.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027

    нещо като Winamp-a, ама да има и music library

    Е.. търся си програма от типа на Winamp, да върви на по-бавни компютри, но и да има media library, където можеш да си напишеш инфо за песента, заглавие, изпълнител и т.н. Стига с онези смотани artIsT-_-__00001-trAck.004.mp3 Winamp-a чете инфото на файловете,дет го пишеш, ама няма библиотека да ги има заредени директно там...
    Та някакви преложения за player?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от BallFace
    Мисля че iTunes ще ти свърши работа ето ти и сайт- www.apple.com

    Моят фаворит!След iTunes не мога да погледна друг player...

  3. #3
    мто новата версия на винамп май има библиоте4ка...ина4е аз съм фенка на риъл плийър, ама заради интерпретатора на джавата ми се наложи да го изтрия

  4. #4
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    не бе тва апл не е ли за макинтош? пък и споменах нещо за бавен компютър.. тва ти иска пентиум 4 на 2 гигахерца ли там колко беше 250мб рам да да при тва е 50мб плеъйр , кво е тва бе щом САМО екзе-то е 50мб си представям тва като се инсталира колко ресурси ше яде ако знаете нещо по малко . . . ... .

  5. #5
    Forslor
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от oTPoBHa
    не бе тва апл не е ли за макинтош? пък и споменах нещо за бавен компютър.. тва ти иска пентиум 4 на 2 гигахерца ли там колко беше 250мб рам да да при тва е 50мб плеъйр , кво е тва бе щом САМО екзе-то е 50мб си представям тва като се инсталира колко ресурси ше яде ако знаете нещо по малко . . . ... .
    Незнаеш колко си права
    Я дай инфо за кофигурацията ти , да видим какво може да понесе ?

  6. #6
    Слагай Windows Media Player 8 и си готов.Не лагва, има плей листа и всичко е тип топ

    BOTEV FOREVER!!!!!!
    #6_a_6
    #Botev_forever
    #bia4i
    Have a Nice Chat!!!!!!

  7. #7
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    няма да издавам подробности.. работата е тегава е тва е важното иначе тва за медиа плеар 8 е идейка, да , ще пробвам . даже ако има и някав още по-стар, мене ми трябва само приятен интерфейс, (точно като на медиа плейъра, а тфа на уинампа му е недостатък, некси не ме кефи ) там да няма много операции да не затормозява компютъра, library и кво.. е тфа е ще потърся стари версии на windows media player и ще пиша после кво е станало

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си