.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Проблем с цикъла

    Знам, че на много от вас ви е писнало от теми за цикъла. И все пак ще кажа проблема си. Имам цикъл от 6 месеца. Горе-долу нормално вървеше. Но ето, че в сряда ми спря цикъла . Обаче вчера вечерта като влезнах в банята и като си погледнах бельото направо се стреснах. Оказа, че цикъла пак ми е дошъл. Цял ден ме мъчи корема и кръста, и имам силно кръвотечение. Нормално ли е цикъла да ти си отива, а на другия ден пак да идва ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    Da,ta ti ima6 cikul edva ot 6 meseca...az kato imam ot 2 godini i 6 meseca kakvo da kaja?a i predi 2 meseca nqkade zakusnq stra6no mn s 12 dena,posle doide za 2 dena i sled 1 sedmica mi doide pak ..a uj mi e redoven... takiva promeni mogat da nastupvat ot promqnata na klimata,ot nqkakav stres,dieti,hap4eta i o6te kup ne6ta... taka4e vsi4ko tova e suvsem normalno...
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    Da,ta ti ima6 cikul edva ot 6 meseca...az kato imam ot 2 godini i 6 meseca kakvo da kaja?a i predi 2 meseca nqkade zakusnq stra6no mn s 12 dena,posle doide za 2 dena i sled 1 sedmica mi doide pak ..a uj mi e redoven... takiva promeni mogat da nastupvat ot promqnata na klimata,ot nqkakav stres,dieti,hap4eta i o6te kup ne6ta... taka4e vsi4ko tova e suvsem normalno...
    Meрси, ама с този цикъл няма да се разберем. На на мен ми е идвал с 2 дена по-рано или пък ми е закъснявал с 1 до 3 дена, но никога не е идвал и след кратко време пак да се е появявал.
    П.П Аз не мога да спогна за превръзки. Заминаха над 50 превръзки, защото ми беше много силно кръвотечението и сега още толкова.

  4. #4
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    Цитирай Първоначално написано от Ваня_ Петкова
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    Da,ta ti ima6 cikul edva ot 6 meseca...az kato imam ot 2 godini i 6 meseca kakvo da kaja?a i predi 2 meseca nqkade zakusnq stra6no mn s 12 dena,posle doide za 2 dena i sled 1 sedmica mi doide pak ..a uj mi e redoven... takiva promeni mogat da nastupvat ot promqnata na klimata,ot nqkakav stres,dieti,hap4eta i o6te kup ne6ta... taka4e vsi4ko tova e suvsem normalno...
    Meрси, ама с този цикъл няма да се разберем. На на мен ми е идвал с 2 дена по-рано или пък ми е закъснявал с 1 до 3 дена, но никога не е идвал и след кратко време пак да се е появявал.
    П.П Аз не мога да спогна за превръзки. Заминаха над 50 превръзки, защото ми беше много силно кръвотечението и сега още толкова.
    kazah ti 4e e napulno normalno,ako tolkova se pritesnqva6 se konsultirai s lekar!ili idi do aptekata i si zemi nqkfi hap4eta za namalqvane na kruvote4enieto..no nqma smisul da se trovi6 s lekarstva!
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  5. #5
    Нормално е да има аномалии първите няколко години. Под аномалии разбирай- да ти дойде 2 пъти в месеца, да не ти дойде няколко месеца, да кървиш обилно, да кървиш малко и др. Ако нещо те притеснява, иди профилактично на лекар, има хапчета за регулиране, но според мен ще се оправи, когато цикълът ти сам се регулира.

  6. #6
    Благодаря ви! Няма да си взимам хапчетата, цикълът сам ще се пооправи след някоя година. А до тогава ще е така-ще идва рано, ще закъснява, ще се появява няколко пъти. Жени сме все пак.

  7. #7

    Re: Проблем с цикъла

    Цитирай Първоначално написано от devil_girls_
    Цитирай Първоначално написано от Ваня_ Петкова
    Знам, че на много от вас ви е писнало от теми за цикъла. И все пак ще кажа проблема си. Имам цикъл от 6 месеца. Горе-долу нормално вървеше. Но ето, че в сряда ми спря цикъла . Обаче вчера вечерта като влезнах в банята и като си погледнах бельото направо се стреснах. Оказа, че цикъла пак ми е дошъл. Цял ден ме мъчи корема и кръста, и имам силно кръвотечение. Нормално ли е цикъла да ти си отива, а на другия ден пак да идва ?

    виш,болките са напълно нормални. ами до колкото да ти идва за 3 дена,да си отива и после пак да дойде мисля,че не е много нормална .по-добре иди на лекар да питаш.П.С.НЯМА НИЩО СТРАШНО и СРАМНО се пак за това са докторите.
    не се заяждам, но ти на всеки пишеш да иде на лекар-извинявай ама ммичето има цикъл от 6 месеца ти кво искаш Май ти тряббва да идеш на лекар не тя




    модерирано от ramaiana
    т.9
    от правилника

  8. #8

    Re: Проблем с цикъла

    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от devil_girls_
    Цитирай Първоначално написано от Ваня_ Петкова
    Знам, че на много от вас ви е писнало от теми за цикъла. И все пак ще кажа проблема си. Имам цикъл от 6 месеца. Горе-долу нормално вървеше. Но ето, че в сряда ми спря цикъла . Обаче вчера вечерта като влезнах в банята и като си погледнах бельото направо се стреснах. Оказа, че цикъла пак ми е дошъл. Цял ден ме мъчи корема и кръста, и имам силно кръвотечение. Нормално ли е цикъла да ти си отива, а на другия ден пак да идва ?

    виш,болките са напълно нормални. ами до колкото да ти идва за 3 дена,да си отива и после пак да дойде мисля,че не е много нормална .по-добре иди на лекар да питаш.П.С.НЯМА НИЩО СТРАШНО и СРАМНО се пак за това са докторите.
    не се заяждам, но ти на всеки пишеш да иде на лекар-извинявай ама ммичето има цикъл от 6 месеца ти кво искаш Май ти тряббва да идеш на лекар не тя





    модерирано от ramaiana
    т.2
    от правилника


    Оле колко си зле, патко проста!
    Едва, когато нещо си отиде, едва, когато с нещо се простиш,
    разбираш колко много ти е нужно... и започваш да тъжиш.
    И знаеш, че не ще се върне вече, и празното местенце те боли.
    Дори светът надолу да обърнеш, пак не ще го върнеш ти.

  9. #9
    Голям фен Аватара на Maimunche_f
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Дълбоката провинция....
    Мнения
    595
    Мисля че си е съвсем нормално да ти е нередовен. На мен в началото винаги ми подраняваше...идвал ми е на 19тия ден Но не се притеснявай, всико ще се регулира с времето. И все пак ако искаш да си по спокойна говори с майка си, отиди при личния си лекар или дори можеш да се консултираш с генеколог. Професионалистите със сигурност ще ти обеснят по-добре и най-важното ще те УСПОКОЯТ. Успех миличка

  10. #10
    ramaiana
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ваня_ Петкова
    Благодаря ви! Няма да си взимам хапчетата, цикълът сам ще се пооправи след някоя година. А до тогава ще е така-ще идва рано, ще закъснява, ще се появява няколко пъти. Жени сме все пак.
    Ще ти се оптави,не се безпокой
    Смятам темата за приключена

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си