.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Guest

    Ако можете помогнете плс

    Znam 4e ne e tuk to4noto mqsto na tazi tema,no molq da bude premestena ako i vie mislite 4e ne e za tuk.Imam golqm problem i bih iskal ako nqkoi ot vas moje da mi pomogne s savet.Stava duma za slednoto:v4era za purvi put si obrysnah kosmite pod mishnicite tai kato ne bqha malki.malko po kasno ose6tah ne6to ot roda na shtipene ili bockane.i do dnes tova gadno 4ustvo ne minava i neminava.Ako nqkoi moje da mi helpne ili da mi kaje zashto taka se polu4ava da pi6e po tazi tema .
    Blagodarq za vnimanieto!

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

  2. #2
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Момче или момиче си?
    - Всички авто-части на едно място!

  3. #3
    Да не си се бръснал на сухо?!

  4. #4
    Ами,съвсем нормално!Намажи мястото с кремче!

  5. #5
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    Цитирай Първоначално написано от gLoRiOuS_aNGeL
    Ами,съвсем нормално!Намажи мястото с кремче!

  6. #6
    Кое му е нормалното? Нормално е да те сърби първите няколко пъти, когато почнат да ръстат косъмчетата, но да боли и щипе?

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    As sam 4oveka koito poiska pomosht pod imeto gost.Izvinqvam se 4e ne napisah 4e stava duma za mom4e.
    Ako imate saveti otnostno s krem4eta ili ne6to ot tozi tip molq nazovete imeto na krema ili tam kakto e.
    Blagodarq
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    sahto taka zabravih da spomena 4e kogato se brysnah ne be6e na suho a s pqna.
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  9. #9
    Ili krem za sled brasnene ili Nivea e hubav!

  10. #10
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    ами ако си се осакатил с бръснача (порязване) мн ясно че ше боли и щипе

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    nqma takova neshto.mnogo sam vnimatelen za da ne se poluchat takiva neshta....... . Prosto syrbeja koito izpitvam e mnogo golqm i iskam da vidq s kakvi saveti 6te mojete da mi pomognete.
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  12. #12
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Цитирай Първоначално написано от DoomShadow
    sahto taka zabravih da spomena 4e kogato se brysnah ne be6e na suho a s pqna.
    Еми ти си егати женчото тогава.
    И другия път като се бърснеш не гледай тавана а гледай какво правиш.
    Порязал си се и/или си се нарязал на няколко места.
    - Всички авто-части на едно място!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    izvinqvai ama imam o4i i ne sam kioraf.nikade ne sam se porqzal.
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  14. #14
    Голям фен Аватара на ivakavlad
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    София
    Мнения
    892
    автъшейв(одеколон), или някакъв крем за ръце (без значение какъв) а нежду другото по-добре ще е да си махаш космите по мишниците с епилиращ крем хем е по бързо хем няма да го има този сърбеж и щитене това се е получило защото ножчетата на самобръсначката раздразнява кожата а педполагам след като си се избръснал не си сложил одеколон
    Аз съм МОМЧЕ R.I.P. липсваш ми боже колко ми липсваш защо трябваше да става така мамкаму

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    blagodarq 6te go imam v predvid.
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си