.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Папки?

  1. #1

    Папки?

    Здравейте, проблемът ми е следния- когато цъкна на една папка два пъти ми се отваря търсенето, не знам защо. Тоест аз мога да си ги отварям, но не и с два пъти бързо, а само с десен бутон и open.. Та, баща ми може нещо да е бърникал по настройките, докато мене ме нямаше. Е, да си имате някаква идея как мога да го оправя?

  2. #2
    Голям фен Аватара на Ruthless
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    906
    Ами можеш да върнеш компютъра си в състоянието, което и бил преди това да е било направено. Влизаш в Start -> Programs -> Accessories -> System Tools -> System Restore . Слагаш стикче на "Restore my computer to an earlier time" и натисни бутона "Next >". Цъкаш на деня преди, който баща ти е направил това и даваш и даваш отново "Next ->" и накрая "Finish".

    ВАЖНО!!!

    Когато върнеш към по ранен период почти всичко, което е било правено от тази дата до днес няма да го има.

  3. #3
    Благодаря ти много! :]
    Сега папките си работят нормално, ако искате локвайте темата. (:

  4. #4
    Sofito0o
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ruthless
    Ами можеш да върнеш компютъра си в състоянието, което и бил преди това да е било направено. Влизаш в Start -> Programs -> Accessories -> System Tools -> System Restore . Слагаш стикче на "Restore my computer to an earlier time" и натисни бутона "Next >". Цъкаш на деня преди, който баща ти е направил това и даваш и даваш отново "Next ->" и накрая "Finish".

    ВАЖНО!!!

    Когато върнеш към по ранен период почти всичко, което е било правено от тази дата до днес няма да го има.
    Ама защо не ми дава да кликна върху дните като кликна и ни6то не става плс кажете!

  5. #5
    защото те трябва да се дебело под4ертани! това са дните, в които си извършила зна4ителни софтуеерни промени

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си