.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: Паласки :(

  1. #1
    сладуранка_17
    Guest

    Паласки :(

    Имам паласки и въобще не се чувствам комфортно се трябва да гледам какво да обличам но аз съм свикнала с тях но пред момче ме е срам да се съблека кажете някаква рецепта ли незнам с която могат поне малко да се махнат

  2. #2
    Фитнес...
    Най-яката рецепта ; )

  3. #3
    Ограничаване на храната + коремни преси + въртене на обръч.
    You only see what your eyes want to see
    How can life be what you want it to be?
    You're frozen, when your heart's not open!!!

  4. #4
    Повече от фен Аватара на kameliqbaby
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    434
    Vsi4ki imat palaski!Dori i nai-slabite,zagledai se i 6te vidi6.
    Next Time I`ll be True...

  5. #5
    Аз съм слабинка обаче само тези паласки ме измъчват..пробвала съм и диети и фитнес но е малко трудничко да се махнат

  6. #6
    фитнес-упражненията не помагат-и диетите-ако отслабнеш може цикъла да ти стане нерегулиран-но ако отслабнеш чрез спорт няма страшно

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от KaTinCeTy
    Ограничаване на храната + коремни преси + въртене на обръч.
    -ограничаване от храна-ама и нередовна менструация ще и се появи на момичето като не се храни!!!!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от KaTinCeTy
    Ограничаване на храната + коремни преси + въртене на обръч.
    -ограничаване от храна-ама и нередовна менструация ще и се появи на момичето като не се храни!!!!
    Нередовна менструация ще има ако гладува и не си набавя необходимите витамини и хранителни вещества, а не ако си ограничава храната! Ограничаването на храната не значи гладуване, а отслабването винаги върви ръка за ръка със здравословно и правилно хранене + спорт. Така, че ако иска да отслабне трябва да си ограничава храната.
    You only see what your eyes want to see
    How can life be what you want it to be?
    You're frozen, when your heart's not open!!!

  9. #9
    и аз имах.. фитнес му е мамата... на колелото + малко коремни ...
    мен така ми се махнаха, но разбира се ако не ходиш редовно пак се появяват...

  10. #10
    Правилен хранителен режим, упражнения за тази част на тялото, повече течности. При спорт и диета се отслабва като цяло, доколкото те разбрах, ти имаш нужда само паласки да свалиш. Ами трудничко е, но наблегни на упражнения за тях. Въртене на обръч, въртеливи движения на кръста, танци... опитай

  11. #11
    Мерси на всички за съветите
    Kogato edna vrata na 6tastieto se zatvori druga se otvarq.Nie 4esto gledame zatvorenata i propuskame da zabelejim otvorenata!

  12. #12
    Коремните преси нищо няма да ти помогнат! Занимавам се с фитнес и бодибилдинг професионално от 5 години, досега не съм видял някой да е свалил паласки с коремни преси. Има едни термоколани (с тях много се потиш), купуваш си 1 такъв и отиваш в най-близкия фитнес, качваш се на велоаргометъра (колелото) и почваш, всеки ден (не е задължително) по 30 мин ... също така ти трябва и НВД (ниско въглехидратна диета) пиши ми на личния да ти направя една такава....
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  13. #13
    Супер фен Аватара на sexy_for_you
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    1 177
    Не им обръщай чак толкова внимание.Всички имат.То си е нормално.
    Страничка,специално за ВСИЧКИ,които ги обичат САМО като ПРИЯТЕЛИ ) Добре дошли на всички сродни души! ) ---> http://www.facebook.com/pages/%D0%97...18128158249619

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си