.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1

    за тревата пак

    какво значи при тревата 5ца, 10 ка?за грам или лв се отнася? и една цигра трева(2лв) колко грама е/?

  2. #2
    5-ца или 10-ка се отнася за парите ... това което ще ти дадат за тези пари нявсякъде е различно! Това да ти продават свита цигара марихуана отдавна отмина като практика, незнам къде още се прилага ... но си е пълна набутка.... както казах във всеки град е различна цената и качеството ... По принцип за 10 лв ти дават 4,5 гр... но напоследък грама много поскъпна и плъзнаха някакви имитации на холандки масета... дето са по 10 лв 1гр... най добре си е за 25 лв = 1 гр истински холандец... ама не се препоръчва за начинаещи щото може да припадат (пък и страшно трудно се намира). Най-добре си е да си имаш приятел, който живее в Холандия и да ти праща или да му ходиш на гости ...
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  3. #3
    хХААХАахахаХА я се осъзнай малко бе,за 10 лева 4,5 грама къде го има тфа бе?ако не познаваш човека за 10 лева ще ти даде 2 грама...а за тфа че е поскъпнало зависи,има "холандец" по 12,13,15 но вече масова практика е да дават "мароканеца" като "холандец",са обаче ще ви светнем за целата истина,всъщност не пушите нито "ХОЛАНДЕЦ" нито "МАРОКАНЕЦ" а просто хубав български чадел,и най-обикновените дилъри почнаха да правят пара заради такива хора,щото место за 5 като дадеш 15,а той го е зел за 2,сметайте сами,да продаде 10 холандеца днеска колко са напред.....

  4. #4
    a една цигара колко грама е горе долу

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Got'NoThingToProove
    хХААХАахахаХА я се осъзнай малко бе,за 10 лева 4,5 грама къде го има тфа бе?ако не познаваш човека за 10 лева ще ти даде 2 грама...а за тфа че е поскъпнало зависи,има "холандец" по 12,13,15 но вече масова практика е да дават "мароканеца" като "холандец",са обаче ще ви светнем за целата истина,всъщност не пушите нито "ХОЛАНДЕЦ" нито "МАРОКАНЕЦ" а просто хубав български чадел,и най-обикновените дилъри почнаха да правят пара заради такива хора,щото место за 5 като дадеш 15,а той го е зел за 2,сметайте сами,да продаде 10 холандеца днеска колко са напред.....
    Както казах всеки град е различно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    В Перник килото 400 лв, в бургас 2000 ( в най-добрия случай) така че не ми обяснявай в твоя край кое колко е .... не навсякъде всичко е еднакво!
    Зависи на какви хора ще попаднеш. В София има всичко на всякакви цени от най-тъпия жмел до скънковете....
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  6. #6
    Аз съм от София,и като си толко голем знаеш ли кфо е скънк?

  7. #7
    Хаххахахахаххахахахахахах ахахахха Какво искаш сега? Да ти опиша как хваща растението,как изглежда,какви са му на цвят главите, за колко време расте,дали е индор или аутдор или какво по точно ??? Бахти малоумния въпрос....
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Цитирай Първоначално написано от HouseSoul
    В Перник килото 400 лв
    В Перник никой не продава кила.
    Ние в Перник ходим да си купуваме килата от Калифорния.
    А дори и да продаваха... тревата беше 400 лева преди години... хах... поскъпва, братле...
    Даже смятай, щом по новините на една от националните телевизии казаха,че двама задържани перничани са казали, че миналата година са купували коз за 500 лева, а сега са го купили за 1100...
    Хахаха, да, нас в Перник яко ни хващат...
    По темата нищо не казах, ама всъщност наистина не смятам да кажа, щото с грамове не се занимавам ... хахеаххех... просто наистина с последното кило, което си пуша от месец някъде... съм забравила цялата разправия с дилъри и грамове...
    Ми аз казвам 400 защото наскоро приятел от там ми се обади за оферта... Сега то не е само 1 маняка с оферите така че... Абе здраве да е, както и да е.... не съм тръгнал си купувам кила... докат го изпуша ще мухляса
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  9. #9
    Е не мисля Ама виж,нали знайш хора всякакви,офери всякакви, БГ не е много малка страна... кои от каде вкарва,кой какво отглежда ... та така ... Важното е хубав качак да има пък ... от къде е не ме ебе
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  10. #10
    Хахаха така е, така е....
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  11. #11
    tas treva she q iba v gyza as minalata godina vav vn gramcheto beshe lefche 50ka 50 kinta a sq 50ka e 400 kinta ako e chuk

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от uB4o0o0
    tas treva she q iba v gyza as minalata godina vav vn gramcheto beshe lefche 50ka 50 kinta a sq 50ka e 400 kinta ako e chuk
    емиии... във варна в момента 50 гр е 50лв.
    и ако стаа дума във варна марата е най-скъпа от цяла българия...

  13. #13

    Re: за тревата пак

    Цитирай Първоначално написано от blaah
    какво значи при тревата 5ца, 10 ка?за грам или лв се отнася? и една цигра трева(2лв) колко грама е/?
    Нема никъде толкова невежи хора които искат да ги мислят за мн отворени! Смешни сте бе не разбирате ли?!?
    Skype: etniesbg
    лИз-бЛиЗ

  14. #14
    хора осазнаите се
    1 5ца е 1.5г 10та е 3г цигарата върви 2лв хлоандеца 1дна цигара е 7лв
    ако някои иска нещо да си вземе нека пише за региона на Велико Търново

  15. #15

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от klowna
    хора осазнаите се
    1 5ца е 1.5г 10та е 3г цигарата върви 2лв хлоандеца 1дна цигара е 7лв
    ако някои иска нещо да си вземе нека пише за региона на Велико Търново
    Бахти схемите имате във вашият край ... нали уж от масака се затъпявало, как ги мислите
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930

    Re: за тревата пак

    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Цитирай Първоначално написано от blaah
    какво значи при тревата 5ца, 10 ка?за грам или лв се отнася? и една цигра трева(2лв) колко грама е/?
    Като ме арестуваха на Централна Гара с козчето(именно една цигара- слимче дори беше), го бяха премерили - 0.32 грама, 7.6% ТНС .
    извинявай че питам ..след тва кво стана ..

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  18. #18
    Мен са ми казвали, че като те хванат е най-добре да натопи някой умрял наркоман, че ти е дал материала.
    Иначе ти къде я беше скрила слимката?

  19. #19
    Хаха добре си реагирала =D>
    Мен в сутиена ми е много тъпо да нося като знам че първо там ще проверят, но рядко ги крия на по закътано..
    Иначе и аз знам като те хванат да се правиш на луд, да незнаеш от къде се е появило, ала бала и случайно да не те запишат като разпространител,че ....

  20. #20
    Мен ей така най- много ме дразни факта че гонят ей такива кат нас- потребители, а всички куки си играят заедно с големите дилъри.

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от FreAK_
    Мен ей така най- много ме дразни факта че гонят ей такива кат нас- потребители, а всички куки си играят заедно с големите дилъри.
    да и аз мисля че това е жалко ... и се надявам скоро нещата да се оправят .... много силно даже !
    тва иначе да те гепат е много кофти честно !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    баси а аз си мислех че момичетата не ги джобят мен са ме джобили 4-5 пъти ама винаги ме оцелват като нямам нищо кашетата не си ги казвам че може тука куки да има хах

  23. #23
    пфф човек.. и момичетата ги джобят за жалост
    веднъж са ме карали на улицата да си свалям връзките от кецоветеее, предстаате ли си за кфо говора?!
    а друг път.. лято е.. аз и едно момче си вървим,а той в себе си с яко коз и некфи куки ни спират(двама мъже) и почват на мен да ми се заяждат първо.преджобиха ме и аз нали по потник и 'ааа.. тука нещо ми се струва, че има под сутиена,а?' и аз 'еми само натурални неша има..' и тоя продължава 'ми аз мисля сам да се увера' при което тръгва към мен разбираш ли и аз се дърпам и тфа момче с мен почна да го храни, че няма прово да ме джоби шот е мъж и т.н. и онея си отидоха и не ни фанаха с чаделчето, после се напушихме и за куките

  24. #24
    Да ве те принципно мъже нямат право на джобят момичета... нооо
    Бахти тъпотията с тея куки
    що не се легализира всичко и да си живеем живота

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от junk
    пфф човек.. и момичетата ги джобят за жалост
    веднъж са ме карали на улицата да си свалям връзките от кецоветеее, предстаате ли си за кфо говора?!
    а друг път.. лято е.. аз и едно момче си вървим,а той в себе си с яко коз и некфи куки ни спират(двама мъже) и почват на мен да ми се заяждат първо.преджобиха ме и аз нали по потник и 'ааа.. тука нещо ми се струва, че има под сутиена,а?' и аз 'еми само натурални неша има..' и тоя продължава 'ми аз мисля сам да се увера' при което тръгва към мен разбираш ли и аз се дърпам и тфа момче с мен почна да го храни, че няма прово да ме джоби шот е мъж и т.н. и онея си отидоха и не ни фанаха с чаделчето, после се напушихме и за куките
    хах след време тва изглежда забавно , но сигурно тогава ти е било мно кофти .... ае в тая държава нещата скоро няма да се оправят !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си