.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    мн объркано

    забелязвам че руцете мн ми треперят без причина
    немога да хвана не6то , и незнам каква е при4ината.
    много сум изнервена, а съм едва на 14 год.
    имам проблеми с цикъла - не ми е редовен , но нямам полов зивот.
    напрегнато ми е мн и тва не е от седмица или месец а пожече време.
    нямам апетит , ям колкото да не умра от глад.
    постояххо се ли6ажам от вси4ко, за6тото моита милост се надува яко и тва ме изнержя пове4е
    свлих около 10 кг и ме е страх да не ги кача, искам да си ям нормално , но нямам режим
    мислите ли че вси4ко това се дулжи ха храната , или имам някакво заболяване , което лекърите не могат да открият ''все о6те''
    какво предлагате да направя по въпроса , това за мен не е много нормално

  2. #2

    Re: мн объркано

    Цитирай Първоначално написано от `W`T`F`
    забелязвам че руцете мн ми треперят без причина
    немога да хвана не6то , и незнам каква е при4ината.
    много сум изнервена, а съм едва на 14 год.
    имам проблеми с цикъла - не ми е редовен , но нямам полов зивот.
    напрегнато ми е мн и тва не е от седмица или месец а пожече време.
    нямам апетит , ям колкото да не умра от глад.
    постояххо се ли6ажам от вси4ко, за6тото моита милост се надува яко и тва ме изнержя пове4е
    свлих около 10 кг и ме е страх да не ги кача, искам да си ям нормално , но нямам режим
    мислите ли че вси4ко това се дулжи ха храната , или имам някакво заболяване , което лекърите не могат да открият ''все о6те''
    какво предлагате да направя по въпроса , това за мен не е много нормално
    zapo4ni da se zahranva6 poleka...i trenirai nqkav sport i idi na genekolog
    Testis unus,testis nullus...

  3. #3
    Момиче,започни да ядеш нормално бе!Анорексичка ли искаш да станеш?Нямало да я яде,щото щяла да качи килограми.Що за болен народ?Върви приказвай с родителите си да те заведат на лекар.Трябва по някакъв начин да започнеш да ядеш нормално.Как няма да трепериш постоянно,нали на организма ти му трябва храна,трябват му най-различни витамини!И не се залъгвай,че като ядеш само плодове и зеленчуци ще си шик.Напротив от месото не се дебелее!Сега се успокой,опитай да хапнеш нещо,когато се изнервиш,дишай дълбоко.И като момиче те съветвам,че когато ти се прииска нещо сладко,задължително трябва да ядеш.Ние жените не можем без сладко,дано си го разбрала.Айде ся заминавай да се нахраниш и споко не се нерви за глупости

  4. #4
    Аз ти препоръчвам да отидеш да се прегледаш и задължително да ти обърнат внимание на щитовидната жлеза.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си