Това дето ти го казаха за лосиона за тяло е хубава идея - само че преди това ще е хубаво да се сетиш да го опиташ как е на вкус - ако кожата ти има странен вкус момчето ще се намуси![]()
Ако използваш ароматен лосион за тяло не е нужно да има парфюм. Внимавай с ароматите - по-добре лек и едва доловим, отколкото твърде силен.
Относно обескосмяването - не е задължително да си махаш всички косъмчета отдолу. Добър вариант наистина е подкъсяването с една ножичка, колкото да ги направиш по-дискретни.
Другия вариант е да хванеш самобръсначката или да идеш на козметик
Хубавото бельо (всъщност и всички останали приготовления по-горе) е нещо, което ще накара теб самата да се чувстваш добре.
Но имай в предвид, че и аз не бях подготвена за своя първи път. Взех решението в рамките на 15мин, докато с приятеля ми се натискахме в леглото :Р
Айде... успех и не се стягай![]()
When I love, I love.