.
Затворена тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Малко инфо за добра диета... ?

    Така проблемът ми е : аз съм момче и съм на 14 години.Телесната ми маса е точно 100кг. ( без подогравки не всеки е перфектен ) висок съм 1,78м.

    Някой ако знае диета която ще ми подейства да сваля поне 10кг ще съм му благодарен.

  2. #2
    Братле, СПОРТ му е майката!
    Значи има значение и какво ще ядеш де.
    Най-важното е да избягваш въглехидрати след 16.00 часа.
    Недей да гладуваш, че ще се получи йо-йо ефект. Просто наблегни на по-качествената храна, храни се по-често и по по-малко и спортувай!
    успех!
    "Green for the money, gold for the honey!

  3. #3
    ми аз мислех да ходя на фитнес но имам проблеми с палецът на кракът , защото като расте и ми се впива в месото и пръста ми става 4-5 пъти по голям от нормалното и ходя само с джапанки... иначе преди спортувах по цял ден но сега изведнъж напълнях явно защото спрях да спортувам заради пръста.. но незнам какво да правя и със всеки изминал ден се отчайвам повече и повече... :S

  4. #4
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    трескай варено или печено месо, по 1-2 чаши червено вино и избягвай зеленчуците - тва е за обиране

    а иначе диети за маса и мускул са други
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  5. #5
    офф братче човек да непомоли за съвет...

  6. #6
    офф братче човек да непомоли за съвет...
    emi az mislq,4e suvetite sa perfektni...ne moga da razbera kakvo ne ti haresva v tqh...mojem da ti dadem hilqdi dieti,samo v tozi sait ima izklu4itelno mn,no kakva e polzata..kato ot dieta 4ovek hubavo ne moje da vidi...prosto qj vsi4ko,no v malki koli4estva....zakusvai zaduljitelno,na obqd priemai osnovnata si hrana,a ve4erta ne6to adski leki4ko i mislq,4e ako svali6 kaloriite do 800-1000 na den..6te svali6,da ne govorim za fitnes.hapvai salatki,riba,pile6ko,sirence po 200 grama na den zaduljitelno,kiselo mlqko i tn...no ne i dieta.aide uuspeh
    I like Walking In The RAIN CAuse NO one SeeS i'M cRYIN' ***adDIcted To REtRO***

  7. #7
    океЙ мерси

    -LOCK-

  8. #8
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Смятам темата за приключена.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си