.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    майна таууун :)
    Мнения
    343

    Възмутена!!!

    Здравейте! Тази случка стана вчера и още ми е тъпо едно такова. Значи бяхме се разхождали с приятеля ми надълго и нашироко из Пловдив и решихме да поседнем в градската градина, за да починем малко, защото след това имахме ангажимент. Аз реших докато ме е гушнал да си кача краката на пейката, да отпочина малко, и не щеш ли минава един "униформен" от Общинска охрана и ми каза: "Малко по-културно!", ама с един такъв гаден тон! И се запитах- защо НИКОЙ не казва нищо на малките метълчета и емота, които са до фонтаните и пушат трева и си менкат 1 шише бира и всяка вечер киснат там(говоря за деца на 14-максимум 15 години). Какво ще обяснят майките на децата си? да не говоря, че целият фонтан е замърсен от бирените им бутилки... на тях никой не им казва нищо, а на мен, че съм си качила краката да отпочинат малко ми се прави забележка... чакам мнения по въпроса...

  2. #2
    ВъзмУтена

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    еми те куките са си гадни копелета хахаха кфо се филмираш толкоз..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  4. #4
    Тия смешници охранителите имат самочувствието, че са командоси. Само че, са толкова жалки, че до момента съм ги виждал само да напдаат момичета и момчета или други такива сами или по двойки. Когато обаче има голяма група хора те се скатават и не им се чува гласчето. Така на теб този смешник си е избивал комплексите и после е спал цяла нощ в кабинката си с мисълта, че е въдворил ред. Ако ти се занимава и имаш време ако някой ти каже нещо такова му искай името (имаш пълно право защото ти му плащаш заплатата). Ако ти откаже му кажи, че според датата и часа компетентните органи ще разберат, който е бил на смяна и ще го държиш пряко отговорен за всички инциденти, които са се случили през неговата смята освен, че искаш да го съдиш за дискриминация и уронване на авторитета на публично място - на средата на речта ти смятай, че ще се насере от страх и ще почне да бие отбой но аз наистина бих го съдил такъв. Защото не може да се заяжда с нормалните хора а да остадя разни чекиджии в храсите на спокойствие (това е факт в борисовата градина в СФ и всеки се прави, че не го вижда вече десетки години).

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    тЦ тЦ тъпо... Те си мислят, че ще копенсират всичко...с тея малки тъпотии...на мене най-обичат да ми размахват палки

  6. #6
    На мен веднъж ми казаха, че не уважавам паметника на Попа, защото пия бира, седнала на него.

    И бтв...това е едно от нещата, заради които псувам метълите - оставят кочина след себе си. Но не са само те
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  7. #7
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    Цитирай Първоначално написано от alex
    Ако ти откаже му кажи, че според датата и часа компетентните органи ще разберат, който е бил на смяна и ще го държиш пряко отговорен за всички инциденти, които са се случили през неговата смята освен, че искаш да го съдиш за дискриминация и уронване на авторитета на публично място - на средата на речта ти смятай, че ще се насере от страх и ще почне да бие отбой но аз наистина бих го съдил такъв.

    хахах това ме изкефи, но е много вярно ))

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    майна таууун :)
    Мнения
    343
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    ВъзмУтена
    Ъ, извинявай, но определено имам добра езикова култура и се пише възмутена, а според теб може би е възмОтена? защото думата идва от "смУт" , а не "смОт" според мен... а за другите мнения- в момента бях доста стресирана, сякаш ме обля гореща вълна, не съм отреагирала по друг начин освен да кажа "Добре!"

  9. #9
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    На мен утре вечер ми предстои подобно изживяване.
    Защото след 22 часа ще трябва да ида в един клуб,да слушам група,и ще водя ,16 годишен приятел.И няма как да мине номера "аз съм отговорна за него,защото съм пълнолетна".

    В такива случаи,ако си достатъчно нахална и устата върши работа.

    Междудругото, на мен почти всяка вечер като съм в Градската градина ми правят забележка,но аз не стоя по пейките,а лежа на тревата.И винаги си намирам оправдание.Гледай да ги игнорираш тези униформени,които кражат там-наистина са доста зле.Веднъж като си седяхме през деня с едни съученички,те започнаха да се зарибяват с тях,даже си размениха телефоните.

    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    безсрамници

  11. #11
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    Глупаци...аве не им обръщай внимание! Няма смисъл да си разваляш настроението, заради няква кука...те са некви изкуфели, тъй че...споко

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    е па човека следи за дисциплината.. от къде накъде ще си качваш краката на пейката

  13. #13
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Ако на теб не ти бяха направили забележка,щеше ли да тръгнеш да се ядосваш,щеше ли да ти направи впечатление и да търсиш справедливост....
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  14. #14
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Почти всяка вечер с гаджето ми сме пред Ректората на Академията. Има пейки и храсти зад тях и е нависоко над улицата. Изгони ни охряната там, а ние само си говорихме(дори не сме се целували). Много се издразних. после разбрах, че било, защото двойки правели там секс. Ама наркоманите защо не ги гонят? Защо като отида на лекции намирам понякога по пейките игли? Наистина се страхуват. Пейките са направени за сядане и ние ги използвахме за това в 9 вечерта! Мн се изнервих на това!

  15. #15
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от maini4ka_sladka
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    ВъзмУтена
    Ъ, извинявай, но определено имам добра езикова култура и се пише възмутена, а според теб може би е възмОтена? защото думата идва от "смУт" , а не "смОт" според мен... а за другите мнения- в момента бях доста стресирана, сякаш ме обля гореща вълна, не съм отреагирала по друг начин освен да кажа "Добре!"
    Ой ой, не се коркай така бе момиче...човека има предвид ударението като е написал "възмУтена" ... така звучи по забвано..."възмУтена и огОрчена"
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  16. #16
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Цитирай Първоначално написано от maini4ka_sladka
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    ВъзмУтена
    Ъ, извинявай, но определено имам добра езикова култура и се пише възмутена, а според теб може би е възмОтена? защото думата идва от "смУт" , а не "смОт" според мен... а за другите мнения- в момента бях доста стресирана, сякаш ме обля гореща вълна, не съм отреагирала по друг начин освен да кажа "Добре!"
    Ой ой, не се коркай така бе момиче...човека има предвид ударението като е написал "възмУтена" ... така звучи по забвано..."възмУтена и огОрчена"
    любимият "лаф" на госпожата ми по философия..
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  17. #17
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    оле, мале !
    а сега какво ще правиш?
    алелуя.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Цитирай Първоначално написано от maini4ka_sladka
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    ВъзмУтена
    Ъ, извинявай, но определено имам добра езикова култура и се пише възмутена, а според теб може би е възмОтена? защото думата идва от "смУт" , а не "смОт" според мен... а за другите мнения- в момента бях доста стресирана, сякаш ме обля гореща вълна, не съм отреагирала по друг начин освен да кажа "Добре!"
    Ой ой, не се коркай така бе момиче...човека има предвид ударението като е написал "възмУтена" ... така звучи по забвано..."възмУтена и огОрчена"
    един човек да ме разбере

  19. #19
    Ми, куки, к'во искате...
    With every new day
    Your promises fade away
    It's a fine day to see
    Though the last day for me
    It's a beautiful day...

  20. #20
    Прав е бил човека какво ще ми се качвате по пейките

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от ражур
    Прав е бил човека какво ще ми се качвате по пейките
    woooooooooord

  22. #22
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    ой, хилъри, защо така?!
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  23. #23
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Цитирай Първоначално написано от alex
    Тия смешници охранителите имат самочувствието, че са командоси. Само че, са толкова жалки, че до момента съм ги виждал само да напдаат момичета и момчета или други такива сами или по двойки. Когато обаче има голяма група хора те се скатават и не им се чува гласчето. Така на теб този смешник си е избивал комплексите и после е спал цяла нощ в кабинката си с мисълта, че е въдворил ред. Ако ти се занимава и имаш време ако някой ти каже нещо такова му искай името (имаш пълно право защото ти му плащаш заплатата). Ако ти откаже му кажи, че според датата и часа компетентните органи ще разберат, който е бил на смяна и ще го държиш пряко отговорен за всички инциденти, които са се случили през неговата смята освен, че искаш да го съдиш за дискриминация и уронване на авторитета на публично място - на средата на речта ти смятай, че ще се насере от страх и ще почне да бие отбой но аз наистина бих го съдил такъв. Защото не може да се заяжда с нормалните хора а да остадя разни чекиджии в храсите на спокойствие (това е факт в борисовата градина в СФ и всеки се прави, че не го вижда вече десетки години).
    ППППППАААААААХАХАХАХАХА,а е убавец,ти май верно си извънредно тъп,а?Начи определено не те бива със законите,за тва просто недей да ги цитираш...
    До авторката:няма да те питам на колко си и по кое време е станало това,щото знам,че ще ме излъжеш,само ще ти кажа,че ДА,човекът е бил прав!И отново ще дам за пример сащ(алексчо,не бързай да триеш,нека го види първо),ако това нещо се случи в сащ сега щеше вашите да ти скачат по главата в следствие на стреса причинен от глобата,която трябва да платят!
    И един съвет,както за теб така и за всички умници писали тук ТИ НЯМАШ НИЩО ОБЩО С ТИЯ "МЕТЪЛИ" ТАКА,ЧЕ НЕ ГИ НАМЕСВАЙ!ГЛЕДАЙ СИ В ТВОЯТА ЧИНИЯ!!!!!
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  24. #24
    Ставаш от пейката и му прилагаш джиуджицу

  25. #25
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    i kak razbra 4e se e nadrusal
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си