.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073

    Какво става с тоя GSM? pfy

    Здравейте на всички! Не знаех къде да си задам въпроса и реших да е в този раздел, ако не трябва да е тук, моля да я преместите
    Тааа имам един въпрос.. с Nokia 5200 съм.. до сега бях с B-connect, но днес ходих в Глобул да мина на абонаментна програма.. казаха ми, че мога да си запазя номера.. казаха ми, че до 10 минути ще ми пуснах картата.. а това беше преди 2 часа сигурно.. а в момента нямам абсолютно никакъв обхват.. като се има предвид, че клетката на Глобул е на моя блок.. а аз съм си вкъщи.. опитам да звънна на 123, ма нали няма обхват и не стана.. а като се опитам д звънна на номера си от домашния, ми казва, че номера е невалиден.. какво става? имате ли някаква идея? преди си имах обхват и всичко, а би трябвало настроиките вече да са готови.. в смисул там от глобул тия дето ги оправят настройките.. може ли това да е някакъв бъг на самия телефон или пуъ е нещо друго.. и какво е? моля хелп, ако не можете д ми хелп.. май пак ще тряа да се ходи до глобул.. плс помогнете.. мерси мн предваре

  2. #2
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    В тях е най вероятно проблема почкайа Няколко часа и виж как е
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  3. #3
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    em ponqkoga ima oslojneniq v1v vr1zkata sedi 4akai ako ne stane do ytre idi do globul
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    изключи за няколко минути телефона и пак го включи
    по-принцип настройките за такива работи идват до 2-3 часа
    "Целувка за лека нощ"

  5. #5
    Аватара на DisturbinThePeace
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    На Баскетболното игрище!
    Мнения
    728
    изключи телефона извади картата и го включи после , ако не стане значи от там те бавят мене ме бавиха 12 часа и повече
    I am what I am !!!

  6. #6
    em nz pak trea da ide6 do globula i da im se razvika6 makar 4e i az sam na globul am ko da prai sq idi pak tam i gi pitai ako ne ti kajat ni6to si poiskai stariq nomer i karta pls poseti podpisa mi mn te molq

  7. #7
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073
    Бати гадното..
    мерси много, хора мн ви бладоря, реших че е от тела нещщо.. а нов тел няма да видя скоро заради едната карта.. мерси мн.. дано се оправи скоро

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си