.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: припадък

  1. #1

    припадък

    Днес реших да поскачам малко на въже.. Преди скачах почти всеки ден, но бях спряла... И значи скачам си аз някъде около половин час, отидох да се къпя, и по едно време в банята ми причерня... После не знам кво е станало, но се събуждам легнала във ваната и няколко шампоана паднали... тоест припаднала съм. След това си легнах за малко и сега съм добре... Но много се бях стреснала... Никога до сега не съм припадала Та въпроса ми е от какво може да е това?
    OuT Of My LiFe,OuT Of My MiNd!OuT Of ThE TeArS ThAt We CaN't DeNy,We NeEd To SwAlLoW AlL OuR PrIdE AnD LeAvE ThIs MeSs BeHiNd...

  2. #2
    zdravei, ti kazva6 4e si bila sprqla da trenira6 moje bi prosto ot takova vnezapno natovarvane i nqkva mn golqma umora ne zn kfo drugo moje da e a tva da pripadne6 v banqta e mn gadno nadqvam se da ne si se udarila ne6to
    PP vnimai, ne se natovarvai taka pak za6toto moje pak da ti se slu4i \/

    Ako imah 10 sredni prusta i desete 6tqha da sa za vas!!!! :*

  3. #3
    Аватара на *SwEeTy_KiTtY*
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    София
    Мнения
    222
    Най-вероятно е от преумора!Ако не си и яла...още повече!Не се притеснявай,ако не се повтори,мисля,че не е страшно!Вече ако се повтори...трябва да се посъветваш със специалист!
    Айде чао,пък се надявам просто да е било моментна слабост!

  4. #4
    Да,наистина,колко време преди банята яде за последно?
    Случвало ми се е съвсем леко да ми причернее по време на душ,ако не съм се хранила поне преди час и половина.Може и при теб да е така,а натоварването ти също не е било малко.Увеличавай го с времето,за сега карай кротко.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си