.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1

    Какво да правя..??

    Еми значи преди време ходех с едно момче някъде преди година и нещо но го зарязах защото обичах повече дискотеките и флиртовете и така забравих го но тои ме потърси след няколко седмици аз бях наказана заради поредния купон и така с него почнахме мн да си говорим но мен ми изтече наказанието и го отебах.. и пак си започнах както преди но мина време и пак почнахме да си говорим и отидохме на кафе аз той и един негов фр и той се държеше некфо странно а и той е срамежлив а аз... исках да съм с него но се забих с неговия фр ама само за седмица и след това пак почнах да си говора с момчето което исках но пак сгафих защото се видяхме само двамата а аз предишната вечер бях на купон и още бях пияна и той дойде в нас и аз кво наприх и почнах да му се натискам и той такъф вика искам пак да сме заедно и аз да добре и го събличам и той само ме бутна и ми вика "Нали се беше променила и каза че не си същата лигла?"и си тръгна и на мен ми беше мн гадно не си говорехме а аз го обичам.. и скоро пак се видяхме и аз се държах супер добре и той беше адски мил и аз пак и бяхме на кино и той некъф ме гушна и аз викам супер пак ще сме заедно ... после отидохме да се разхождаме ф един парк и той седна на пейката и аз нещо говорех по тела и той седи и ме гледа гледа и ми вика седни и аз седнах обаче на другия край на пейката и той само стана и вика аре да си ходим и аз добрем и тръгнахме и мълчахме до метрото после седнахме и той кво ти е и аз нищо бе и дойде метрото и аз некфа седа и го гледам и той ме дръна и влязохме в метрото и седи кво праиш бе щеше да те удари вратата и аз хубаво и после аз слизам и той некъф ми се усмихна и ми вика чао и повече не се видяхме и аз му пиша един ден по skype и той ми вика "Обичам те и много ме кефиш но ситуацията е такава имаме различни интереси ти се обличаш различно некфа фашион си такава а аз съм просто обикновенно момче и няма защо да искаш да си с мен така че повече не ме търси нито аз теб ще търся" и на мен ми стана адски гадно и сега незнам какво да правя ..

  2. #2
    Еми отблъснала си го с поведемието си...според мен просто не вижда начин да изгради стабилна връзка с тебе...се ходиш по дискотеки забиваш се пред него с други...и такива нормално е да не може да ти има доверие...а без доверие не става...

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  3. #3
    Моя съвет е да се стегнеш малко и да бъдеш по сериозна
    People Allways Leave !!!


  4. #4

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Дом е там,където дупето ти седне :>
    Мнения
    67
    .."бях наказана заради поредния купон.." "..исках да съм с него но се забих с неговия фр...." WTF?.. "..но пак сгафих защото се видяхме само двамата а аз предишната вечер бях на купон и още бях пияна.." глей ти сама си го казваш ... вярно е тийнейджъри сме .. времената са такива детоо .. знаеш (тва е друга тема) ааммм помисли малко над тва дето си написала .. еми извинявай търкай се в х*йовете на тоя и оня пред него пък после отиди и му кажи ам аз такова нали пак ще ми простиш и ше си с мене щото аз съм разхайтена и несериозна и не знам къде да спра .. такъф ако ще и от Марс да пада няма да ти се върже.. Помисли си , реши дали искаш наистина да си с него .. и дали най вече си способна да се бориш срешу себе си за него !
    Разрови прахта... и събери ме,
    частица разпиляна празнина...
    Не ме изкупвай, просто утеши ме,
    спасение вържи ми... без вина!


  5. #5
    Еми променям се в такъф период съм но той не ми вярва.. и сега въобще не ми говори Обичам го много и ми липсва и искам да съм с него.. но незнам.... как да го направя при положение че той не говори с мен

  6. #6
    Еми остави го да се оправя
    Neka ne popravqme gre6kite ot minaloto,a da poemem otgovornost za bude6teto!!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от DqVoLsKI_ChaRoVnA
    Еми променям се в такъф период съм но той не ми вярва.. и сега въобще не ми говори Обичам го много и ми липсва и искам да съм с него.. но незнам.... как да го направя при положение че той не говори с мен

    Първо и аз не ти вярвам че се променяш...защо ли...ти какво да не си някъкъв пост който просто можеш да редактираш както ти се иска...не става...желанието си остава.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  8. #8
    em 6to puk ne horata se promenqt primerno v petuk ve4erta izlqzoh s fr-ta i otidohme na diskoteka i si4ki are be megi nqma li da pie6 i az vikam ne ne mi se pie i te mi dobrem i sled 1 4as otidohme v toaletnata da 6murkame i az pak kazah ne a tfa pri men e ne6to stranno 6ot az super mn piq smisul vinagi piq .. i g/d 4esto zimam amfeti no ve4e Ne tfa e pak nqkakfa promqna

  9. #9
    emi neznam macka ..... ostavi go osven toi da te potursi

  10. #10
    И какво впечатлен тряя да съм че се мислиш за голяма като се наливаш и друсаш ?! Ха. ДА ама не...и помни ми думата ти НЯМА да се промениш.Можеш ден два дори седмица може и месец,но накрая всичко почва отначало...просто такава си избрала да бъдеш...не си виновна(вече)...не говоря за пиенето и дрогата тях можеш да ги спреш...но няма да си промениш държанието...не че не те окуражавам да опиташ..просто ти казвам горчивата истина...

    Конфуций е казал : Правата приказка те жегва но те вкарва в пътя...

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  11. #11
    emi Ne az ve4e ne se nalivam ili drusam..e 6to nqma mn hora kazvat 4e ima promqna v men e o6te sum si ligla no prosto ne se durja taka kakto predi ne sum tolkova leko mislena i sprqh da se zanimavam s mn mom4eta... za6toto mn go obi4am tova mom4e ama..

  12. #12
    Хм аз съм на принципа "2та шанса" - винаги давам на хората 2ри шанс ако го заслужават...но не от нищото просто трябва да си го заслужиш...заслужи си го и се върни при него...ако все още можеш но дори да не можеш...направи го заради себе си...положението тии ми е познато много...най-добрата ми приятелка беше като теб...ама точно нещата който описа...сега е различна - тя имаше много силна воля,но това не беше достатъчно...трябваше и подкрепа от някой (да аз)...

    Постави си за цел...следните неща да разкараш пиенето и дрогата...и да порастнеш...което е и най важното...но ще го постигнеш само със силна воля и желание. Ако ги няма тях 2те...you`re lost for us...

    Все пак дискотеките,секса,пиенето и дрогата накуп няма да те направят голяма работа в очите на другите,а точно обратното - всеки ще си вика бе майни я тая лигава наркоманка дет се ебе със всеки...би ли ти било да дават такива опеделения за теб? (Не казвам че била или си такава )

    Всъщност едно момиче което много приличаше на теб тоест държеше се като теб...и се мислеше за голяма...сега е на дъното...много ми е жал за нея...веднъж дойде при мен и каза абе имаш ли един презерватив.Имах дадох и един. Всъщност после каза знаеш ли защо ми е ? Защото вече буквално се еба една цигара (да с трева), и не защото съм ористрастена към това,а защото просто желанието е по силно от мен.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  13. #13
    emi neznam sig aa az ne sum narkomanka pff f nikuf slu4ai prosto se e slu4valo nqkoi put za disko ili za nekoi kupon da si kupa amfeti a i to kum amfetite nemoje se pristrasti6 am prosto na men si4kite mi fr sa takifa.. a i az sum nai malkata i nai ludata v kompaniqta.. ama sa na6te ne6to po4naha da mi durjat smetka mnogo i ve4e ne e su6toto bila sum mn malka bla bla am tfa mom4e napravo ludvam po nego kato go vida i iskam da go gu6na i da mu kaja kolko mn go obi4am ama.. ne smeq a i ve4e nqma smisul de

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Еми отблъснала си го с поведемието си...според мен просто не вижда начин да изгради стабилна връзка с тебе...се ходиш по дискотеки забиваш се пред него с други...и такива нормално е да не може да ти има доверие...а без доверие не става...
    Напълно съм съгласна..
    Всички казват , че за да обикнеш някой ти е нужна една минута, за да се влюбиш в него един час и нима цял един живот за да го забравиш????

  15. #15
    predpolagam 4e sum go naranila .. neznam bqhme zaedno 6 meseca nqkude no prosto neosuznavah kakvo imam i kogo obi4am.. sega se razkaivam zaradi glupostite koito napravih ... do sega.. to4no zaradi tova iskam da buda s tova mom4e za6toto kogato sum s nego se 4uvstvam uverena.. i ne se nujdaq ot hubavite si dre6ki ili ot alkohola ili ot nekfi narkotici.. moje bi go iskam za6toto znam 4e nemoga da go imam.. moje bi se 4uvstvam prekaleno samotna a vsu6toto vreme zaobikolena ot "priqteli" i mom4eta.. Da prqiteli v kavi4ki za6toto ne mislq 4e moga da raz4itam na tqh o6te kogato hodeh s tova mom4e trugvah po tezi puti6ta i toi me pomoli da spra kaza mi 4e sum po dobra ot si4ko tova koeto iskam.. no az ne go poslu6ah togava Sa 6e kajete e taq razglezena bogata ligla emi ne e to4no taka.. ili pone ve4e ne e za6toto .. az neiskam da sum takava i prava vsi4ko vuzmojno da ne buda takava.. prosto neznam po kakuf na4in da pokaja na tova mom4e kolko mnogo go obi4am toi vse mi dava6e 6ansove a az provalqh si4ko Da imam dosta priqteli na koito moga da kaja tezi ne6ta no 1-vo nikoi nqma da me razbere..i vtoro ne sum ot horata koito spodelqt prosto imam nujda da kaja na nqkoi!!

  16. #16
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Хем ти става адски гадно, по твои думи, хем не ти пука и си го зае***ала толкова пъти.Не мислиш ли, че е глупаво?И това за обичта-моля те, не го споменавай.
    Нормално е момчето в един момента да се откаже, и аз не бих търпяла подобно отношение.Ти какво искаш?По г**а ли да ти ходи постоянно?Айде не...

  17. #17
    emi puka6e mi za nego prosto nemojeh da se spra.. no ve4e sprqh sprqh si4ki tezi gluposti.. re6ih da stana po dobra.. promenih se o6te podurjam vruzka sus starite si fr.. no ne e taka.. ot nqkolko godini sum v sportno i pone averite mi ot sportnoto ne sa nekfi propadnqci kato moite fr i pone s tqh da promenih se vun6no zaradi daskaloto zaradi tam fr-ta no promenih i g/d na4ina si na jivot pone ot tazi godina.. Minalata godina po tova vreme bqh s gips na rakata i na leviq krak za6toto se bqhme otrqzali kato svine i padnah po stulbite ... ne za6titavam tova koeto bqh predi a tova koeto sum sega .. dosta po razli4na ot predi.. I si4ko tova zaradi tova mom4e za da mu pokaja 4e moga da sum po razli4na i po dobra i da go zaslujavam.. no qvno kato na 2 meseca sburkam vednuj.. si otnasqm vinata prosto iskam pak da sum s nego znam 4e toi vse o6te ima ne6to kum men.. no kakto da go nakaram da e s men otnovo i da mi vqrva

  18. #18
    a be momi4eto e prosto edna normalna teneijdurka kvo tolko e napravila tfa 4e e 6murkala e golqma rabota ili 4e smenq 4esto gadjetata e kvo tfa e perfektno ne vijdam ni6to lo6o v na4ina i na jivot az prava su6toto i mi e perfektno \/ i tfa 4e hodi s mn mom4eta ne q pravi kurva MOmicheto si goni broikata a i macka kato si trugnala da se drusa6 ima koka za taq rabota mani gi teq amfeti A za mom4eto kvo se zanimava6 s nego 6tom ne e s teb zna4i e tup .. i za kvo 6te se promenq6 budi takava kakvato iska6 i gledai da ti haresa

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от GaMe OvEr BoY...
    a be momi4eto e prosto edna normalna teneijdurka kvo tolko e napravila tfa 4e e 6murkala e golqma rabota ili 4e smenq 4esto gadjetata e kvo tfa e perfektno ne vijdam ni6to lo6o v na4ina i na jivot az prava su6toto i mi e perfektno \/ i tfa 4e hodi s mn mom4eta ne q pravi k***a MOmicheto si goni broikata a i macka kato si trugnala da se drusa6 ima koka za taq rabota mani gi teq amfeti A za mom4eto kvo se zanimava6 s nego 6tom ne e s teb zna4i e tup .. i za kvo 6te se promenq6 budi takava kakvato iska6 i gledai da ti haresa
    Eдна единствена дума имам за теб и дебелата ти глава Гейм Оувър: МЛКЪКНИ.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  20. #20
    za6to??

  21. #21
    Защото 6 страници ти наливах акъл НИЩО не ти влезе в "пъпеша"...следователно нещо ти има на главата (може просто да си руса ) и не мисля че мойш да дадеш правилен съвет...тоест ти и даваш грешен направо.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  22. #22
    xaxa sigurno neznam are 4e mi e lo6o D: no more coca baby

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Защото 6 страници ти наливах акъл НИЩО не ти влезе в "пъпеша"...следователно нещо ти има на главата (може просто да си руса ) и не мисля че мойш да дадеш правилен съвет...тоест ти и даваш грешен направо.

    +1 тва момиче не си научи мястото.....
    Не позволявай на хората да стоят близо до теб, за да не чувстваш липса, когато започнат да си тръгват един по един ...

  24. #24
    ah kvo se karate tuka az problem imam te se karat

  25. #25

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Дом е там,където дупето ти седне :>
    Мнения
    67
    Дяволски чаровна аз така като гледам ти не искаш нищо друго освен да постигнеш целите си с тва момче ... бих казала разглезена лигла, дете на богати родители , което не оценява истинските неща в живота.. и знаеш ли кво не заслужаваш тва момче
    Разрови прахта... и събери ме,
    частица разпиляна празнина...
    Не ме изкупвай, просто утеши ме,
    спасение вържи ми... без вина!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си