.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    преместих се
    Мнения
    267

    Отказване от цигарите

    Здр ол..
    Та отказвам цигарите.. вече около седмица не пуша... ама има един проблем..
    Значи примерно снощи като ходих на кафе и то супер беше задимено и после цяла вечер кашлях. А днес ме болят гърдите ,не циците ами просто отпред ... :с дали е от тва че спирам цигарите или .... нещо друго?


    Oh, Why did you leave me?It wasn`t meant to be.It`s over...Oh, I hope you`re happy..You were the one for me.I`ll love you to the end of time

  2. #2

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    where the sun rises
    Мнения
    241
    едва ли е от това, че спираш цигарите може да е било от самия дим.Пък и съм чувала, че непушачите в помещение, в което се пуши се тровят повече и от самите пушачи(пак повтарям чувала съм, но не гарантирам, че е вярно)

    Обичам те Миши

  3. #3
    Много мъки ще видите, но ако имате воля ще преодолеете всичко. Аз ги отказах постепенно. Беше мнооого трудно, и не мислех, че ще усея. После около месец кашлях, ама като дърт пушач, сякаш цял живот съм пушила. Съдирах се и през деня и през нощта...Сълзи ми избиваха като почнех да кашля. Но после намразих цигарите и оттогава не пуша...

  4. #4
    vzemi si tabex i 6te stane po lesno

  5. #5
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    Цитирай Първоначално написано от coolgirl6969
    vzemi si tabex i 6te stane po lesno
    недей да взимаш табекс

    сестра ми преди 3 год взе табекс и после разправйи по лекъри глупости./.... едната и гърда се поду...
    абе не се анимавай

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    табекс са супер лайна ...те няма да ви помогнат ..земете си някви деатично бонбонки или подобие ..

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  7. #7
    хаххаа колко пари изсипах за табех.... може би джобните ви за 1 година и нищо .... пак си пуша, макар малко да ги намалих зарад залата..
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  8. #8
    Табекс няа да ти помогне. Само волята ше те оправи.

    I'm like the ice that freezes in the rock and splits it apart.

  9. #9
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Ne e ot tova 4e otkazva6 cigarite prosto e bilo mnogo zadimeno i si se po4uvstvala zle...i na men mi se e slu4valo pri polojenie 4e pu6a taka 4e nqma stra6no 6te ti mine

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ceci_i_vlado
    едва ли е от това, че спираш цигарите може да е било от самия дим.Пък и съм чувала, че непушачите в помещение, в което се пуши се тровят повече и от самите пушачи(пак повтарям чувала съм, но не гарантирам, че е вярно)
    П.П. И аз така знам-ако си при хора,които пушат,а ти си непушач и поглъщаш дима,се тровиш даже повече и от тях...
    Let the beats control your soul...

  11. #11
    mnogo se radvam na hora koito iskat da otkajat cigarite a oshte poveche na takiva koito go pravqt a tova s kashlqneto se sluchva pri mnogo hora po tozi nachin (ako organizmut veche e otviknal de) toi se opitva da gi uizhvurli ot drobovete ti btw tabex e boza

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си