.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    След секс имам сърбеж и парене... май са гъбички

    Zdraveite,

    predi dva dni spah s momiche i mi se skusa prezervativa . Dnes kato se subudih cql den penisa me surbi i pari . Siguren sam che imam gubichki , a na lekar nemoga da otida zashtoto moito G.P. zamina na pochivka a neznam koi drug . Za tova moje li niakoi da mi kaje niakakuv krem za gubichki . Predi sushto sam imal ama zabravih tochno kak beshe zashtoto beshe mnogo otdavna . Predvaritelno blagodaria

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    В сЪрЦеТо На мОеТо мИлОо {}
    Мнения
    53
    По-добре потърси лекарска помощ,не се опитвай да се лекуваш сам за да не стане по-зле


    уСмИхВаЙ сЕ дОрИ, кОгаТо тИ е тЪжНо, зАщОтО нИкОгА Не зНаЕш кОй щЕ сЕ вЛюБи В уСмИвКаТа тИ!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от *_sLuNchEvOo`mOmiChe_*
    По-добре потърси лекарска помощ,не се опитвай да се лекуваш сам за да не стане по-зле
    ha vie tuka vsichki suvetvate tova , ma da ti kaja az dolkoto znam nemoje krem da navredi Kajete niakuv krem ako niama efekt niama

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от tosho112
    Цитирай Първоначално написано от *_sLuNchEvOo`mOmiChe_*
    По-добре потърси лекарска помощ,не се опитвай да се лекуваш сам за да не стане по-зле
    ha vie tuka vsichki suvetvate tova , ma da ti kaja az dolkoto znam nemoje krem da navredi Kajete niakuv krem ako niama efekt niama
    ами какво друго да кажем,да не сме лекари..?ако нещо което го знаем,ок,казваме ама то има ебахти и въпросите
    ако не обичате бебета,използвайте презарвативи!!!

  5. #5
    Ae tosho112 moga li da te popitam kakvo stana sled kato se skusa prezervativa? Ne se li pritesnqvash che moje f-4eto da e zabremenqlo?
    Znam,che vsichko svyrshi,znam,no te obicham ...


    Vsqka nosht im smenqm imenata.Vsqka nosht razlichen me obicha,no na tebe nikoi ne prilicha.Ustnite mi pomnqt tebe samo,kojata mi pomni tebe samo,no teb te nqma ...

  6. #6
    e ako be6e momi4e 6tqh ti kaja ama za mom4e nz :S sry
    a inormativno da popitam.. i predniq pat li te e zarazilo momi4eto ili ot samosebe si ti se poqviha(t.e sam si se zarazil)...

  7. #7

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    v oblacite
    Мнения
    82
    Цитирай Първоначално написано от tosho112
    ha vie tuka vsichki suvetvate tova , ma da ti kaja az dolkoto znam nemoje krem da navredi Kajete niakuv krem ako niama efekt niama
    Гъбичките не се лекуват с кремче! Отивай на лекар!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си