.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Сешоар за изправяне на коса

    Искам да си взема сешоар за изправяне от онези, които са като кръгла четка. Искам да ви попитам някой използва ли такова нещо, добър ли е резултата и ако може да ми препоръчате някоя марка и модел. Не ми препоръчвайте преси, защото аз преса си имам, но иска да си взема сешоар.
    П.С. Ходих в Технополис и там ми препоръчаха един на Уфеса с някакъв си йонизатор, да ставала косата по-гладка и блестяща.. та ако някой е ползвал точно този също може да ми разясни за него.
    Благодаря ви предварително!

  2. #2

    Re: Сешоар за изправяне на коса

    Хубави са, дам. Зависи колко ти е чуплива косата. Много добре оформят прическата. На мен ми се къдри само в краищата, понеже там ми е по-тънка, но като се изсуша става съвсем права. Харесва ми
    Skype: hungry_vampire_f

  3. #3
    Ами моята косица си е на доста големи букли, но на мен сешоара ще ми трябва предимно за страничното ми бретонче, защото стои много гадно като се накъдри Апък иначе за изправяне на цялата коса не вярвам да помогне, но като си взема мога да пробвам да видим какво ще се получи.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от LuCiFer`s AngeL
    Ами моята косица си е на доста големи букли, но на мен сешоара ще ми трябва предимно за страничното ми бретонче, защото стои много гадно като се накъдри Апък иначе за изправяне на цялата коса не вярвам да помогне, но като си взема мога да пробвам да видим какво ще се получи.
    Ше стане, ше стане
    Skype: hungry_vampire_f

  5. #5
    За такива незнам моя е общ смисъл има и за къдрене и за изправяне.Но иди в Технополис ъъ в Метро но незнам дали там има.Иначе тези сешури за хубави и имат ефект а за марката която ти е предложена немога да кажа нищо

  6. #6
    Значи за тази марка не мога да ти кажа нищо.. но попринцип аз имам такъв и преди редовно го използвах.. Бих казала, че добре се получава и оформя косата! Не мисля, че ако си вземеш ще сгрешиш!
    Love Ickooo

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    вкъщи
    Мнения
    270
    Не пипааааааййй! Никога не си изправяй буклите, обожавам букли!!! Моята коса е естествено права и гъста, така че като се накъдря с ролки става като порцелановите кукли Но само за час.... А ти си я имаш естествена! Не пипай!

  8. #8
    ами темата е страхотна и аз много се интересувах от това
    ами моят въпрос е всички сешоари на UFfesa са хубави и за изправяне? или има определена цифричка?

  9. #9
    да не правя нова тема,според вас това добро ли е?
    http://www.bellissima.bg/?8,bellissima-g4-1000
    тъйкато и аз искам с кръгла четка за изправяне ,но и искам дифузер..
    или ще е по-добре по-отделно да си ги взема ;d

  10. #10
    ами каква е долу горе цената на такъв сешоар за изправяне защото и аз обмислям да си взема, че с моя не се изправя нищо
    КоГаТо Си На рЪбА,КрАчКаТа нАпРЕд нЕ е АлТеРнаТиВа..!!!


  11. #11
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от MaCeTo_
    Не пипааааааййй! Никога не си изправяй буклите, обожавам букли!!! Моята коса е естествено права и гъста, така че като се накъдря с ролки става като порцелановите кукли Но само за час.... А ти си я имаш естествена! Не пипай!
    Тя май няма предвид къдрици като на кукли, а едни гадни и големи, неравномерни къдрици. Хора с такава коса имат ужасни падащи бретони. Моя е такъв...накъдря се грозно и трябва да го изправиш иначе седи... грозно
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си