.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 42
  1. #1

    Ухото ми забра...

    Преди месец си пробих още 2 дупки на едното ухо,през цялото време бях с медецинската обеца и никакви проблеми,освен леки болки при допир,но това е нормално...Днес обаче забелязах,че ухото е много подуто и зачервено,махнах едната обеца и забелязах,че по нея има кръв и гной...Какво да направя за да спра този процес на забиране?
    Love me or hate me, its still an obsession.
    Love me or hate me, that is the question.
    If you love me then Thank you!
    If you hate me then F*** you!

    http://karrryy.aha.bg/

  2. #2
    на мен ми се случва посотяноо...аз нищо не правя слагам си пак медицинската обеца за да не ми зарастне дупката и тя сама си минава Иначе ти едва ли ще харесаш моя вариант така че си вземи някаква паста за уши..има ги в аптеките,попитай там продавачката за някое лекарство което може да ти помогне

  3. #3
    amiii az ne moga da sloja nikakva obeca,za6toto uhoto e mn naduto iii se pritesnqvam da ne vzeme da zarasne dupkata...
    Love me or hate me, its still an obsession.
    Love me or hate me, that is the question.
    If you love me then Thank you!
    If you hate me then F*** you!

    http://karrryy.aha.bg/

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от luckygirl92
    amiii az ne moga da sloja nikakva obeca,za6toto uhoto e mn naduto iii se pritesnqvam da ne vzeme da zarasne dupkata...
    И при мен също винаги е много надуто,но не оставям без обеца...доста боли като се слага обецата и тече кръв ама кво да се прави.Ако не искаш не си слагай обеца не ми се вярва да зарастне чак толкова бързо

  5. #5
    ami ima edin gel koity bi trqbfalo da ti dadat f studioto kydeto si si probila dyp4icite.ako prodyljava da ti zabira uhoto otidi i popitai nikak ne sa skypi no pomagat.as pred 1 mesec si probih vtora dupka i imah sy6tiq problem.po4nah da se maja s tfa gel4e i ve4e ne me boli i ne mi zabira.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от ^^FieRy_GirL^
    ami ima edin gel koity bi trqbfalo da ti dadat f studioto kydeto si si probila dyp4icite.ako prodyljava da ti zabira uhoto otidi i popitai nikak ne sa skypi no pomagat.as pred 1 mesec si probih vtora dupka i imah sy6tiq problem.po4nah da se maja s tfa gel4e i ve4e ne me boli i ne mi zabira.
    ni6to podobno :///
    Love me or hate me, its still an obsession.
    Love me or hate me, that is the question.
    If you love me then Thank you!
    If you hate me then F*** you!

    http://karrryy.aha.bg/

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ^^FieRy_GirL^
    ami ima edin gel koity bi trqbfalo da ti dadat f studioto kydeto si si probila dyp4icite.ako prodyljava da ti zabira uhoto otidi i popitai nikak ne sa skypi no pomagat.as pred 1 mesec si probih vtora dupka i imah sy6tiq problem.po4nah da se maja s tfa gel4e i ve4e ne me boli i ne mi zabira.
    ni6to podobno :///
    Love me or hate me, its still an obsession.
    Love me or hate me, that is the question.
    If you love me then Thank you!
    If you hate me then F*** you!

    http://karrryy.aha.bg/

  8. #8
    Гнойта е нормална в първия месец, независимо какъв е пиърсингът. Но трябва да се промива всеки ден, даже по 2-3 пъти на ден. 100% не го правиш.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  9. #9
    Доколкото знам дупката трябва да се промива със силен спирт- 70-80%. Има и разни спрейчета по аптеките но трябва да попиташ на място.

  10. #10
    Колко пъти да ви обяснявам? Писала съм в поне 5 такива теми. Ама мързелът е голяма работа!

    Може със спирт, може и с кислородна вода, а може и с физиологичен разтвор. И ТРИТЕ НЕЩА ГИ ИМА В АПТЕКИТЕ! Първата седмица е препоръчително да се слага антибиотик, КОЙТО СЪЩО СЕ ПРОДАВА ВЪВ ВСЯКА АПТЕКА и струва 2-3 лева.

    И ГЛУПАВИ МОМИЧЕНЦА, ДОКАТО НЕ СПРЕ ДА БОЛИ, НЕ СЕ МАХА ОБЕЦАТА! И ДУПКАТА СЕ ЗАТВАРЯ БЪРЗО, НЕ СИ ПРАВЕТЕ ЕКСПЕРИМЕНТИ. А ДОРИ ДА НЕ СЕ ЗАТВОРИ СЪВСЕМ И СЛЕД НЯКОЛКО ЧАСА БЕЗ ОБЕЦА УСПЕЕТЕ ДА НАПЪХАТЕ ОБЕЦАТА В НЕЗАРАСНАЛАТА ДУПКА, ТЯ ЩЕ СТАНЕ ПО-ЗЛЕ. Това е рана.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  11. #11
    Аватара на MissIndependent
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    SoMeWerE... In tHe w0rlD
    Мнения
    124
    Абе аз цял месец си не бях слагала обецата и накрая без проблем жлезна не ми бе6е зараснала дупката.
    ти спокойно постой малко бе нея ако искаш няма да ти зарасне.

  12. #12
    Аватара на MissIndependent
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    SoMeWerE... In tHe w0rlD
    Мнения
    124
    Абе аз цял месец си не бях слагала обецата и накрая без проблем влезна не ми бе6е зараснала дупката.
    ти спокойно постой малко бе нея ако искаш няма да ти зарасне.

  13. #13
    Най-добре кажи не майка си Аз мисля, че с медицински спирт ако го намажеш ще се оправи, но не съм сигурна!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от sweet alba_600
    Абе аз цял месец си не бях слагала обецата и накрая без проблем влезна не ми бе6е зараснала дупката.
    ти спокойно постой малко бе нея ако искаш няма да ти зарасне.
    Може би си я имала от години и си си въобразявала, че не е зараснала? Иначе няма как да стои дупката 1 месец.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  15. #15
    mazah sus spirt,spadnalo e,no suvsem malko...
    Love me or hate me, its still an obsession.
    Love me or hate me, that is the question.
    If you love me then Thank you!
    If you hate me then F*** you!

    http://karrryy.aha.bg/

  16. #16
    ТО НЯМА ДА СТАНЕ ОТ ВЕДНЪЖ!

    Ама така е, като се дупчите при козметици. Не ви казват дори да промивате.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  17. #17
    Нормално е.Ти просто се промивай 2-3 пъти на ден със спирт и всичко ще е наред. Давам ти пример с мен,имам четвърта дупка на едното ухо от 5-6 месеца и още си ми забира,но не е голям проблем.Аз я промивам и всичко отминава



    Walk go home boy...

  18. #18
    Abe obecata ne trqbva naistina da se maha . sled kato si proboh p1pa se mazah s gentamicin aktivis i q promivah s fiziologi4en raztvor .Kolkoto i da boli sloji obecata , nqma na4in prosto da ne te boli , az moqta q svalih sled 2 meseca p1k ... nz

  19. #19
    Аватара на MissIndependent
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    SoMeWerE... In tHe w0rlD
    Мнения
    124
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    Цитирай Първоначално написано от sweet alba_600
    Абе аз цял месец си не бях слагала обецата и накрая без проблем влезна не ми бе6е зараснала дупката.
    ти спокойно постой малко бе нея ако искаш няма да ти зарасне.
    Може би си я имала от години и си си въобразявала, че не е зараснала? Иначе няма как да стои дупката 1 месец.

    mi da imam q ot okolo 3 god.i posle q bqh svalila za mesec.slojih si q bez problem,ne be6e zarasnala.

  20. #20
    Защо ми размахваш пръст, след като потвърди, че съм права? СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ЧЕТИ КАКВО ПИША!
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  21. #21
    ok,mesi mn na vs )))
    Love me or hate me, its still an obsession.
    Love me or hate me, that is the question.
    If you love me then Thank you!
    If you hate me then F*** you!

    http://karrryy.aha.bg/

  22. #22
    Аватара на MissIndependent
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    SoMeWerE... In tHe w0rlD
    Мнения
    124
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    Защо ми размахваш пръст, след като потвърди, че съм права? СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ЧЕТИ КАКВО ПИША!
    ama az samo ti kazvam 4e ne si vaobrazqvam 4e moga da si q sloja a moga.

  23. #23
    КАЗАХ ДА ЧЕТЕШ КАКВО СЪМ НАПИСАЛ! ОМРЪЗНА МИ ОТ ГЛУПАЦИ ВЕЧЕ!
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  24. #24
    Аватара на MissIndependent
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    SoMeWerE... In tHe w0rlD
    Мнения
    124
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    КАЗАХ ДА ЧЕТЕШ КАКВО СЪМ НАПИСАЛ! ОМРЪЗНА МИ ОТ ГЛУПАЦИ ВЕЧЕ!
    na koi 6 vika6 glupak typak

  25. #25
    Аз говорех сериозно. Не ми е до лиготии.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си