наркотиците са еуфория, айляк е да пушиш масури и да чертаеш, но боклуци като хероин, чай, крокодил не си струва, ще умреш в рамките на няколко години, ако друсаш крокодил най-много 5,6 месеца.

  5. #430
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Pla3Ma Виж мнението
    айляк е да пушиш масури и да чертаеш
    Ти добре ли си ? Айляк да чертаеш ахаххахахахах На мене ми става лошо от половин магистралка (пико). а за спийда да не говорим, то тва е малоумно, има некво удоволствие, но джойна, освен че е 10 пъти по евтин, но е и 10 пъти по-хубав. Сега не почвайте да ми обяснявате как наркотиците влияят на всеки организъм различно.

    Цитирай Първоначално написано от Pla3Ma Виж мнението
    но боклуци като хероин, чай, крокодил не си струва, ще умреш в рамките на няколко години
    Няколко години - 8 до 12.

    Цитирай Първоначално написано от Pla3Ma Виж мнението
    ако друсаш крокодил най-много 5,6 месеца
    Крокодилът те убива за 1-2 години, Флаката е 5,6 месеца. То па Флаката те превръща в зомби, кви ги говоря и аз.


    Извод: Кидс, яжте супата на бабите си, вместо да взимате наркотици, като нищо не разбирате.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  6. #431
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Прави ви удоволствие да си съсипвате живота с разни боклуци? Това наистина не го разбирам.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  7. #432
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Няколко години - 8 до 12.
    интересно
    значи аз трябва да съм безсмъртен
    освен да си купя пола и да се преместя в Шотландия

  8. #433
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    интересно
    значи аз трябва да съм безсмъртен
    освен да си купя пола и да се преместя в Шотландия
    Аз ли съм бавен, за да не ти схвана мисълта ти или си яко тъп ?
    Последно редактирано от kompleksar : 01-21-2018 на 21:20
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  9. #434
    Темата е много полезна, но някак си се губи смисъла и сред не особено смислените мнения...

  10. #435
    Важно е да се информираме преди употребата на каквото и да е. Аз чета листовките на лекарствата много внимателнно, защото искам да знам какво влиза в тялото ми. Всичко ни се отразява - на кожата, на стомаха, на нервите. Случвало се е да пробвам разни наркотични вещества, но не е моето нещо. Рискът да вземеш боклук е голям. В българия ги мешат с всякакви гадости. Информирайте се!
    i love life

  11. #436
    they will come upon us with all their weight and seriousness.

  12. #437
    Като всяко нещо, което има сериозен ефект върху здравето на човек, наркотиците трябва много добре да бъдат познавани и човек да бъде информиран за всички техни действие. Разбира се, те не случайно са противозаконни, защото последиците от тях са пагубни, затова е важно да сме информирани какво може да се случи с нас, дори и да не ги употребяваме, за да можем да ги избягваме максимално.

  13. #438
    ако друсаш крокодил най-много 5,6 месеца.

  14. #439

    Cool

    Честно да ви кажа още от ранна възраст съм имал срещи с хора в тия среди, в последствие около 14тия рожден ден започнах и да взимам пико. Беше супер лесно да се намери хубаво (от Сливен съм си все пак) и така първите 2,3 годинки взимах веднъж на няколко месеца. Ако трябва да съм честен нямаше кой знае какъв ефект нито върху характера, нито върху тялото ми, но разбира се това беше, защото веднъж на няколко месеца. Лично аз не мисля, че неконсистентната употреба би била пагубна за едно 90% от хората (освен ако нямаш някакив вродени дефекти на сърце и тн.).

    Проблемите започнаха около. 12тия ми клас. Тогава се запознах с един готвач и в последствие започнахме често да излизаме. Взимането на няколко месеца се превърна в ежедневна употреба и ескалира в доста кофти коктейли (коз, пико, кристали и бонбони просто така, защото има). Имах 2 "силни", така да се каже, години. През тях забелязах присъщите за амфетамина и метамафетамина изпържвания. Тикове на лицето, пръстите. Дори имаше една странна вечер, в която се събудих от болки в корема и докато отивах към банята краката ми отказаха и се свлякох на земята. С други думи ако реши някой да се запуква с подобни дроги трябва да е сигурен, че в един момент нервната му система ще прегори, без значение какъв е и от къде е.

    Тия неща ги пренебрегнах на момента (най-вероятно, защото просто бях крайно опиянен да живея на прекъсвач постоянно). След завършването ми се преместих в Холандия. Там малко се запрях, защото все пак бях дошъл с идеята да уча, но и това не беше за дълго. След някой друг месец почивка осъзнах къде съм попаднал. Евтиния speed (така и не разбрах какво точно е това, но не беше чист амфет, защото доста често беше мокър и миришеше на разни киселини от който и да го взема), бонбони и срещата ми с коката върнаха всичко наново. Цялото това нещо се комбинира с доста кофти обстановка на живот (чужденците ни тъпчеха в къщи по 5,6 човека) всъщност ме докара до момента и с психическите проблеми. Кажи речи хронично чувство на депресия, отдалечаване от близки хора и всякакви такива неща, които с крайно деструктивни за една личност. Честно казано изкарах късмет. Почнах да се чувствам толкова отвратително, че бях принуден да спра. Не бях близко до роднини и като цяло хора, които наистина могат да помогнат ако видят, че нещата са изваън контрол. В такъв момент или спираш или си е ебало фара.

    Сега съм на 25, върнах се в България и няма да ви лъжа... още си взимам от време на време, но по-скоро е както преди. Много рядко и донякъде умерено (също така само кокичка, защото вече афтърите от другото са много тегави). Надявам се, че това няма да е някакъв порочен кръг и следващите 10 години всичко да се повтори де, ама кой знае.

    Накратко:
    Марихуаната -> пуша от 11 години. Крайно разсеян съм, но това не знам дали е по рождение или от нея. Определено не помага с това, но по скоро е до човека.

    Амфетамин, Метаамфетамин -> Взимал съм ги общо около 10 години, само 4,5 от тях са били по-сериозни като честота и количество. Ако нямаш проблем с разни тикове по лицето и крайниците всичко ще е ок отначало (само да пренебрегнеш колко крив ставаш като не спиш 2,3 дена). При мен след това почнаха депресиите там вече се пречупих и поспрях.

    Мдма, бонбони -> Честно казано ако се взимат само на партита и след това се набавят нужното количество вода и витамини няма никакъв проблем. Определено в чиста форма вредят много по-малко отколкото амф и мет. Доста често обаче, бонбоните в БГ не са МДМА а примеси с нещо и хич не е забавно като разбереш че е имало херца в тях и трябва да поливаш приятел докато се гърчи гол в банята и прегрява с 40 градуса темепратура.

    Кока -> Всички я имат за нещо велико. Силно разхищение на пари. Лично никога нямаше да прибягна към не ако не беше доста по-щадяща нервната система в сравнение с мет & амф. От нея е доста по-възможно да те удари инфаркта, защото директно афектира сърцето повече отколкото другите. Също така ежедневната му употреба ме отказа от този мой навик. По някаква причина това което по принцип те кара да не млъкваш при мен действаше обратното и просто изпадах в някакво състояние на размисли и нищо друго. (това не е често срещано).

    Psychedelics -> т. нар. гъби, картони, дмт и др. Тука нямам много опит. Реално съм взимал общо 3 пъти ( 2 пъти трюфели от смартшоп в Холандия и един картон). Ако на някой му е интересно мога да разкажа повече за тях. Там прекалено много те удря в мозъка. Както всичко е наред така в следващия може да не е, но реално нищо да не се е променило и да е само в главата ти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си