.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    имате ли подобен проблем

    здравеите на 13 съм и често ми се случва да ми причернява прд очите да ми се вие свят понякога ми е много опло а друг път умирам от студ и всичко това с ужасно главоболи моля ви кайете случвало ли ви се е и на вас и дайте някакав съвет

  2. #2
    Звучи като ниско кръвно. А ако пазиш диети и не пиеш кафе, е нормално, ако си с ниско кръвно. А ако имаш постоянно главоболие, отиди на очен лекар.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  3. #3
    Задължително отиди на лекар!Може да си с ниско кръвно, може да имаш мигрена, може да имаш анемия...възможни са ного причини..много забплявания имат подобни симтоми.
    ГОТИНО Е ДА СИ ВАЖЕН, НО ПО-ВАЖНО Е ДА СИ ГОТИН!

  4. #4
    да поясня не пия кафе и не спазвам диета за ниско къвно не знам прияте лите ме мислят за прекалено слаба за това се обръщам към вас

  5. #5
    spokoino iam sashtiq problem sig ot kakto sym se rodil prosto ti e malko po nisko kravnoto ... :} piivai povechko vino i ne prekalqvai s trevata :} i se naspivai dobre i shte si ok... P.S i as sam slab ama nqam anemiq i tem podobni istorii :]

  6. #6
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    i az sym tai tva e 6tot imam nisko kravno
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  7. #7
    моля ви кажете как се справяте тая година съм 7 клас и просто мн често ми се случва и ме е страх и на изпитите да не ми се случи а ако да то моля кажете какво да правя

  8. #8

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    На гРаниЦаТа мЕждУ ФанТаzИRта и ReaLностТа :)
    Мнения
    969
    mhm i az sym na 13 i na men 4esto mi pri4ernqva6e pred o4ite i mi se vie6e svqt tfa za toploto i studenoto go nqma6e ......no moito be6e 6tot po4ti ne se hraneh.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    Звучи като ниско кръвно. А ако пазиш диети и не пиеш кафе, е нормално, ако си с ниско кръвно. А ако имаш постоянно главоболие, отиди на очен лекар.
    и аз това ти препоръчвам да направиш

  10. #10
    Ам аз получавам същите неща ходих на лекър,правиха ми излсевания и ми казаха,че съм анемична ...

  11. #11
    Супер фен Аватара на flowerlina
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    1 272
    И аз съм така,имам ниско кръвно,но по-добре отиди на лекар,за да си по-спокойна

  12. #12
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    da ne si bremenna? konsultirai se s lekar,za preporu4vane Ginekolog!
    P.P tfa be6e kato ebavka.. nz ot kfo e ama.. naisitna idi na lekar!
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  13. #13
    Ами какво да ти кажа- като по-малка и аз бях постоянно така, сега по-рядко ми се случва. Съветвам те да се храниш пълноценно, да хапваш повечко шоколад, ако може и малко кафе да пиеш, или кола. Като цяло пий доста течност, носи със себе си винаги шишенце вода и ментов бонбон. Почивай си. Ще го израстеш този проблем с времето

  14. #14
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Посъветвай се с личната си лекарка и наистина яж пълноценно и почивай повече...
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  15. #15
    Според мен това е вестибуларният апарат.Ако си на диета е възможо да е от това..
    EMO - Емоционално Малтретиран Олигофрен

  16. #16
    slu4valo mi se e i mn lesno go lekuvam...
    naqjdam se 1 hubavo i vsi4ko minava......



    HRANATA 6TE SPASI SVETA OT GLAD

  17. #17
    Яж здравословно иди на лекар води пълноценен и здравословен живот.Инач мисля че е микрена нещо такаво

  18. #18
    хора кажете какво да правя вчера бях на рожден ден на една приятелка и там като ми се зави свят и като ми причерня пред очите направо за малко да припадна гадеше ми се не можех да дишам и седнах на един стол и виждах бше замиглено по едно врем всички се бяха струпали край мен явно бях много бледа дайте някакав съвт моля ви че тогава ги изплаших всички а аз се чувствах ужасно

  19. #19
    ми аз съм с ниско кръвно + ниска кръвна захар и имах същите случки като бях по-малък( ся съм 11 клас). нз. ся не ми се получава така. яж повече шоколад :P, мен така ми казаха

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си