.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103

    Бързо предложете ресторанти и такива подобни моля

    Начи...става въпрос за софия...
    капацитета тряа да е мин 200 души,
    да има паркинг
    по възможност дансинг
    изключваме Хилтън,Кемпински,Военния,Р дисън и Шератон
    става въпрос за място за проклетия абитуриентски бал деба и мизерията
    а ако имате инфо и за цени на куверти

  2. #2
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Ние засега сме за Скай Плаза. Запазихме го за 25-ти, но до понеделник трябав да решим, зает е и за 24-ти.

    Скай Плаза е зад НДК. Можеш да влезнеш и в сайта им. Побира 250 души и има голяма тераса.
    По евтино е от другите, ама тъпаците от единия клас, не могат да бъдат в по-евтин ресторант, трябвало в Шератон, защото там е 160 лв и не могат да кажат на приятелите си после къде им е бил. Ще ги е срам...

    А в Шератон тази година е било голяма мизерия. Един приятел беше там и им е протекъл тавана и са минавали чистачки, слагали са кофи и тн..... Дупки от цигари и абе въобще не е това, което са си представяли, че ще бъде.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Aаа и аз мислих за Скай Плаза.Ама някой каза че щели да ни гонят в 12 хм:/
    каква е цифрата там?
    иначе наща дата е 22.

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    Моят беше в Кемпински. Доволно,доволно Ма ние бехме готина бригада и където и да беше - шоуто си беше гарантирано
    ние се мразим
    а кфа е цената/

  5. #5
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Цена ще ни кажат в понеделник, ако го резервираме, защото още не са решили, тъй като всички сега вдигат цените.
    В края на годината ни предложиха за 80-85-90 лв, като влизат 2-ма учители беплатно, а другите са на половин цена. Но тогава и Шератон беше 140 лв, а сега е 160, така че не се знае нищо... Но със сигурност няма да е толкова.

    Другото, което е хубаво, че един приятел е бил там миналата година и каза, че се е наял доста добре, в смисъл чиниите са били пълни и им е носено 4 пъти, защото в Радисън тази година е едно месце в голяма чиния и отстрани маруля

    За часа не знам, възможно е, но така или иначе, то дотолкова се остава, после на диско.

  6. #6
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Джамалска, ние се обадихме в Кемпински и ни казаха, че не могат да ни поберат а сме 180 човека, би могло, ама ще ни е тясно.

    И във Военния казаха 180 човека, но гледахме снимки, не можеш да се разминеш.

  7. #7
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Ние засега сме за Скай Плаза. Запазихме го за 25-ти, но до понеделник трябав да решим, зает е и за 24-ти.

    Скай Плаза е зад НДК. Можеш да влезнеш и в сайта им. Побира 250 души и има голяма тераса.
    По евтино е от другите, ама тъпаците от единия клас, не могат да бъдат в по-евтин ресторант, трябвало в Шератон, защото там е 160 лв и не могат да кажат на приятелите си после къде им е бил. Ще ги е срам...

    А в Шератон тази година е било голяма мизерия. Един приятел беше там и им е протекъл тавана и са минавали чистачки, слагали са кофи и тн..... Дупки от цигари и абе въобще не е това, което са си представяли, че ще бъде.
    Бях в Скай Плаза и беше много добре - доволно ядене и пиене и разнообразна музика. Плюс това имаше и хубава гледка.
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  8. #8
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    С диджей ли бяхте? И ако да можехте ли да поздравявате и ако отговорът пак е да плащахте ли му?


    Че в Радисън беше 5 лв за поздрав, а по принцип не е трябвало да му се плаща, ама....

    И колко пари ви излезна?

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Такам надделява...сега само трябва да убедя останалите говедас които 5 години 2 думи нямам обелени ама нищоне бе утре ще пообиколим...и все пак
    то явно няма много вариянти :/...ама да убием вечерта
    мн мерси
    почти бяхм сиг за военния ама ещо мн противоречия....

  10. #10
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    Моят беше в Кемпински. Доволно,доволно Ма ние бехме готина бригада и където и да беше - шоуто си беше гарантирано
    И моят беше там. Яко си беше.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  11. #11
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Значи за Скай Плаза 95 лв - за всичко *плюс кувертите на учителите*. Имахме диджей обаче не мога ди ти кажа колко взимаше - 5 или 10 лв, защото ще те излъжа.
    За тези 95 лева имаше поне 4 или 5 различни ястия - доволно, плюс пиенето.
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  12. #12
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Бахти засега ще сме в Шератон. Кувертът, който ни се предлага е за 180 лв без учителите. При това ще сме с друго у-ще и то в зала, която е по-малка отколкото сме ние и ще ни нагъчкат съвсем. Ние сме 190 човекаа, а залата е опредеелна за 150..... Не мога да ги разбера тия хора защо държат да има и хотел, какво като е само ресторант и без това няма ад го ползват хотела... 220 лв ще ни излезне, а за толкова пари си намерихме оферта за 5 дена в Гърция.

    Във випуска имаме и 3 двойки близнаци, които не могат да си позволят толкова пари, защото в Шератон 440, а в Скай Плаза към 240.
    А една като се изцепи за едното предложение "А на мен шофьорът къде ще ми паркира лимузината?"...
    а друга " А аз как ще кажа на приятели ми, че съм била в Скай Плаза, изключено. Аз трябва да съм в Шератон".

  13. #13
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    хм, като ви слушам, почвам да се радвам, че ще ходим по морето.. голяма е лудница при вас, бе
    всеки с претенции - ужас
    Собственост на Canis_Dirus

  14. #14
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    тъй, тъй - имате много хотели и ресторанти - чудете се и спорете

    в Ловеч има само един хотел, които може да събере випуска ми от 200 човека, така че поне спорове няма да има
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Vuv voeniq e nai-hubava,ima Dj ima i programa,koqto zabavlqva abiturentite,ne e prosto da otidete v restorat da sedite na masa 4 chasa..

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Мен вече никъде не ме урежда деба...ама ако ще е скай плаза или военния съм по-навита от сичките им други тъпи идеи.А както нямам и търпимост към друга музика освен мойта си ще драйфам от селекцията ама...

    Ние звъняхме в скай плаза и ни казаха около 115лв на човек...Още се чудя кфа е тая традиция да хойш на ресторант с хора дето или не харесваш или не си си говорил с тях 5 години и за това да ти вземат толко пари при все че тая година родителите ти набиват пари само и единствено за теб и се чудят как да платят сметки и да купят ядене отделно.
    дееба и тъпите балове

  17. #17
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Хотел Акорд. Има голямо ресторантче. Хубаво е.... Доволна съм от кухнята, от обслужването, от всичко. Има само един минус - намира се в кв. Хаджи Димитър....

  18. #18
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Що не направиш кат мен :Р не се занимавай с глупости и не ходи никъде Аз за сега смятам да отида само на изпрщането и от там кой от къде е Въобще не ми се занимава с глупости а и класа ми съкс....ше видим дали нещо ще се промени с времето..
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Що не направиш кат мен :Р не се занимавай с глупости и не ходи никъде Аз за сега смятам да отида само на изпрщането и от там кой от къде е Въобще не ми се занимава с глупости а и класа ми съкс....ше видим дали нещо ще се промени с времето..
    и аз тъй мислех докато не ни тръснаха че до вторник тряа да сме избрали мястото и да сме го запазили..и някак си 150 човека ще ходят и аз още го мисля...мн е депресарско

  20. #20
    Повече от фен Аватара на kameliqbaby
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    434
    Sunny Beach RuLzzz \/
    Next Time I`ll be True...

  21. #21
    Ох,ние дори не сме мислили къде да е бала..пуста работа.накрая ще ни заебат някъде на тъпо..пф..
    защо мамка му съм 12ти........
    Бети,много ще те папкам! / Ни мога да пофяфам!!!!

  22. #22
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Още се чудя кфа е тая традиция да хойш на ресторант с хора дето или не харесваш или не си си говорил с тях 5 години и за това да ти вземат толко пари при все че тая година родителите ти набиват пари само и единствено за теб и се чудят как да платят сметки и да купят ядене отделно.
    дееба и тъпите балове
    налиииииии
    както и да е, при нас се навъдили големи снобари.
    Всеки дава предложение, ако нямаш - гласуваш за дадено вече.Кои са фаворитите - резиденцията в Бояна и Шератон Предишните години все във Военния сме го правили, сега не зная...пффф...

  23. #23
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    На Шератон този май по време на баловете му протече покрива. Хората в блата са празнували

    Saatana vittu perkele hate crew!

  24. #24
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    В Шератон обслужването е било ужасно и залата не е ремонтирана. Докато в Скай Плаза всичко е ново....

    Най-накрая ще си се отделим само 2 от класовете и директорите да си гледат работата. Учителите обичат нашия клас и повечето, които ни преподават и на нас и на другите, ще изберат нашия клас. Само класната на другия клас, тя много си ни обича нас и искрено съжалява, че не ни е класна.

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Eм нз как е в Кемпински ама май за там ни обесняваха,че било некфо приземно и без вентилация.прозорци и една година се наводнило там.
    Мани деба баловете...мн е тъпо 149 човека и само аз да не ида..ше го видя ощее

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си