.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Какво мислите за спорта.?..............

    hei kakvo mislite za moq sport a a a a.mai zabravih da vi kaja 4e az treniram karate do 6otokan.imali hora koito sa trenirali ili trenirat.kakvo mislite za tozi sport.int se dali na edno momi4e mu otiva tozi sport i kakvo mislite za takiva ludi glavi kato mene.4uvala sam mn mneniq po vaprosa i me int kakvo mislite vie.pls kajete mi mn mi e interesno.mersi =D> \/
    Vinagi sam prava,osven kogato gre6a,no tova ne se broi. :*

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    zapishi se na muai thai - tam shte ti e po-interesno , a puk ak0 si namerish nqkyde kung fu ... extra ~
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  3. #3
    Повече от фен Аватара на VeSna
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    472

    Re: kakvo mislite za..............

    Мен в 3-ти клас ме пратиха да се запиша на спортни танци, а аз се записах на джудо (по простата причина че нямаше карате ) и половин година тренирах джудо, а не спортни танци и наще чак тогава разбраха . Сега ми е много натоварена програмата (Училище, теми, марури, куче гледам, шофьорски курсове ... и т.н.) и не мога да се запиша а при нас има кунг фу и е доста яко - все пак ще можеш да се пазиш...

    А за лудата глава - и аз съм така (Директора вече ме знае по име и кой клас съм, и кой номер даже...) Майка ми често се изразява "Калине (говори на баща ми), добре че не е физиката на сина ти (брат ми има яка ръчичка и гръбче) и характера на дъщеря ти (предполага се защо...) на едно мсято, че това дете само по районните да го търсиме...."

    ПС: Радвам се, че не съм само аз такава лудетина, а си имам и компания

  4. #4

    Re: kakvo mislite za..............

    ПС: Радвам се, че не съм само аз такава лудетина, а си имам и компания [/quote]


    emi vij kakvo ludite glavi sa malko tai 4e trqbva da se sauzim i da napraim celiq svqt malko po izkreizal


    a pak otnosno tova 4e nqma6 vreme 6te ti kaza samo 4e az po4nah v na4aloto na 7 klas kogato vs zn 4e ima izpiti i vse pak hodih na uroci 3 pati v sedmicata hodih na u4ili6te na trenirovki i stanah nacionalen 6ampion (ne se hvalq)ta misalta mi e 4e 4ovek kogato e nai zaet moje da nameri malko vreme za kakavto i da e sport
    Vinagi sam prava,osven kogato gre6a,no tova ne se broi. :*

  5. #5
    мисля че е мн популярен спорт

  6. #6
    nz dali e mn popularen no e mn hubav i polezen za zdraveto
    Vinagi sam prava,osven kogato gre6a,no tova ne se broi. :*

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Нищо.

  8. #8
    боксу е по добре


  9. #9
    Супер фен Аватара на radito
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 517
    А тва пък кво общо има с лудетиността ти? Охх такива мъници като почнат да ми се правят на много откачени са ми адски смешни
    Let The BEAT Control Your Body

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си