.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Краката

  1. #1

    Краката

    Добър вечер на всички ! Та проблема ми е че единия ми крак е по голям от другия, със около 1,5 санта и доктора и наште викат всички тийнове са имали тоя проблем, при вас как е?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    318
    За пръв път чувам,че на всички юноши е така Незнам но при мен всичко си е било наред.ТА споко щом ваще знаят и си бил(а) на доктор нема страшно ще се оправиш!

  3. #3
    ами незнам, но аз съм чувала, че при всеки има малка разлика-все пак1.5 сантиметър нищо не са и не се забелязват

  4. #4

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    103
    абе не се забелязва,то така се забелязва и човека трябва доста да куца все едно има протеза.този проблем се решава със ортопедични обувки

  5. #5
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Zealot
    абе не се забелязва,то така се забелязва и човека трябва доста да куца все едно има протеза.този проблем се решава със ортопедични обувки
    според мен той говори за дължината на стъпалото, но може и да се бъркам...
    Нормално е лявото ти стъпало да е по-късо от дясното, затова и като си купуваш обувки ти дават да мериш дясната!
    Принципно при човека няма идеална симетрия, двете половини на тялото се различават една от друга, кога видимо, кога не толкова.

  6. #6
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    Цитирай Първоначално написано от be_true
    Цитирай Първоначално написано от Zealot
    абе не се забелязва,то така се забелязва и човека трябва доста да куца все едно има протеза.този проблем се решава със ортопедични обувки
    според мен той говори за дължината на стъпалото, но може и да се бъркам...
    Нормално е лявото ти стъпало да е по-късо от дясното, затова и като си купуваш обувки ти дават да мериш дясната!
    Принципно при човека няма идеална симетрия, двете половини на тялото се различават една от друга, кога видимо, кога не толкова.
    да.. и аз мисля, че говори за стъпалото.. щото ако беше на крака мисля, че малко или много щеше да си го усеща като ходи..


    Животът е адът описан в Библията!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си