Преди време имаше 2-3 теми, посветени на театъра..., но вече са история, тъй че, като почитател на това изкуство, реших да сътворя една.
Идеята - всеки(заинтересован) да пуска информация за представления, които е гледал(снимки, актьорски състав, дати...впечатления)

пп:Принципно, моите теми никога не вървят, затова не си и помислям, че с тази ще се случи друго яче и все пак....имам свободен час)

-----------------------------------------------------Летене----------------------------------------------------

Премиера: 28.09.2007
автор: Оля Мухина
режисьор: Десислава Шпатова
художник: Елена Иванова
музикална среда: Петър Дундаков

участват:
*Стела Стоянова
*Христина Караиванова
*Анастасия Лютова
*Симона Костова
*Стоян Младенов
*Антоний Аргиров
*Александър Димов
*Евгени Будинов

Представлението "ЛЕТЕНЕ" излиза на 28-ми септември 2007 година на сцената на Малък градски театър "Зад канала". Текстът на Оля Мухина е документален, създаден по техниката Verbatim, според която творческата група избира определена тема и започва да интервюира реални хора, с цел интервютата да послужат за изработване на текста за спектакъла. Според ортодоксалният Вербатим, по който е създаден този текст, автора няма право да добавя нито дума.

Един спектакъл, “забранен за възрастни” или може би точно за тях...
За всички, на които езикът на младите е неразбираем, тревожен, напрегнат.
На сцената - един съвременен офис, в който всичко е истинско - страховете, усещането за пустош, отчаяния хумор, летенето над нищото...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Снимки:


следващи дати: 13, 16 октомври
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Постановката казва за отрицателно време(доста е кратка) прекалено много неща...такива, над които продължаваш да мислиш...не само до края на вечерта, а и занапред.Трябва да се гледа, но само от млади хора(на премиерата бяхме заобиколени само от възрастни хора и атмосферата беше...странна(колкото и глупава да е думата)), според мен не е достъпна(за разбиране) от старите поколения.Пиесата ме хвана здраво за гушата и още не ме е пуснала...