.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Утре ще ме оперират :(

    Утре ще ме оперират от фимоза и ме е супер шубе
    До сега това ми беше супер комплекс и си мислех, че съм някакъв изрУд, но след като намерих вашия форум разбрах, че всичко се оправя =D> :P
    Така, че изпитвам едно страхотно удоволетворение, но същевременно ме е супер бъз Казаха ми, че ще ми слагат местна упойка и ще забият иглата на.. сещате се та въпроса ми е дали ще боли при местна и след като упойката премине ?

  2. #2
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    квато упойка и да сложат след операцията боли! и гледай като се смееш или кихаш натискай леко на операцията заради шевовете ама докторчетата ще ти обяснят! емм успех
    Raise your fist!

  3. #3
    При всяка операция(карче до сега не са ме оперирвали)докато си в опойка не боли, но после кат се сабудиш боли-зависи от самата операция колко ще те боли като се сабудиш-но ще те боли като се сабудиш

  4. #4

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    #mainatown
    Мнения
    314
    Sry за оф топика ама какво е фимоза...?
    Обичам само един човек и това съм аз.

  5. #5
    Не мога да си сваля шапката на

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от heely
    Sry за оф топика ама какво е фимоза...?
    Проблемът с тъй наречената фимоза (от старогръцки – намордник или захлупник) е обект на хирургични спорове, свързани с масово прилаганата циркумцизия (обрязване) не само в мюсюлманските страни, но и в много развити държави. Всъщност става дума за хипердиагностика на едно нормално състояние или свръхактивност при поставяне показанията за хирургична манипулация. Няма да е грешка, ако се каже, че обрязването в тези страни е рутинна и доходоносна практика.

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    BURGAS
    Мнения
    117

    :)

    батка мен два пъти ме рязаха от фимоза споко не се притеснявай \/ даже се радвай аз като го правих за първи път и получих доста сериозни травми
    skype-ceco_novaka- Няма значение дали вървиш бавно,важното е да не спираш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си