.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Голям фен Аватара на 0riginalSin
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    дворецът на илюзиите
    Мнения
    811

    някакви идеии...

    м трябва да правя презентация не с повече от 5 слайда.дайте някаква идея за какво да е тая презентация плссс. [-o<
    Най - неочаквано ... ТОЙ се завръща!
    НО ....Къде беше, когато болеше?!
    Къде беше...

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Ин Дъ Мидъл Ъф Ноулеар
    Мнения
    559
    Получаваш голямата утешителна награда-
    Съжалението ми!
    Incomplete..........

  3. #3
    ami kaji kakvi sa ti interesite i moje da pomognem :D :D :D

  4. #4
    Презентацията е много важно нещо мен учителката ми щеше да ме убие като го видя всичко беше перфектно ,но намери кусури че заглавието на едикойси слаид не трябва да е такова па не било свързано,па 1я слайд няма нищо общо с 12я и така а имаше общо.И като ти каже айде сега говори и направо ти става лошо излизаш пред целия клас и се чудиш какво да кажеш за презентацията като то сичко си го пише и трябва яко да си подготвен/а.
    Като идей мога да ти кажа да направиш нещо за любим изпълнител,група,отбор,дър ава,играч,спорт,за училище,нещо свързано с компютрите,за история нещо и така има още много теми но мисля че ще нацелиш това което ти трябва. Успех !!!
    Нов човек съм

  5. #5
    Голям фен Аватара на 0riginalSin
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    дворецът на илюзиите
    Мнения
    811
    Цитирай Първоначално написано от Snoop Doggy Dogg
    Презентацията е много важно нещо мен учителката ми щеше да ме убие като го видя всичко беше перфектно ,но намери кусури че заглавието на едикойси слаид не трябва да е такова па не било свързано,па 1я слайд няма нищо общо с 12я и така а имаше общо.И като ти каже айде сега говори и направо ти става лошо излизаш пред целия клас и се чудиш какво да кажеш за презентацията като то сичко си го пише и трябва яко да си подготвен/а.
    Като идей мога да ти кажа да направиш нещо за любим изпълнител,група,отбор,дър ава,играч,спорт,за училище,нещо свързано с компютрите,за история нещо и така има още много теми но мисля че ще нацелиш това което ти трябва. Успех !!!
    мерсии мн
    Най - неочаквано ... ТОЙ се завръща!
    НО ....Къде беше, когато болеше?!
    Къде беше...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си