.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Колко аспиран да пия?

    pls kajete mi po kolko aspirin trqbva da piq na den za da mi doide po-rano ????

    т.1 и т.7
    кремчето

  2. #2
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Това да не са бонбонки? Не си играй с цикала!
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  3. #3
    ti luda li si ?! nai -dobre izpii desetina .. dano da ima efekt

  4. #4

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    185
    Цитирай Първоначално написано от swords1010
    Това да не са бонбонки? Не си играй с цикала!
    МХМ !!!!!!!! Защо искаш да ти дойде по-рано ? пфф.. недей си играй така с тия работи,ако не е наложително..освен това не е напълно сигурно ,че ще предизвикаш по-ранното идване на цикъла..доколкото знам и Упсарин върши същата работа-разширява кръвоносните съдове и така увеличава кръвотечението..Бе недей се бъркай в работите на майката природа >_<
    Ханна (•_●) каза: az 6a karam karuca..oba4e iskam da q tegli magare
    Ханна (•_●) каза: ne kon
    Ханна (•_●) каза: ne si padam po visokite skorosti о_Х

  5. #5
    naistina mi e nalojitelno .. 6te podeistva li ako piq po edin aspirin vseki den ?smisal 6 dni pod red ?

  6. #6

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    185
    По-добре се консултирай с лекар..не може ей така просто да приемаш хапчета с каквато и да било цел -било то наложителна или не чак толкова..-----> "Най-важните му нежелани странични ефекти, особено в големи дози са стомашно-чревни страдания (включително и язви и кървене на стомаха) и тинитус (шум в ушите). Друг страничен ефект, дължащ се на противосъсирващите му свойства е увеличеното кървене по време на менструация" >_<
    Ханна (•_●) каза: az 6a karam karuca..oba4e iskam da q tegli magare
    Ханна (•_●) каза: ne kon
    Ханна (•_●) каза: ne si padam po visokite skorosti о_Х

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    Цитирай Първоначално написано от Fluffy^;pp
    По-добре се консултирай с лекар..не може ей така просто да приемаш хапчета с каквато и да било цел -било то наложителна или не чак толкова..-----> "Най-важните му нежелани странични ефекти, особено в големи дози са стомашно-чревни страдания (включително и язви и кървене на стомаха) и тинитус (шум в ушите). Друг страничен ефект, дължащ се на противосъсирващите му свойства е увеличеното кървене по време на менструация" >_<

    saglasna sam
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  8. #8
    Повече от фен Аватара на mp3f
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    V hrastite otlqvo
    Мнения
    302
    тцтц тва си е биологичен часовник по-добре не си играй с тва


    Момиче съм ! ! !

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    burgas mu e maikata
    Мнения
    251
    С аспирини и всякакви такива лекарства шега не бива...аз ходих на генеколог и за да ми дойде ми предписа витамин А и Е като цяло хапченцата се казват Герикапс
    Вярвай в звездите и синьото небе,в зелените поля и безкрайната шир,в морето и планината чиста.Вярвай в недостиживото, то е там и те чака,просто иди и го вземи!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    както вече преди мен казаха изобщто не е добра идея да си играеш по този начин с тялото си.Първо искам да спомена, че при прекалено голяма доза асперин може да се получи дори и натравяне,да не говорим че така овеличаваш и шанса за кръвоизлив по хубаво просто изчакай търпеливо,така или иначе се съмнявам че ще помогне
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  11. #11
    на колко си години-ако не си още ме 18 не мои да пиеш повече то един-така пише в листовката!На мен аспирин не ми помага-пихпо 1 на ден впродължение на 4 дни и нищо!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от DeVoi4eTo
    С аспирини и всякакви такива лекарства шега не бива...аз ходих на генеколог и за да ми дойде ми предписа витамин А и Е като цяло хапченцата се казват Герикапс
    Ама тея витамин а и е не са хромонални лекарства и не водят до нерегулиран или нередовен цикъл нали?И това хапче ако не е хромонално и ако е без лекарско предписание колко струва?

  13. #13
    Gerikaps са комплекс от витамини: А+Е. Не е хормонално лекарство- хормонално идва от хормон, не от хромон! Евтино е, около 3-4 лв, но не знам дали се пие за да идва по-рано. Във всеки случай най-добре да ти дойде когато си му е редът!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Ама тея витамин а и е не са хромонални лекарства и не водят до нерегулиран или нередовен цикъл нали?И това хапче ако не е хромонално и ако е без лекарско предписание колко струва?
    Ооо, Пепи, ти ме убиваш!
    Защо използваш думички, които не знаеш какво означават и как се пишат?
    Едва, когато нещо си отиде, едва, когато с нещо се простиш,
    разбираш колко много ти е нужно... и започваш да тъжиш.
    И знаеш, че не ще се върне вече, и празното местенце те боли.
    Дори светът надолу да обърнеш, пак не ще го върнеш ти.

  15. #15
    Zna4i az vednaj bqh v sa6tata situaciq iskah da mi doide po-rano 6toto 6tqh da hodq na leten lager sas basein i dr gluposti ii razbira6 ma..i kazah na maika mi tq zvanna na genekolojkata i kaza ,4e na tazi vazrasta kato na6ata predpolagam 4e si m/u 14-16(az sam na po4ti 16)ne e prepora4itelno vsqkakvi takiva eksperimenti za zabavqne ili podranqvane na cikala.Kazal go e lekar taka 4e spored men nedei..p1k kakto si re6i6 tvoq rabota.
    ShTe Spra Da Te ObIcHaM,KoGatO gLuh HuDoJniK NaRisUva ZvyKa Ot PaDashT liSt Na RoZa,VyrHu KrIsTaLen Pod!{P}


  16. #16
    От Аспирина няма нито да ти дойде по-рано, нито да си регулираш цикъла...не знам кой ти е казал такава глупост... Аспирина действа съдоразширяващо и най-многото да си раздазнеш стомаха,да ти падне кръвното, или ако си в цикъл да си докараш някой кръвоизлив..не си прави експерименти с тези неща.Има специялни медикаменти на хормонална основа, които са тази цел, но те не се препоръчват на възраст под 18г.
    ГОТИНО Е ДА СИ ВАЖЕН, НО ПО-ВАЖНО Е ДА СИ ГОТИН!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от BebSsSs
    Zna4i az vednaj bqh v sa6tata situaciq iskah da mi doide po-rano 6toto 6tqh da hodq na leten lager sas basein i dr gluposti ii razbira6 ma..i kazah na maika mi tq zvanna na genekolojkata i kaza ,4e na tazi vazrasta kato na6ata predpolagam 4e si m/u 14-16(az sam na po4ti 16)ne e prepora4itelno vsqkakvi takiva eksperimenti za zabavqne ili podranqvane na cikala.Kazal go e lekar taka 4e spored men nedei..p1k kakto si re6i6 tvoq rabota.
    Aми оки няма да пия никакви си хапчета и глупости-ще си оставя цикъла какъвто си ми е тъкъв да си остане без да го тормозя-аз исках просто да го предизвикам, защото ми закъснява-ама няма нищо-аз от скоро имам цикъл и е нормално да ми закъснява

  18. #18
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от BebSsSs
    Zna4i az vednaj bqh v sa6tata situaciq iskah da mi doide po-rano 6toto 6tqh da hodq na leten lager sas basein i dr gluposti ii razbira6 ma..i kazah na maika mi tq zvanna na genekolojkata i kaza ,4e na tazi vazrasta kato na6ata predpolagam 4e si m/u 14-16(az sam na po4ti 16)ne e prepora4itelno vsqkakvi takiva eksperimenti za zabavqne ili podranqvane na cikala.Kazal go e lekar taka 4e spored men nedei..p1k kakto si re6i6 tvoq rabota.
    Aми оки няма да пия никакви си хапчета и глупости-ще си оставя цикъла какъвто си ми е тъкъв да си остане без да го тормозя-аз исках просто да го предизвикам, защото ми закъснява-ама няма нищо-аз от скоро имам цикъл и е нормално да ми закъснява
    След като знаеш, че имаш от скоро цикъл и че е НОРМАЛНО да закъснява...какво пишеш тогава?!?!??!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Sweet__baby
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от BebSsSs
    Zna4i az vednaj bqh v sa6tata situaciq iskah da mi doide po-rano 6toto 6tqh da hodq na leten lager sas basein i dr gluposti ii razbira6 ma..i kazah na maika mi tq zvanna na genekolojkata i kaza ,4e na tazi vazrasta kato na6ata predpolagam 4e si m/u 14-16(az sam na po4ti 16)ne e prepora4itelno vsqkakvi takiva eksperimenti za zabavqne ili podranqvane na cikala.Kazal go e lekar taka 4e spored men nedei..p1k kakto si re6i6 tvoq rabota.
    Aми оки няма да пия никакви си хапчета и глупости-ще си оставя цикъла какъвто си ми е тъкъв да си остане без да го тормозя-аз исках просто да го предизвикам, защото ми закъснява-ама няма нищо-аз от скоро имам цикъл и е нормално да ми закъснява
    След като знаеш, че имаш от скоро цикъл и че е НОРМАЛНО да закъснява...какво пишеш тогава?!?!??!
    Оффффффф-знам, че е нормално да закъснява, но аз се интересувах главно за хапчетата-които всъшност няма да пия!

  20. #20
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от kaka Albenka
    От Аспирина няма нито да ти дойде по-рано, нито да си регулираш цикъла...не знам кой ти е казал такава глупост... Аспирина действа съдоразширяващо и най-многото да си раздазнеш стомаха,да ти падне кръвното, или ако си в цикъл да си докараш някой кръвоизлив..не си прави експерименти с тези неща.Има специялни медикаменти на хормонална основа, които са тази цел, но те не се препоръчват на възраст под 18г.
    А така! Разбийте веднъж завинаги мита с аспирина!
    И, Пепи, голямо развитие забелязвам при теб по тази тема Някога (15 септември) искаше да си спираш менструацията заради първия учебен ден, сега искаш да я предизвикаш, а мааалко по-късно пускаш тема за всички под 18 години, да не си играят с това. Поздравления.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  21. #21
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Не пий!Ще ти дойде когато му дойде времето.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си