.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofiq
    Мнения
    138

    Троянски кон !!!!

    Zdraveite razglejdah iz inter net po vaprosa za troiqnskite kone namerih imeto na programa i imeto na troiqnski kon koito bi mi svar6il rabota no nikade nemoga da gi namerq kato failove pomognete pls
    a ako se int za6to li mi trqbvat za da iztriq edni snimki ot na edin priqtel ot kompiutara ((((((((((((((((( pls help ako nqkoi moje (((((( pi6ete i na li4en pls

  2. #2
    Пич тва не е шега работа нали знаеш.Мога да ти дам име на троянски кон, но неща
    Щом неможеш да го намериш, значи няма начин и да можеш да го използваш
    Кво да ти кажа, несе занимавай с такива неща щото можеш сам да се хакнеш

    BOTEV FOREVER!!!!!!
    #6_a_6
    #Botev_forever
    #bia4i
    Have a Nice Chat!!!!!!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Eagle_13
    Пич тва не е шега работа нали знаеш.Мога да ти дам име на троянски кон, но неща
    Щом неможеш да го намериш, значи няма начин и да можеш да го използваш
    Кво да ти кажа, несе занимавай с такива неща щото можеш сам да се хакнеш
    Мм има нещу вярну тука .. както каза колегата горе ... по добре не се бъркай там кадето не можеш да се справиш ... УСПЕХ ВСЕ ПАК ... сигурен сам че няма да се откажеш ..

  4. #4
    Фен Аватара на hackers
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    гр.София , жк.Дружба 2 "Skin City"
    Мнения
    293

    Re: Троянски кон !!!!

    Цитирай Първоначално написано от FuTuRe iS nOw
    Zdraveite razglejdah iz inter net po vaprosa za troiqnskite kone namerih imeto na programa i imeto na troiqnski kon koito bi mi svar6il rabota no nikade nemoga da gi namerq kato failove pomognete pls
    a ako se int za6to li mi trqbvat za da iztriq edni snimki ot na edin priqtel ot kompiutara ((((((((((((((((( pls help ako nqkoi moje (((((( pi6ete i na li4en pls

    ами мога да ти направя един троянски но да знаеш че ако оня е с нод32 няма как да го заобиколя ще се опитам да подновя силвара и ще го кача и щи дам опътване

    Времее да се обединим!

  5. #5
    Forslor
    Guest

    Re: hi

    Цитирай Първоначално написано от Milena_Pld
    Samo se 4udite kolko slojno da go izmislite...Darpa6 si Netbus vatre v neq ima i dori si ima instrukciq kak se pra6ta...i kakvo se pravi.Uspex.
    ... забрави да кажеш ,че и антивирусната трябва да не е ъпдейтвана от лето Господне 98 година.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си