.

Виж резултатите на анкетата: Има ли хора спряли цигарите?

Гласували
38. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, спрях ги без проблем.

    13 34,21%
  • Спрях ги с много зор!

    4 10,53%
  • Пробвал/а съм, но немога.

    10 26,32%
  • Не съм и опитвал/а да ги спирам.

    11 28,95%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Ей там :D
    Мнения
    195

    Има ли хора спряли цигарите?

    Е, интересно ми е има ли хора спряли цигарите
    ШАРЕНИЯ ^^

  2. #2
    da ima i otkazvaneto stava sas mnogo volia bez hap4eta samo sas duvki

  3. #3
    Фен Аватара на Selene
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Destruction and chaos
    Мнения
    295
    Пробвах няколко пъти , ама нещо не мога . Не ми се занимава да ги спирам . Не ми пречи да пуша , приятно ми е да се тровя

  4. #4
    Има. Аз (:
    Въпросът е, че аз никога не съм била пристрастена, макар да е имало моменти, когато съм пушила по 2 кутии на ден... но това е друга тема...
    А това, че съм ги спряла не значи, че не ми идва да запаля...
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Selene
    Пробвах няколко пъти , ама нещо не мога . Не ми се занимава да ги спирам . Не ми пречи да пуша , приятно ми е да се тровя
    Аз съм абсолютно същия :P

    Пуша малко обаче. Вече ги намалих. Преди пушех по кутия на ден, сега по 6-7-8-9-10-11-12-13-14 цигари

  6. #6
    Фен Аватара на Selene
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Destruction and chaos
    Мнения
    295
    Цитирай Първоначално написано от UL
    Цитирай Първоначално написано от Selene
    Пробвах няколко пъти , ама нещо не мога . Не ми се занимава да ги спирам . Не ми пречи да пуша , приятно ми е да се тровя
    Аз съм абсолютно същия :P

    Пуша малко обаче. Вече ги намалих. Преди пушех по кутия на ден, сега по 6-7-8-9-10-11-12-13-14 цигари
    И аз горе-долу по толкова пуша . Зависи , някой ден ми се пуши много , друг ми стигат по 6-7 цигари

  7. #7
    Фен Аватара на Selene
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Destruction and chaos
    Мнения
    295
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Миии... За себе си не мога да говоря, щото съм супер закачена на шибаните цигари, и след като пуша по 2-3 кутии на денонощие няма да ми е лесно да спра...
    Не смятам и да се правя на човек, който има силна воля,щото нямам.
    Аз не мога да спра. Някой ден, може би...

    Но.
    Мога да кажа нещо по темата, което наистина е... както и да го погледнеш- впечатляващо.
    Дядо ми е пушил 55 години. 55 години на Шипка и Арда, и на свит тютюн без филтър... И то по много.
    И един ден, преди 6 години, дядо ми си каза "Аз няма да пуша повече." и спря. След 55 години пушене, той отведнъж си каза "Спирам." и вече 6 години не е пипал цигара.
    Железно копеле е дядо ми, даа...
    Уоуу . Страшна воля има тоя човек !
    Майката на най-добрата ми приятелка направи така . Преди около 8 години каза , че няма да пуши повече и спря . От тогава не е пушила . Но и доста напълня де ... (сега пак си е слаба и без цигари )

  8. #8
    Окончателно не, но преди мачове ги спирам за по 1-2 седмици.

    I'm like the ice that freezes in the rock and splits it apart.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    ммм надявам се че след 5-10 години ше се разделя стози навик ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  10. #10
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Цитирай Първоначално написано от Wrathchild
    А това, че съм ги спряла не значи, че не ми идва да запаля...
    Това не се брои за спиране. Ако палиш имам предвид.

    samo sas duvki
    ...ще ги спреш ма куково лято.

    Аз не пуша от една година. Нито дръпка. Казах си, че ми писна да живея в задимена стая, писна ми да смърдя на циганин и да усещам как силите и здравето ми си заминават. Спрях ги изведнъж и без никакви дъвки и лайна.

    Все пак избягвам да казвам, че съм ги отказал, защото не се знае дали защитата ми един ден няма да се срине и няма да ги почна. Щом съм пушил съм застрашен за цял живот от подновяване на зависимостта.

  11. #11
    вуйчо ми навремето още със ставеното от леглото е палил и цигарите не са му излизали от устата докато не заспи отново.. кутии..кутии накра му казали 'цигарите или гробищата' и кфо да праи спрял ги и фас вече 15години не се е докопвал до устата му
    въпроса е да ти се поставим ултиматум, или нещо, което е супер важно за теб..
    воля

  12. #12
    Опитвала съм се, но нещо не се получава. Прекалено много хора от компанията ми пушат и като видя горяща цигара... някак си не мога . Както каза Уискас- няма да се правя на човек със силна воля...


  13. #13
    хаха еми марк твен го е казал:няма нищо по-лесно от това да спреш цигарите-аз го правя вече цял живот!
    Живей за Днес и за Мига,защото Вчера няма да се върне,а Утре може да не дойде!

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Рая
    Мнения
    166
    Еми 1 година някаде пу6их и после ги спрях и разбрах 4е е по хубаво да не пушиш

  15. #15
    Лично аз не съм бил пушач и не мога да говоря въз основа на личен опит, но познавам хора, за които мога да гарантирам, че са спрели да пушат без да пият квито и да е медикаменти. Смешно или невъзможно за някои но аз така и не успях да се науча да пуша. Пушил съм адски много включително и трева, но никога в нито един миг дори не съм изпитвал нужда да пуша. Правил съм го просто от любопитство

  16. #16
    Аватара на bai_brother
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    На горния етаж на къщата на Бай брадър.
    Мнения
    234
    Аз ги спрях преди 2 години.
    Не се ебавай с Бай Брадар щото ша сляза и ща изплющя!!!

    Ай гласувайте че да взема да изгоня някой от къщата.

  17. #17
    Аватара на gal4ety
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Пловдив....вкъщи,в моята стая
    Мнения
    215
    да има и аз лично познавам...то и аз почнах за малко спрях пак почнах и сяпак мисля да спирам абе обаркана му работа
    WHAT I AM IS MY OWN BUSINESS.

  18. #18
    Работата тръгна от 1 момиче което ме почерпи уж да вида какво са цигарите аз пък взех че се престрастих вече годинка пуша обаче от 3 месеца почнах стабилно намаляване на ден наи много по 2-3 цигари пуша колкото да има хармония да не се карам не знам ама от както пропуших след като минат примерно 24 часа тоест 1 денонощие почвам да се изнервям та затва тъи аиде на всички под 18 да ги отказваме

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Бабата на един приятел е била пушачка 30-40-50 години, там някъде , и е успяла да ги спре.

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    559
    Да, спрях ги без проблем.
    machoka
    Администратор



    провери си в собствения гащник.

  21. #21
    Повече от фен Аватара на kameliqbaby
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    434
    probvala sam no ne moga,po skoro ne iskam
    Next Time I`ll be True...

  22. #22
    sprqh gi i da bez mnogo zor vij ako nakarate nqkoi deto 20g py6i 6e ima dosta zor...
    Във всеки един от нас се крие някой друг,намери го и го опознай,спаси го и ще спасиш света!


  23. #23
    Спирах ги,почвах ги,пак ги спирах ... Абе страшна работа.За сега не пуша.Но за да ги спреш окончателно трябва да имаш силна воля.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  24. #24
    Аз си паля от време н време....не съм пушила от месец сигурно и не ми прави впечатление...

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    Цитирай Първоначално написано от Wrathchild
    А това, че съм ги спряла не значи, че не ми идва да запаля...
    Това не се брои за спиране. Ако палиш имам предвид.

    samo sas duvki
    ...ще ги спреш ма куково лято.

    Аз не пуша от една година. Нито дръпка. Казах си, че ми писна да живея в задимена стая, писна ми да смърдя на циганин и да усещам как силите и здравето ми си заминават. Спрях ги изведнъж и без никакви дъвки и лайна.

    Все пак избягвам да казвам, че съм ги отказал, защото не се знае дали защитата ми един ден няма да се срине и няма да ги почна. Щом съм пушил съм застрашен за цял живот от подновяване на зависимостта.
    Аз да казах, че паля?
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си