.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1
    Guest

    Гнойни пъпки по клитора?

    az sum 13 god momi4e i sum malko po izvratena ot ostanalite za purvi put pravih seks predi 1 sedmica s po vyzrasni ot men muje (22 i 29 te sa bisexyalni)i sega stava neto neredno mai ne sam sigurna zatova se ubra6tam kam vas za pomo6t zapo4naha da mi izlizat nqkakvi gnoini pupki na klutorata i okolo neq.kakvo stava i kakvo moga da napravq.molq pomognete ((((((((((

    т.1 и т.7
    кремчето

  2. #2
    бягай на лекар

  3. #3
    Ама, ама, ама на момента отивай на лекар, ако си пипнала нещо,сама си си виновна ... на 13 с 2-ма ... малее какви сте днешната младеж....
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  4. #4
    ЩЕ СЕ ГРЪМНА.МОМИЧЕ ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ???ВЕДНАГА СИ ЗИМАЙ ПАРТАКЕШИТЕ И ОТИВАЙ НА ЛЕКАР,ЩО ТО КОЙ ЗНАЕ КВО СИ ЛЕПНАЛА ОТ ТИЯ ДВАМАТА.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от nasi141
    ЩЕ СЕ ГРЪМНА.МОМИЧЕ ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ???ВЕДНАГА СИ ЗИМАЙ ПАРТАКЕШИТЕ И ОТИВАЙ НА ЛЕКАР,ЩО ТО КОЙ ЗНАЕ КВО СИ ЛЕПНАЛА ОТ ТИЯ ДВАМАТА.

  6. #6
    Фен Аватара на Selene
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Destruction and chaos
    Мнения
    295
    Ужас ! И какъв е тоя зор да правите секс на 13 . Да не се мислите за по-готини или по-големи . Поне да го беше направила с някой горе-долу на твоята възраст .
    Не че се правя на много разбираща , ама ...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Selene
    Ужас ! И какъв е тоя зор да правите секс на 13 . Да не се мислите за по-готини или по-големи . Поне да го беше направила с някой горе-долу на твоята възраст .
    Не че се правя на много разбираща , ама ...
    Ама си права.... По мое време на 13 години още си играеха на кукли .... Направо ми се плаче като гледам на къде заминава днешната младеж....
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  8. #8
    Фен Аватара на Selene
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Destruction and chaos
    Мнения
    295
    Цитирай Първоначално написано от HouseSoul
    Цитирай Първоначално написано от Selene
    Ужас ! И какъв е тоя зор да правите секс на 13 . Да не се мислите за по-готини или по-големи . Поне да го беше направила с някой горе-долу на твоята възраст .
    Не че се правя на много разбираща , ама ...
    Ама си права.... По мое време на 13 години още си играеха на кукли .... Направо ми се плаче като гледам на къде заминава днешната младеж....
    Аз не съм голяма ... На 14 съм , девствена съм и честно казано се гордея с това . Не намирам нищо срамно . Това са ми детските години , искам да си ги изживея ... има време и за секс . Защо трябва да съм като всички ? "Ааа приятелката ми го направи , дай сега и аз , да не съм по-назад "

  9. #9
    Много добре разсъждаваш! Права си за детските години ... Всичко давам за да мога пак поне за 1 седмица да съм ученик .... ВСИЧКО !!! Лошото е че повечето не го осъзнават !!!
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Alexy
    бягай на лекар

  11. #11

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    185
    "клУтората" .."около НЕЯ" -явно съм доста неинформирана на тема "полова система" затова моля милата 13 годишна ,просветена на тема секс "дама" ,авторка на темата..да ми обясни тези понятия ,чиито определения незнайно защо-не намерих даже и в гуугъл
    Ханна (•_●) каза: az 6a karam karuca..oba4e iskam da q tegli magare
    Ханна (•_●) каза: ne kon
    Ханна (•_●) каза: ne si padam po visokite skorosti о_Х

  12. #12
    Аватара на loshokote
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Трявна
    Мнения
    679
    Абе ей лапе, ти добре си ли Вчеръшна пикла тръгнала да ми се е** на 13 На къде отиват днес децата. Казваш "аз съм малко по извратена" и аз съм извратена и сички ми го натякват, но колко тря си извратен, за да правиш секс на 13 и то с двама мъже Дано вече си отишла на лекър, а ако не си утре още сутринта заминавай Кой те знае кво с иси лепнала......

    ПС: На 15 съм, почти 16 и съм девствен, но не смятам и да правя секс в скоро време
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи - музика - лъчи
    Не искат и не обещават те ...
    ЦъК

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от lo6o`ko7e
    Абе ей лапе, ти добре си ли Вчеръшна пикла тръгнала да ми се е** на 13 На къде отиват днес децата. Казваш "аз съм малко по извратена" и аз съм извратена и сички ми го натякват, но колко тря си извратен, за да правиш секс на 13 и то с двама мъже Дано вече си отишла на лекър, а ако не си утре още сутринта заминавай Кой те знае кво с иси лепнала......

    ПС: На 15 съм, почти 16 и съм девствен, но не смятам и да правя секс в скоро време
    Е в крайна сметка m или f си??
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  14. #14
    Боже мой!!!!Направо съм удивена от тази история.4увала съм какви ли не истории,но тази е не направо върхът.Не искам да обиждам никого ,но тази "девойка"е направо малоумна.Искрено се надявам да не е пострадала сериозно и да си вземе поука за следващия път,да не се прави на толкова голяма тежкарка,тепърва ще има какво да нау4и и дано в този процес да не пострада.Аз съм на 18 години и 4естно да си кажа,въпреки 4е може да прозву4и нескромно,смятам,4е имам необходимата сексуална култура затова си позволявам "волността"да кажа на младата дама да използвапоне презерватив следва6тият път и да си опи4а акъла.Нека сега като ходи на лекар да се консултира снего за това как се води сексуалния живот и как то4но да се грийи за себе си
    fantadjro

  15. #15

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    328
    Ууоуу няма кфо да кажа за авторката...ама и да кажа вече го е направила и никой нищо не може да промени. Само мога да и кажа да върви на лекар задължително!

  16. #16
    Аватара на Nicole_Richie
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Градът на скучаещите милионери
    Мнения
    243
    Цитирай Първоначално написано от HouseSoul
    Цитирай Първоначално написано от Selene
    Ужас ! И какъв е тоя зор да правите секс на 13 . Да не се мислите за по-готини или по-големи . Поне да го беше направила с някой горе-долу на твоята възраст .
    Не че се правя на много разбираща , ама ...
    Ама си права.... По мое време на 13 години още си играеха на кукли .... Направо ми се плаче като гледам на къде заминава днешната младеж....
    +1

    Nqkoi jeni sa rodeni da badet Emblemi i da sa na varha,a za drugite ostava Nelepata uchast da gi kopirat!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Alexy
    бягай на лекар
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  18. #18
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Здравей,колкото и да ми е неприятно ще ти кажа,че си постъпила от глупаво,по-глупаво.На 13,без сексуална култура,първия си път-пропилян с двама,,младежи`` и то бисексуални,това е подсъдимо моето момиче.Не съм аз тази,която да те учи на морал,но поне да го беше направила с човек,когото наистина обичаш и респективно и той теб.Но все пак живота си е твой,тялото си е твое сама решаваш какво да правиш с него....Относно проблема,ходи на лекар......
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  19. #19

    Re: Гнойни пъпки по клитора?

    [quote="Анонимко"]az sum 13 god momi4e i sum malko po izvratena ot ostanalite za purvi put pravih seks predi 1 sedmica s po vyzrasni ot men muje (22 i 29 te sa bisexyalni)i sega stava neto neredno mai ne sam sigurna zatova se ubra6tam kam vas za pomo6t zapo4naha da mi izlizat nqkakvi gnoini pupki na klutorata i okolo neq.kakvo stava i kakvo moga da napravq.molq pomognete ((((((((((

    т.1 и т.7
    кремчето
    [/quote

    malee...
    Testis unus,testis nullus...

  20. #20
    Аватара на loshokote
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Трявна
    Мнения
    679
    Цитирай Първоначално написано от HouseSoul
    Цитирай Първоначално написано от lo6o`ko7e
    Абе ей лапе, ти добре си ли Вчеръшна пикла тръгнала да ми се е** на 13 На къде отиват днес децата. Казваш "аз съм малко по извратена" и аз съм извратена и сички ми го натякват, но колко тря си извратен, за да правиш секс на 13 и то с двама мъже Дано вече си отишла на лекър, а ако не си утре още сутринта заминавай Кой те знае кво с иси лепнала......

    ПС: На 15 съм, почти 16 и съм девствен, но не смятам и да правя секс в скоро време
    Е в крайна сметка m или f си??
    Ами Ф много ясно
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи - музика - лъчи
    Не искат и не обещават те ...
    ЦъК

  21. #21
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    ami i az sum na 13...trqbva da ti kaja 4e stra6no mnogo pati sa mi predlagali da pravq seks,no az ne sum se suglasqvala Za6to trqbva da si razvalqme detstvoto??? Ima vreme za vsi4ko...i na men ni e bolno kogato 4uq 4e nqkoe momi4e ili mom4e na po 13,14 god ve4e ima polov jivot i posle 6e mi kazva''emi ot 13 se zapo4va'' 6tom si re6ila 4e si dostatu4no zrqla za da si edva li ne maika mi tvoi PROBLEM. Drugoto,koeto iskam da ti kaja e,4e ve4e e stanalo...krai slu4iloto se e slu4ilo(taka da se kaje) 1.kaji na maika ti i posle utidi na lekar...2.Pou4i se ot gre6kata i ne q povtarqi...tova moga da ti kaja...3.Spri da kontaktuva6 sus tezi 2ta,za6toto samo 6te ti navredqt o6te pove4e.

  22. #22
    ами малката-щом си достатъчно голяма да правиш секс, с двама,при това,значи си и достатъчно голяма за венерически болести-ами честито... =D> =D> =D> Сега можеш спокойно да идеш на лекар,да ти предпише един куп от скъпи-по-скъпи лекарства и да си тровиш организма от сега с ненужна по принцип химия. А и за следващия път -едно презервативче няма да навреди...принципно....
    Спрете Земята,искам да сляза...


  23. #23

    Re: Гнойни пъпки по клитора?

    [quote="Анонимко"]az sum 13 god momi4e i sum malko po izvratena ot ostanalite za purvi put pravih seks predi 1 sedmica s po vyzrasni ot men muje (22 i 29 te sa bisexyalni)i sega stava neto neredno mai ne sam sigurna zatova se ubra6tam kam vas za pomo6t zapo4naha da mi izlizat nqkakvi gnoini pupki na klutorata i okolo neq.kakvo stava i kakvo moga da napravq.molq pomognete ((((((((((

    Къде викаш са ти излязли пъпки ?Малката ти клитор не знаеш какво е ,а пък имаш самочувстието да правиш секс на тази възраст и то с по-големи...потърси лекар колкото може по-бързо и друг път мисли с главата си !

  24. #24
    da opredeleno trqbva da otide6 zaduljitelno na lekar! A ina4e lapeta ne lapeta v kraina smetka da pravqt sex i na po 10 ako iskat ama IZPOLZVAITE PREZERVATIV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Don't confuse hate with jelousy...bitch!

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от zelena feq
    da opredeleno trqbva da otide6 zaduljitelno na lekar! A ina4e lapeta ne lapeta v kraina smetka da pravqt sex i na po 10 ako iskat ama IZPOLZVAITE PREZERVATIV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Аха, и един ден детето ти като се проебе на 10 и ще ти се иска да строшиш зъбките на 30 годишния батко, дето я е отворил...
    И трябва да си безкрайно тъп за да питаш по форумите какво ти е вместо да отидеш на лекар...
    Ех, как яко ви ебава някой...
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си