.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Шантав свят :]
    Мнения
    42

    Мисля че имам проблем

    blq
    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    1 точка от правилника!

  2. #2
    ne se pritesnqvai ot tova..vse pak vseki se razviva po razli4en na4in i po razli4no vreme se slu4vat tezi cikli4ni promeni na matkata(menstrualen cikul)...na nqkoi im idva na 15,16,koeto e v granicite na dopustimoto.vsi4ko s vremeto si,ne se panirai izli6no i bezpri4inno..jivei si jivota i mu se radvai,predi da doide momenta,v koito nqma vuob6te da ti se iska da hodi6 do aptekite za prevruzki always ili tamponi o.b.....uspeh
    I like Walking In The RAIN CAuse NO one SeeS i'M cRYIN' ***adDIcted To REtRO***

  3. #3
    На мен на 14 ми дойде, а мои приятелки им дойде на 15. Нормално е, не се тревожи.

    I'm like the ice that freezes in the rock and splits it apart.

  4. #4
    Като гледам какво си написала скоро би трябвало да ти дойде.
    И все пак на 14 е нормално да нямаш. Тревожи се ако на 16 имаш окосмение по интимните части, гърди, но още не ти е дошло. Тогава вече би могла да се притесняваш.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  5. #5
    До към 16 години е нормално да нямаш цикъл, ако се забави и след това- вече може и да е проблем.

  6. #6
    Не се притеснявай-на мен ми дойде на 14 и половина-а познавам момичета на които и на 15 им е идвало-нормално е до 16 да не ти дойде-но станеш ли на 16 и нямаш ли цикъл отиди на гинеколог!

  7. #7
    moqta bratov4etka minalata godina be6e na 14 i iam6e sa6tiq problema kato tebe absoliutno sa6tiq i otide na ginekolog i i dadoxa nekfi xap4eta ot koito i porasnaxa gardi a az si mislex 4e tq nikoga nqma da gi ima no sega nosi dori i sutien i iima i gardi i se opravi . taka 4e ne se pritesnqvai

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от fiama
    До към 16 години е нормално да нямаш цикъл, ако се забави и след това- вече може и да е проблем.

    +100 не се притеснявай нормално е...ако нямаш до 16-17 тогава е проблем ..за сега споко ....
    НяМаМ нИщО оБщО...:P ~ http://kalmaks.myminicity.com/

  9. #9
    napalno normalno ne barzai e pak tva 6te ti e cql jivot(ili tam pone do 50-60-70godini) do 16 ako ne ti e do6lo nqma kakvo da se pritesnqva6 a bqloto te4enie e savsem normalno i e priznak 4e ti nablijava spoks

  10. #10
    споко аз съм мн по зле от тебе по4ти на 14 съм иам от 2 месеца ама съм плоска кат дъска така 4е.....тфа да ти е проблема има 1 моми4е където на 17 и о6те няма

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    lunata
    Мнения
    357
    Цитирай Първоначално написано от divi4ka
    споко аз съм мн по зле от тебе по4ти на 14 съм иам от 2 месеца ама съм плоска кат дъска така 4е.....тфа да ти е проблема има 1 моми4е където на 17 и о6те няма
    Хормонален дисбаланс. Да не ти идва на 12-17 години и да нямаш ерекция за момчетата на тези години означава само това .
    wtf

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Red_Bull4o
    moqta bratov4etka minalata godina be6e na 14 i iam6e sa6tiq problema kato tebe absoliutno sa6tiq i otide na ginekolog i i dadoxa nekfi xap4eta ot koito i porasnaxa gardi a az si mislex 4e tq nikoga nqma da gi ima no sega nosi dori i sutien i iima i gardi i se opravi . taka 4e ne se pritesnqvai
    Я моля те,кажи какви са тия хапчета,щот май от цялото даскало само аз съм плоска като дъска.

  13. #13
    Голям фен Аватара на tequila
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    706
    пф аз какво да кажа като ми дойде на 10 хахаха споко
    Внимавай кого МРАЗИШ.
    Може да е някой когото ОБИЧАШ!!!


  14. #14
    zn4i ne me barka da ri dam lekarstvoto no dozata be6e ne6to spored kilogramite i viso4inata ili ne6to takova po odbre otidi na ginekolog toi 6te ti pimogne
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210 --- влезте няма да сбъркате

  15. #15
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Mi az sym na 16 po4ti i sy6to nqqm osobeno golemi gyrdi ,taka 4e spoko...
    a za cikala radvai se...i az na 14 godini vikah - olee ne mi e do6lo o6te tva-onova ,kato mi doide bqh happy...pyrviq pyt...a sq ve4e ujassss

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си