.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: kakvi mi stava

  1. #1

  2. #2
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    АМи явно си адски срамежлива.... Не мисля, че ние можем да ти помогнем много много. Ти сама трябва да се отпуснеш. Ами честно казано нямам какво друго да кажа осен: Спокойно бе, нямам какво да се притесняваш от едно момче!!
    Айде успех

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  3. #3
    Guest
    Адреса що си не даде!
    Само си търсиш с кой да си чатиш ми се струва.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от o.c.
    Адреса що си не даде!
    Само си търсиш с кой да си чатиш ми се струва.
    хахахах нещо такова има май
    But I'm gonna keep your jeans..And your old black hat - cause I wanna
    They look good on me
    You're never gonna get them back

  5. #5
    spokoino nqma ni6to stra6no..prosto se ytposni i si kaji ..em golqmma rqbota samo nqkvi si mom4eta i 6te ti e po-spokoino povqrvai mi ima efekt

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Ами ясно е ,че става дума эа срам.
    Винаги ми е било интересно эащо срама се иэраэява най-често към противоположният пол.Но отговор не намерих.Няма логика ,но е така.
    Аэ попринцип винаги съм раэсъждавала по малко странен начин.Това какво имаш в гащите,иэобщо не е от эначение.Тоест всички сме хора,неэависимо дали момчета или момичета.Хора сме е трябва да си комуникираме.Не ми е ясно эащо има бариера.Както каэах-няма эначение какво имаш в гащите !
    При теб не энам от какво е предиэвикано ,эащото не те поэнавам.Но като цяло има два варианта.
    Единият е чувство эа малоценност.Има ли такава работа?Ниско самочувствие?Ако ги има тея неща,най-вероятно те са причината.Эа тяхното отстраняване няма кой да ти помогне,эависи си от теб.Имай по-високо его.И все пак не си пояснила имаш лш подобни проблеми.
    Другият вариант е просто да не си общувала много,много с момчета и эа това да не се отпускаш.Ако е така-нормално.Ако до момента са преобладавали контактите ти с момичета,няма как.Решението е просто.Эапочни да иэлиэаш с момчета,говори с момчета от компанията или класа ти,абе прави опити эа раэговор.Трудно ще ти е-да,ама трябва.Лошо е да има барирера в междуполовото общуване,така че поработи по въпроса.Ако не стане от раэ,то с времето ще стане.Няколко пъти като иэлеэеш с момче и 100% ще усетиш промяната.
    Айде късмет и ако искаш поясни малко повече около проблема си.
    [size=7][b][u]fosse cos

  7. #7
    Отпусни се , бъди самата себе си и ще се получи.
    Успех.
    Полето е тясно,небето e ясно,не разбра ли копеле нещастно
    че те обичам ужасно!
    http://www.vbox7.com/play:e0153437

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си