.
Отговор в тема
Страница 28 от 28 ПървиПърви ... 182425262728
Резултати от 676 до 693 от общо 693

Тема: *ТЕАТЪР*

  1. #676
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от 102 Виж мнението
    такъв с фургони на селския сбор ? ;д
    Ти можеш ли да си представиш, та това е доста добра идея, малко олд скуул/тип средновековието/

    Но като цяло не мога да ги разбера, нямат пари да си поддържат градския театър, но когато поканят някого да направи представление, залата е пълна отгоре до долу, а това си е чист доход, въпреки това тия се издържат от баловете и представленията на училищата.
    Последно редактирано от SHPAIdURmeN : 02-22-2015 на 12:06
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  2. #677
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Naive Виж мнението
    ^Запазих билети за 26ти март за "Пиеса за умиране".
    Иначе гледах "В полите на Витоша". То к'во да коментирам...
    о, чудесно!)))
    изключването на рациото, което постига Ани Васева, обостря сетивата и действа освобождаващо, да не кажа катарзисно. (днес съм бедна на думи, но ми кажи после как ти е повлиял спектакълът)

    за някои неща трябва да задраскаме вербалното, колкото и да не ми харесва това:Д


    едит:
    за културни мениджмънт и политики ще си говорим друг път, че сега ще се разпаля, а не бива:Д

  3. #678
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    и в мойто село рядко има театър ;/
    сетих се, че като малки с разни деца правехме безплатни представления на улицата на хората от близките улици :д

  4. #679
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    и в мойто село рядко има театър ;/
    сетих се, че като малки с разни деца правехме безплатни представления на улицата на хората от близките улици :д
    Мхм, ние пред блока ги правехме и канехме всички баби и дядовци
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  5. #680
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    и имаше една мн готина игра 'филми', разделяте се на групички, намисляте си филм и играете някаква част от него и другите трябва да го познаят :д

  6. #681
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Последно ходих да гледам 'Секс без захар'. Хареса ми, беше забавно и същевременно даващо повод за размисъл.

  7. #682
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Blab Виж мнението
    Джеймс Франко, Крис О'Дауд и Лейтън Мийстър в "За мишките и хората"
    В Синема Сити на 25.02, 11.03, 18.03

    типичен американски театър, много неадекватно заснет с постоянен close-up, не го препоръчвам, макар че ми беше приятно да си преговоря текста.
    Крис О'Дауд е !!!, но като цяло - не;

  8. #683
    Супер фен Аватара на skate
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 354
    http://burgteatre.com/bg/postanovki/view/178
    ei na tva mi sa hodi stiga da iam lev togava

  9. #684
    Последно бях на " Крадецът на праскови", постановката на някакъв разградски театър.

    http://theatre.art.bg/%D0%BA%D1%80%D...%B8_1517_70_41

    Нещо не успях да излезна от филма. В репликите на героите бяха включени всички техни вътрешни мисли, което беше малко прекалено.
    По съвременен поглед към това произведение. Елисавета е една по " отракана" ( в момента мисля, че тази дума е най- подходяща). А Иво на чалга певец малко, Но...
    След като изгледах пиесата нещо в мен се беше разтреперело. Значи въпреки някои недостатъци постановката си беше свършила работата, а именно да ме развълнува.

  10. #685
    Последно гледах ''На ръба'' в Народния.
    Страхотна постановка е , препоръчвам ! Много истинско.

  11. #686
    Цитирай Първоначално написано от KaliP Виж мнението
    Последно гледах ''На ръба'' в Народния.
    Страхотна постановка е , препоръчвам ! Много истинско.
    И аз препоръчвам с две ръце!

  12. #687
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    И аз го видях "На ръба". Слабичко, разочароващо, колкото да има там...

  13. #688
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    препоръчвам продукцията на Трубадур на МЕТ.
    кастът е просто вълшебен!<3

    ето и цялата програма за сезона

  14. #689
    Тази вечер гледах " Тайната на Джордж Вашигтон"". Действието се развива след смъртта му. Жена му е поканила любовницата му на гости. Пиесата представлява един емоционален диалог между двете жени. Историята има няколко различни развръзки и края наистина бе изненадващ. Представлението беше в камерната зала на по- малка сцена. Това ми създаде някакво усещане за уют и ми помогна да възприема по-добре историята.
    За първи път ми се случва да срещна на такова събитие някой от класа ми. И по някаква случайност мястото ми почти беше до това момче. Като цяло беше една неловка ситуация. На вас случвало ли ви се е подобно нещо? Каква е била вашата реакция?

  15. #690
    Във връзка с :

    * Разширяването на състава ни
    * Реализацията на 2 театрални постановки
    * Турне зад граница
    * Участие в ученически театрален фестивал
    * Снимки на късометражен филм

    Търсим 2 момичета и едно момче на възраст между 16 и 18 години, както и 5 деца в началните класове. Достатъчно е да сте от София и да сте мотивирани да станете част от състава ни. За повече подробности ни пишете на brusowskischool@gmail.com

    Можете да посетите и обновения ни сайт :

    http://brusowskischool.weebly.com

    Сиана Димитрова

  16. #691

  17. #692
    Ходох на постановката Кучето. Хареса ми. Смислена е и бих я гледала за втори път.

  18. #693
    Препоръчвам две представления, които имах удоволствието да гледам през изминалия сезон и много, ама много ми харесаха и забавляваха. “ Приятно ми е Ива!„ с една непозната до този момент за мен актриса - Ива Тодорова ...ама чудесна направо! И „Театър, любов моя!„ с Лилия Маравиля, Касиел Ноа Ашер, Стефка Янорова и още една тяхна състудентка до колкото разбрах...Направо фурии на сцената, и много се смях, но накрая и си поплаках малко, както между другото стори и по - голямата част от публиката. И двата спектакъла са на Театър 199 Няма да съжалявате!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си