.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Възможно ли е това?

    Здравейте! Момиче на 14 съм и от една година водя горе-долу активен полов живот. Досега съм имала 3ма партньора, но само с последния съм имала такъв проблем. Когато го правим, ползваме презерватив, но като му лапам или при анален го махаме. И сега от 8 седмици имам някакво странно жълто течение с неприятна миризма почти непрекъснато и цикълът не ми идва. Аз не се притеснявам, но на приятелят ми му е гадно, защото се цапа членът му по време на секс и спираме по средата почти всеки път. На нашите е изключено да кажа - тате ще ме убие, мама ще се самоубие. Да ида ли на лекар. Не искам приятелят ми да ме скъса Той ми е любовта на живота Моля ви за помощ и съвет.
    *** I rock, I rule, I FUCK ***

  2. #2

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    328
    Ехее много си бърза...(напред с материала си май). До колкото разбрах от почти два месеца не ти е идвало??? А правила ли си си тест за бременност? Миризмата и течението са признак за някаква инфекция.Върви на гинеколог.

  3. #3
    Аватара на Nicole_Richie
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Градът на скучаещите милионери
    Мнения
    243
    Цитирай Първоначално написано от `PePiTa`
    Ехее много си бърза...(напред с материала си май). До колкото разбрах от почти два месеца не ти е идвало??? А правила ли си си тест за бременност? Миризмата и течението са признак за някаква инфекция.Върви на гинеколог.

    +1

    Nqkoi jeni sa rodeni da badet Emblemi i da sa na varha,a za drugite ostava Nelepata uchast da gi kopirat!

  4. #4
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720

    Re: Възможно ли е това?

    Цитирай Първоначално написано от SexyBastard
    Здравейте! Момиче на 14 съм и от една година водя горе-долу активен полов живот. Досега съм имала 3ма партньора, но само с последния съм имала такъв проблем. Когато го правим, ползваме презерватив, но като му лапам или при анален го махаме. И сега от 8 седмици имам някакво странно жълто течение с неприятна миризма почти непрекъснато и цикълът не ми идва. Аз не се притеснявам, но на приятелят ми му е гадно, защото се цапа членът му по време на секс и спираме по средата почти всеки път. На нашите е изключено да кажа - тате ще ме убие, мама ще се самоубие. Да ида ли на лекар. Не искам приятелят ми да ме скъса Той ми е любовта на живота Моля ви за помощ и съвет.
    Само ми е интересно, след като си момиче, защо си с ник SexyBastard.
    - Всички авто-части на едно място!

  5. #5
    haha na 14 si i ot 1 god vodish polov jivot ? ne si li malko manichka be xax :} da ti kaja , az nqmam podoben problem , no ako mi se sluchi v nikakav sluchai ne bih kazala na nashte po dobre na priqtelki otkolkoto na tqh otidi na ginekolog da vidish kakvo shte ti kaje , pak dano ti nqma nishto , uspeh
    вЛасТта Ми ПричиНяВа НаЙ-сИлНиЯ оРгаЗъМ, НаЙ-сЛаДкаТа ТрЪпкА.иСтиНсКа КуЧкА, ЦиНичНа,ЛовКа,БруТаЛнА, с ТеЖъК ПаРфюМ и ЖеЛяЗнА вОлЯ ... с ОбуВкИ На Ferragamo и КосТюМ нА PRADA! Не БъДеТе пРосТо БоГаТи МоМичеТа, а ЖеНи с ВъзМожНосТ!!

  6. #6

    Re: Възможно ли е това?

    Цитирай Първоначално написано от SexyBastard
    Здравейте! Момиче на 14 съм и от една година водя горе-долу активен полов живот. Досега съм имала 3ма партньора, но само с последния съм имала такъв проблем. Когато го правим, ползваме презерватив, но като му лапам или при анален го махаме. И сега от 8 седмици имам някакво странно жълто течение с неприятна миризма почти непрекъснато и цикълът не ми идва. Аз не се притеснявам, но на приятелят ми му е гадно, защото се цапа членът му по време на секс и спираме по средата почти всеки път. На нашите е изключено да кажа - тате ще ме убие, мама ще се самоубие. Да ида ли на лекар. Не искам приятелят ми да ме скъса Той ми е любовта на живота Моля ви за помощ и съвет.
    ами помоли приятеля си да идете двамата на лекар-така тои и ти ще се прегледате и ако ви има нещо минете на лечение-според мен не е нищо страшно

  7. #7
    ne bih dala kakuvto i da e suvet na detence na 14 god,koeto pravi ne6ta,koito ne razbira.vseki poema otgovornost i turpi posledstviqta....budete malko po-razumni.v kraina smetka-MOMI4E SI DOKATO REJI6,A JENA CQL JIOT!zakude burzate s pritesneniqta i problemite?
    I like Walking In The RAIN CAuse NO one SeeS i'M cRYIN' ***adDIcted To REtRO***

  8. #8
    Инфекция? Ами ако е някаква гадна инфекция? Тест за бременност не съм правила, трябва ли? Мисля да ида на гинеколог, но как да излъжа наще? SеxyBastard и подписа са от един филм. Моля кажете какво да правя, че полудявам!!!!
    *** I rock, I rule, I FUCK ***

  9. #9

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    328
    Върви на гинеколооооог !!! Никой от форума не може да ти каже точно какво ти има...ама задължително върви на гинеколог да си мислила какво правиш. Никой не ти е виновен... а за теста за бременност нали не ти е идвало от два месеца??? Прави си изводите...

  10. #10
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Здравей.На няколко пъти те посъветваха да отидеш на гинеколог,какво повече искаш,да те хванем за ръчичка и да те заведем ли Щом ти е неудобно от родителите ти,отиди сама.Ако се окаже,че има някаква инфекция или нещо подобно се провежда лечение с медикаменти не само за те,но и за партньорът ти.Още нещо-прави го с презерватив...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си