.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 98
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313

    А Уж се води държавно Училище!!!!!!

    Абе още от първия ден в новото ми даскало започнаха-пари за щори...за дъска...за оградата На другия ден класната вика-да и за дарения траа давате...дори не разбрах за кво са тея дарения...Се пак съм в държавно училище....и най-тъпото изказване на тая по физика беше-Като ви гледам дрешките се ще дадете 2 лв та и повече ....Ебати ако исках да давам пари да се бях записала в некво частно...За какво учениците трябва да плащат за всичко???

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    Така е, няма пари... и аз миналата година когато отидох в друго училище трябваше да давам пари за много неща... маркерите за дъската цяла година си ги купувахме ние... щорите бяха купени от малките, а с наши пари беше пребоядисана стаята... а и наистина нищо няма да струва на някои хора да дадат по 20 лева например, а който няма възможност предполагам ще му влязат в положението и няма да искат пари от него...

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Тая по физика е била права. Накичили сте се с дрехи за по 200-300 лева, а не можете да дарите нещо... все пак вие учите там. А на държавата не разчитайте изобщо...
    хАХха тфа е тъпо всички да са под общ знаменател...защото както аз всеки ден съм с различна блузка...една приятелка е всеки ден с една!!!НА мен джобните са ми по 2 лв...Добре...Но Защо държавата е такава пумия??? И какво като учиме там???НЕ си ли копуваме учебници,тетрадки... Почна годината....и касичката айде...Ние даже дежурни нямаме...каса на класа нямаме...Но пари траа да има винаги!!!тЦ много съм разочарована

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    ИМЕННО ,защото е държавно.
    Не само при вас е така,не се оплаквай.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Цитирай Първоначално написано от Mimka_sweet
    ИМЕННО ,защото е държавно.
    Не само при вас е така,не се оплаквай.
    Защо да не се оплаквам...може би ако всеки се оплакваши от това, което го тормози...щеше да бъде добре!!! Не мога да разбера просто...наистина в този свят всичко става с пари и връзки...но ако ги няма тези неща-какво???затъваш ли...

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Kude uchish?

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  7. #7
    Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Цитирай Първоначално написано от DjBaloon
    Kude uchish?
    132 Ваня Войнова

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Цитирай Първоначално написано от I'm crazy
    Цитирай Първоначално написано от Mimka_sweet
    ИМЕННО ,защото е държавно.
    Не само при вас е така,не се оплаквай.
    Защо да не се оплаквам...може би ако всеки се оплакваши от това, което го тормози...щеше да бъде добре!!! Не мога да разбера просто...наистина в този свят всичко става с пари и връзки...но ако ги няма тези неща-какво???затъваш ли...
    В повечето случаи - да ,затъваш.

    А иначе какво?Ето оплакваме се,но нищо не се получава.
    Всички хора много добре знаят какво е положението в училищата(не само в тях).И какво се прави по въпроса?До някъде и ние сме си виновни за мизерията в училище(малко говоря извън темата).
    Нали се сещаш ,че държавата като поотпусне пари за нещо-чинове,дограма ала бала и след няколко дена сичко това се изписва с всевъзможни простотии от рода на "Само Левси","В+М" и т.н

    И на мене ми е кофти като всеки ден, я левче за това ,я за онова....ама.....
    Абе колкото и да ревеш нищо няма да стане.

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Emi tva za parite go ima v tiq deto ne sa obshtinski..zashtoto nqma koi da im dava pari

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Мда права си Mimka_sweet ...
    Се пак ние не сме свикнали да пазим квото имаме!!!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    Цитирай Първоначално написано от DjBaloon
    Emi tva za parite go ima v tiq deto ne sa obshtinski..zashtoto nqma koi da im dava pari
    моето даскало е общинско и въпреки това ни събираха пари...

    както и да е, не е виновна само държавата че учениците непрекъснато чупят и рушат...

  13. #13
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от zloto
    Цитирай Първоначално написано от DjBaloon
    Emi tva za parite go ima v tiq deto ne sa obshtinski..zashtoto nqma koi da im dava pari
    моето даскало е общинско и въпреки това ни събираха пари...

    както и да е, не е виновна само държавата че учениците непрекъснато чупят и рушат...
    еми като счупя нещо да дойдат и да ми държат сметка...пак ще измъкнат по-малко от това ,което съм дала за 2 години

    и в мойто даскало е същата тъпотия ,а уж се води елитно ,дограма сменят глупости (са сиг ще ни накарат да си я платим )

  14. #14
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    тей то кат чупите и рушите, така на нас кат не чупим и не рушим и не драскаме, не ни искат пари и даскалото всеки ден има нещо ново

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Цитирай Първоначално написано от vodolei4e_m
    тей то кат чупите и рушите, така на нас кат не чупим и не рушим и не драскаме, не ни искат пари и даскалото всеки ден има нещо ново
    Тии добре ли си ве???Аз съм нова в тва даскало и някои други са нови...на 16 г се пак си имаме тетрадки за драскане

  16. #16
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215

    Re: А Уж се води държавно Училище!!!!!!

    Цитирай Първоначално написано от I'm crazy
    Абе още от първия ден в новото ми даскало започнаха-пари за щори...за дъска...за оградата На другия ден класната вика-да и за дарения траа давате...дори не разбрах за кво са тея дарения...Се пак съм в държавно училище....и най-тъпото изказване на тая по физика беше-Като ви гледам дрешките се ще дадете 2 лв та и повече ....Ебати ако исках да давам пари да се бях записала в некво частно...За какво учениците трябва да плащат за всичко???
    уау, и няма да можеш да си купиш новата Нокиа, така ли?

    скандално!

    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Учителити и тая заплата дето им се дават не заслужават...тая по история ни вика-Пишете ве зверове!!!Учителите се държат като боклуци с нАс!!!



    quench -Като не ме познамаш кВо говориш ве???Аз съм е един панасоник от две години вече!!!НЕ ми е за тва, че парите ми траат за глупости...Идва началото на годината...Родителите траа купуват дрехи,учебници,раници...па и ремонт да имА...Я бЯгЯй!!!Аз в нас щори неам пък ще слагам там като се махам след 1 2 години!!!

  18. #18
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    тъпото е, че в класа ми повечето са ей такива ограничени като авторката, та ме пече слънцето вече трета година...
    Boots and braces don't make racists!

  19. #19
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    според мен трябва да се въведе отново профилактичният бой с пръчката в училище

    така съм станал човек, а не лигльо и мрънкало
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от I'm crazy
    Учителити и тая заплата дето им де сава не заслужанат...тай по история ни вика-Пишете ве зверове!!!Учителите се държат като боклуци и тН...



    quench -Като не ме познамаш кВо говориш ве???Аз съм е един панасоник от две години вече!!!НЕ ми е за тва, че парите ми траат за глупости...Идва началото на годината...Родителите траа купуват дрехи,учебници,раници...па и ремонт да имА...Я бЯгЯй!!!Аз в нас щори неам пък ще слагам там като се махам след 1 2 години!!!
    твоите учители не са виновни, че са педагози, а не звероукротители...

    Айде, Маугли, бЕгай да си снимаш циците и не се излагай повече...

    Духай...нЕ съм те карала да пишеш в темата...И си много зле...Ние не сме зверчета...Но учителите ката ни говорят...Ебати уважението...Ако обидиш дете нищо...Но ако обидиш някай учител най-много да не завършиш!!!

  21. #21
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    Ние пък всяка год даваме по 5 лв за училището и понеже тази год сложиха навсякъде дограми и от от толкова мн ученици като вземат по 5 лв те си ги избиват.... но за белите дъски и маркерите,паркета и др работи не са ни искали пари , нито пък за боядисването.

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    ми те и в нащо са ни искали, ама аз не съм давала.. иначе добре ми беше акто казвах на наще да дават пари за училище и хоп днеска съм с 10лв отгоре хахаахха мноо беше забавно.. хаха

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  23. #23
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    както и трябва да е

    учителите не са там, за да ви раздават цветни коктейлчета и да ви правят масаж на стъплата

    училището те учи на дисциплина

    децата много ще пропаднат, щото няма вече свестни училища, в които да знаешзадълженията си и да знаеш, че над тебе висне санкция

    а няма и казарма

    тцтцтцтц
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Цитирай Първоначално написано от fаke
    тъпото е, че в класа ми повечето са ей такива ограничени като авторката, та ме пече слънцето вече трета година...
    Като те пече си сложи шапка хахаа личи си , че яко те е напекло...Кво пишеш като не помагаш на никой с Умните си мнения!!!

  25. #25
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Цитирай Първоначално написано от I'm crazy
    Цитирай Първоначално написано от fаke
    тъпото е, че в класа ми повечето са ей такива ограничени като авторката, та ме пече слънцето вече трета година...
    Като те пече си сложи шапка хахаа личи си , че яко те е напекло...Кво пишеш като не помагаш на никой с Умните си мнения!!!
    тне можем да ти помогнем, освен да решим измислените ти проблеми, като всеки от форума даде по 1 стотинка - може да ти останат и пари за презервативи - учебната година е тук, а кенефите са почистени



    байт ми
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си