.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Уринирам сперма

    Случва ми се на няколко пъти вече да уринирам малко количество сперма (може да не е сперма, но е бяло и изглежда точно като сперма).
    Водя пълноценен полов живот, и незнам на какво се дължи това и дали няма някакъв проблем ?
    Не усещам парене, не ме боли, но малко ме притеснява.

  2. #2
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Уринирам сперма

    Цитирай Първоначално написано от ivan_vn
    Случва ми се на няколко пъти вече да уринирам малко количество сперма (може да не е сперма, но е бяло и изглежда точно като сперма).
    Водя пълноценен полов живот, и незнам на какво се дължи това и дали няма някакъв проблем ?
    Не усещам парене, не ме боли, но малко ме притеснява.
    ВЪЗРАСТ?!

    не е нормално, освен в случай непосредствено след еякулация, но тогава няма как да видите и различите урината от остатъчната семенна течност, която тя изтласква.

  3. #3
    на 20 години съм
    А това нещо се появява по най-различно време. Последния път ми се появи някъде след около 2-3 часа след секс.

    Получи се така : както си пиках и последната струйка излезе сперма. Но чувството не беше все едно свършвам, а все едно си пикая.

  4. #4
    Никой ли неможе да ми даде свясно обяснение, или поне съвет какво да правя?
    Има ли смисъл да ходя на доктор, при условие че не ме бърка по никакъв начин?

  5. #5
    Гнойта не изглежда като сперма..

  6. #6
    Повече от фен Аватара на mp3f
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    V hrastite otlqvo
    Мнения
    302
    Цитирай Първоначално написано от SWASTICA
    Отиди на лекар,може да е гной..
    абе колкото и твои мнения да срешна в тоя раздел винаги прашташ хората на лекар все едно неможе да е гной :/


    Момиче съм ! ! !

  7. #7
    А може ли да е сперма ? и ако е сперма защо може да се появява?
    Може ли по време на секс да не мога да изхвърля цялото количество сперма, и малко да остава вътре някъде в мен и после докато уринирам да го изхвърлям ? ?

  8. #8
    Най-логично звучи да не си изхвърлил всичко...Може би да, може би не...не мога да помогна...сори
    МомИче съм!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си