.
Затворена тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Guest

    Срязани вени

    Ei hora nqkoi moje li da mi kaje kakvo to4no stava kogato si sreje6 venite v smis1l v seki edin daden moment kakvo izpitva6 neznam stranno mi e i za tva re6ih da vi pitam !

  2. #2
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    awe az nzz kvo e 4yvstvoto
    NO TE S1VETVAM DA NE PROBVA6 1 FR GO BE6E PRAVILA I POSLE IMA6E BELEZI PO R1CETE TO O6TE SI GI IMA DE ........
    ta mis1lta mi e da ne pravi6 s16tata gre6ka ot pustoto lubopitstvo
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  3. #3
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    izpitva6 "bolka"
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  4. #4
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    izpitva6 "bolka" ne e mn priqtno 4uvstvoto...
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  5. #5
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    `` ne e mn priqtno 4yvstvoto ``
    ne samo 4e ne e mn priqtno a boli ama yjasno mn boli
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  6. #6
    Аватара на loshokote
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Трявна
    Мнения
    679
    За да си срежеш вените трябва да си в много голяма депресия и съответно много тъжен/а. Тогава от всичката тази мъка не изпитваш болка, и тука вече не мога да ти обясня точно кво е чуството... Болката идва след като вече си се нарязал/а и почваш да съжеляваш за това, което си направил/а, почваш да разбираш, че има за какво да се живее и няма смисъл от такива глупости. Ии...ако по случайност още си жив/а до следващия пък, когато отново ще дойде депресията и така. Аз така го виждам и поне при мене е така(не че съм си рязала вените, просто съм изпадала в доста депресии и съм си причинямава болка, но след всяка една такава случка ставаш се по-силен и по-силен и така докато не станеш безчуствен ). И аз май по-добре да млъкна
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи - музика - лъчи
    Не искат и не обещават те ...
    ЦъК

  7. #7
    Guest
    pff...ami 4esno da vi kaja ne izd1rjam ve4e imam 4ustvoto 4e nikoi ne me razbira i s na6te nemoga da govorq normalno obvinqvat me za nqkoi i ne6ta p1k az samo m1l4a i nesmeq ni6to da kaja i o6te kup drugi problemi est sred koito ima i mom4e i problemi v daskalo i izob6to ama nai ve4e imam 4ustvoto 4e na6e sa si zle ei sega pak se skarah s maika mi

  8. #8
    Guest
    Sorka 4e vi zanimavam no prosto kato go spodelih malko mi olekna

  9. #9
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    kikenceto moite sa absolutno s16tite za kvot i da im govori6 ... se t1pi temi
    e dobre de tr kko iskat da tr1gna da im govrq za politika
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  10. #10
    Аватара на loshokote
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Трявна
    Мнения
    679
    Абе да ти кажа тва е нормално, аз като съм си вкъщи ми викат през 5 мин за всевъзможни глупости, но аз не ги слушам вече де И не се извинявай, нали за тва се казва teenPROBLEM, за да си споделяме и помагаме
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи - музика - лъчи
    Не искат и не обещават те ...
    ЦъК

  11. #11
    Guest
    Blagodarq vi mnogo!Prosto neznam i az kakvo da gi napravq ne me razbirat i tova e imam fr koito sqdat i si kazvat s maikie si si4ko kakto si e edno k1m edno p1k az na moita ni6to ne moga da i kaja za6toto zapo4va da kr46ti!Uj se razbirame 4e 6te sednem i 6te govorim normalno i sqdame i az kato kaja ne6to i tq stava i zapo4va da vika...!

  12. #12
    Mi osven bolko 4ustva6 edna otpadnalost i natisk...otslabvane....vse edno ne6to tejko ne ti dava da se izpravi6....

  13. #13
    Супер фен Аватара на sexy_for_you
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    1 177
    Опитай и ще видиш
    Страничка,специално за ВСИЧКИ,които ги обичат САМО като ПРИЯТЕЛИ ) Добре дошли на всички сродни души! ) ---> http://www.facebook.com/pages/%D0%97...18128158249619

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    izpitva6 "bolka" ne e mn priqtno 4uvstvoto...
    Станахте големи разбирачи и вие..... Нищо общо ама нищо... Като почнеш да режеш чувстваш парене и щипене на мястото на което режеш ... след това нищо не усещаш,само ти става студено и не можеш да си мърдаш пръстите.... За жалост имах участта да бъда едно време тъпо лапе и го направих... Никога, ама никога не го правете, ще съжалявате цял живот!!!!!!!!!!!!
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  15. #15
    Фен Аватара на Selene
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Destruction and chaos
    Мнения
    295
    Цитирай Първоначално написано от HouseSoul
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    izpitva6 "bolka" ne e mn priqtno 4uvstvoto...
    Станахте големи разбирачи и вие..... Нищо общо ама нищо... Като почнеш да режеш чувстваш парене и щипене на мястото на което режеш ... след това нищо не усещаш,само ти става студено и не можеш да си мърдаш пръстите.... За жалост имах участта да бъда едно време тъпо лапе и го направих... Никога, ама никога не го правете, ще съжалявате цял живот!!!!!!!!!!!!
    Така е ... Наистина не го правете ... Направих същата глупост и все още имам белези . И сега като се замисля за какво безмислено нещо го направих . Колкото и да сте депресирани това не е решение ...

  16. #16
    Аватара на *Devil*_F*
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    В най-страшните ти кошмари
    Мнения
    15
    Цитирай Първоначално написано от sexy_for_you
    Опитай и ще видиш
    Съгласа
    Не сега сериозно,това е най-тъпото нещо,което човек може да направи,живеи си живото и не правете глупости,защото после няма връщане назад.Ще си седиш 2 метра под земята,а останалите ще продължат да си живеят.Не си заслужава,за каквото или за когото и дабило.

  17. #17
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Незнам,не съм пробвала да си режа вените.

  18. #18
    Депресията е типично чувство за много тинейджъри и те се нараняват,защото искат да се абстрахират от вътрешната болка,като я усещат отвън(това бтв го четох в един минал брой на хай,от време на време пускат и по нещо полезно).
    Това състояние мен също не ме пропуска,става ми кофти за какво ли не,но от малка имам силно чувство за самосъхранение и най-вероятно това ме е спряло да се нарежа,а може би е разума
    Към авторката на темата,тези,които дори имат съвсем "невинни" мисли за кълцане и всички любопитковци-помислете за рисковете,те никак не са малко!А и дълбоки белези биха ли стояли добре на ръцете ви?
    Когато това чувство ви застигне,абстрахирайте се от него.Занимайте се с любимо ваше нещо.Мен ме спасява компютъра-когато настроението ми се скапе,един заинтригуващ сайт например ме кара да се разсея

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Зависи с какво се режеш.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  20. #20
    Напротив аз съм пробвала и не съжалявам за нито едно нещо но ако направиш нещо не както трябва става лошо аз също имам белези и то не само от срязани вени....

  21. #21
    Голям фен Аватара на ZeroPoinT
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    845
    Цитирай Първоначално написано от TheDevilGirl
    Напротив аз съм пробвала и не съжалявам за нито едно нещо но ако направиш нещо не както трябва става лошо аз също имам белези и то не само от срязани вени....
    Миличка, може ли да не ъпваш стари теми.

  22. #22
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Аз.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си