.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    372

    Колко време след бялото течение идва цикъла?

    Момиче на 13 години съм и имам бяло течение но немога да кажа от колко време защото не се сещам...хах!Та въпроса ми е колко време след бялото течение идва цикъла и ако ми дойде на училище какво да правя???
    P.S Имам предвид колко време след бялото течение ще ти дойде ПЪРВИЯ път защото аз още нямам цикъл?

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    e ne se znae to4no kolko ,az sma 4uvala priblizitelno 2 godini no ni6to ne ti pre4i za vseki slu4ai da si nosi6 1 prevrazka(ili tampon) i rezervni bikini v edno protmonence na danoto na 4antata a i + tva ako polzva6 ejednevni (z abqloto te4enie) to v 1-viq moment ne e silno i dano go useti6 na vreme
    nqma stra6no v kraen slu4ai 6te pomoli6 sau4eni4k aili s eobarni kam u4itelkata dori moje da te pusne da si otide6
    uspeh i stiskam palci da ti doide dokato si si u vas

  3. #3
    писах ти отговор и на другата тема, която си писала , прочети може да ти е от полза
    а относно цикъла, на всяко момиче идва когато си тряба, смисъл всеки човек е различен и се развива по различен начин,индивидуално е на мен ми дойде 1 година след бялото течение , но още не ми е редовен , макар че вече 2 години имам така че като ти дойде (ако е в училище и нямаш превръзка в себе си попитай някоя твоя приятелка ако има да ти услужи ) не се стряскай , нормално е а после когато не ти идва всеки месец или не на една и съща дата , това е при почти всички в началото
    вЛасТта Ми ПричиНяВа НаЙ-сИлНиЯ оРгаЗъМ, НаЙ-сЛаДкаТа ТрЪпкА.иСтиНсКа КуЧкА, ЦиНичНа,ЛовКа,БруТаЛнА, с ТеЖъК ПаРфюМ и ЖеЛяЗнА вОлЯ ... с ОбуВкИ На Ferragamo и КосТюМ нА PRADA! Не БъДеТе пРосТо БоГаТи МоМичеТа, а ЖеНи с ВъзМожНосТ!!

  4. #4
    И аз имам същия проблем, но на мен от някде 2 седмици почети всяка вечер ме боли кръста и понякога изведнъж адски силно ме заболя корема ниско долу и даже се свивам от болка и бялото течение ми се засили доста. Дали това са признаци че скоро ще ми дойде за 1 път

    П.П Забравих да кажа че и аз съм на 13 и че имам бяло течение от около 2 години .
    Мерси предварително

  5. #5

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    v oblacite
    Мнения
    82
    Цитирай Първоначално написано от ~bloody^romance~
    И аз имам същия проблем, но на мен от някде 2 седмици почети всяка вечер ме боли кръста и понякога изведнъж адски силно ме заболя корема ниско долу и даже се свивам от болка и бялото течение ми се засили доста. Дали това са признаци че скоро ще ми дойде за 1 път

    П.П Забравих да кажа че и аз съм на 13 и че имам бяло течение от около 2 години .
    Мерси предварително
    Ами да, според мен има голяма вероятност скоро да ти дойде.

    По темата- нормално е да ти дойде до 2 години след като си забелязала, че имаш бяло течение. Не се притеснявай ако ти дойде на училище, може да си сложиш една превръзка в чантата за всеки случай, но дори и да нямаш, поискай от някоя приятелка. Ако много те боли корем или не се чувстваш добре може да помолиш да те освободят от у-ще за деня.

  6. #6
    При всеки е различно-при едни идва след 1 година след появата на бялото течение, при други 2, а при трети малко след появата на бялото течение-а какво да правиш ако ти дойде на училище-дори и превръзки да си носиш пак няма да се спасиш от нацапване, защото ти сигурно като за първи път няма да усетиш, че ти е дошло!Но аз преди си мислех много места на които ще ми дойде, а то ми дойде на най-неочакваното!

  7. #7
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    По-добре вместо да си чакате менструацията, видите ли бяло течение да тичкате при гинеколога. 100% има нещо-инфекцийка, изстиване....На мен първото му бяло течение се появи на 20 години! Преди това не помня да съм имала, а имам менструация от 11 годишна.

  8. #8
    Не се знае колко точно след бялото течение ще дойде менструацията ти. Носи си превръзки в училище.

    I'm like the ice that freezes in the rock and splits it apart.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от biskvitche
    Цитирай Първоначално написано от ~bloody^romance~
    И аз имам същия проблем, но на мен от някде 2 седмици почети всяка вечер ме боли кръста и понякога изведнъж адски силно ме заболя корема ниско долу и даже се свивам от болка и бялото течение ми се засили доста. Дали това са признаци че скоро ще ми дойде за 1 път

    П.П Забравих да кажа че и аз съм на 13 и че имам бяло течение от около 2 години .
    Мерси предварително
    Ами да, според мен има голяма вероятност скоро да ти дойде.

    По темата- нормално е да ти дойде до 2 години след като си забелязала, че имаш бяло течение. Не се притеснявай ако ти дойде на училище, може да си сложиш една превръзка в чантата за всеки случай, но дори и да нямаш, поискай от някоя приятелка. Ако много те боли корем или не се чувстваш добре може да помолиш да те освободят от у-ще за деня.


    Аз се притеснявам защото това продължава вече повече от 2 седмици

  10. #10
    Моля някои да пише защото съм мн притесна,че вече повече 2 седмици съм така, а не ми идва

  11. #11

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    v oblacite
    Мнения
    82
    Цитирай Първоначално написано от ~bloody^romance~
    Аз се притеснявам защото това продължава вече повече от 2 седмици
    Щом се притесняваш отиди на гинеколог. Той ще ти помогне ако има проблем, ако няма- поне ще си спокойна. Обилното бяло течение може и да е признак, че си настинала, или на някаква инфекция също.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от biskvitche
    Цитирай Първоначално написано от ~bloody^romance~
    Аз се притеснявам защото това продължава вече повече от 2 седмици
    Щом се притесняваш отиди на гинеколог. Той ще ти помогне ако има проблем, ако няма- поне ще си спокойна. Обилното бяло течение може и да е признак, че си настинала, или на някаква инфекция също.
    да наистина-какво си чакала цели 2 седмици-отивай на гинеколог-не чакай повече!

  13. #13
    ae stiga ste pla6oli momi4etata ni6to im nqma .. normalno e ! kvi sa tiq gluposti 4e na 20 siimala bqlo te4enie zna4i ti ne si nared ne6to na teb ti ima na na drugite !!
    Събудих се от мисълта за теб с усмивка върху устните...

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Steli{P}
    Не се знае колко точно след бялото течение ще дойде менструацията ти. Носи си превръзки в училище.
    Ми не съм гинеколог,но аз нямах бяло течение преди цикала мисля....и кремчето също е права,мисля че има и друго..ХОДЕТЕ на лекар Или питайте майките си.....

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

  15. #15
    абе кви са тия лекари генеколози тва е нормално за годините и кво сме се разбързали сички са тоя цикъл(казвам сме щото и аз така си мисле боли ме корема боли ме кръста имам много бяло течение леле ше идва а просто ми минава след 2 3 дена и течението се нормализира и съм си супер незнам на мене ми се е случвало като на авторката доста време ама не идва и просто може би до някфа степен е и на психическа основа не съм ходила на гинеколог нито сега ще ходя щото пак съм така нито съм говорила с майка си щото не мисля че е сериозно) ако толкова много държите да се успокоите ходете на гинеколог ама според мене тва е нормално в тая възраст

    Ako imah 10 sredni prusta i desete 6tqha da sa za vas!!!! :*

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    Ако ти дойде неочаквано и в училище просто попитай някоя съученичка да ти услужи с дамска превръзка или някоя учителка.И те имат цикъл и биха ти помогнали в този случай.
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  17. #17
    Аватара на *SwEeTy_KiTtY*
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    София
    Мнения
    222
    Ей,маце,много ми напомняш на мен самата преди около година! И аз имах същите въпроси и исках много отговори,исках да ми дойде,да съм "девойка"...А сега се чудя-защо бързах?!Точно днес ми дойде и ти казвам...умирам от болки!Та за 1-вия път като ти дойде-не се притеснявай!Наистина няма да е лошо да носиш превръзка в чантата!А относно бялото течение...ми аз си имам от 10-годишна,а ми дойде на 13!

  18. #18
    simsitou
    Guest
    moje i sled 1-2 god
    Последно редактирано от simsitou : 01-27-2014 на 13:01

  19. #19
    zdr az iskam da vi pitam poneje ve4e otdolu sum okosmena imam bqlo te4enie ot okolko 1 godina no dnes zabelqzah 4e ne e 4isto bqlo kakto obiknovenno a e leko po-tumno a za koli4stvoto predi nqkolko dena stana po obilno

  20. #20
    Супер фен Аватара на Didko_Beats
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 236
    Гинеколог бе чадо мое ... гинеколог ..

  21. #21
    az hodih na nqkolko oba4e kazaha 4e ne e problem

  22. #22
    a az iskah da znam dali ozna4ava 4e skoro 6te mi doide

  23. #23
    максимум 2 месеца .. няма от какво да се притесняваш дори и на училище да ти дойде ... първия път не си като чешма просто си цапаш гащите и нищо повече ..

  24. #24
    blagodarq mnogo a az mnogo se pritesnqvah za6toto izvednuj ot bqlo stana po tumno edno takova mejdu bqlo i mnogo mnogo svetlo kafqvo be napravo leko po tumno ot bqlo
    Последно редактирано от siqna259 : 02-16-2014 на 17:16

  25. #25
    Unicorn13
    Guest

    Lightbulb

    Аз също съм на 13 и по същия начин имам бяло течение..и където и да чета за него навсякъде е различно.
    Вече незнам какво да си мисля.Скоро ще ходя на генеколог/мисля че така се пише/.
    Също да отбележа,че нямам цикъл.
    Надявам се скоро да ми дойде,защото започнах да се развивам доста..и да

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си