.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    161

    алкохолът...

    ..mmm na 15 sam onq den imah rojden den .. ta iskah da kaja normalno li e da izpiq polvin litar vodka na ex ?? ( 15 god , 172 visok , 55 kila sam ) i iskam da popitam sled kolko dena shte se iz4isti organizma mi ot alkohola , i ima l ivazmojnost da se natrovq s takova koli4estvo... pitam za6toto dosta 4esto mi se slu4va da go pravq tva...


    __________________________________________________ ________
    CCCP

  2. #2
    Kak пък я изпи на екс?

    I'm like the ice that freezes in the rock and splits it apart.

  3. #3
    Хаха чекай да ти дадем награда малолетен алкохолик на годината
    Иначе сигурно е възможно, но ако го направиш 10 пъти ходи си търси нов черен дроб
    Водката гадно нещо ве, не се напивайте с нея. Пийте си коктейлчета \/

  4. #4
    struva mi se dosta nerealno da se izpie polovin lit1r vodka na eks , az az q izpiq 6te s1m v otrezvitelnoto Ne mi se vqrva 6te6e da si se natrovil

  5. #5
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    4ai be 4ovek kak polovin litar vodka na ex tva e super mnogo ne6to mai si obarkal....

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    оф водка на екс е супер гадно,веднъж пих така с едни руснаци,аз по принцип държа на алкохол но тези направо ми скриха шапката
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  7. #7

    Re: алкохолът...

    Цитирай Първоначално написано от Ruskia1936
    ..mmm na 15 sam onq den imah rojden den .. ta iskah da kaja normalno li e da izpiq polvin litar vodka na ex ?? ( 15 god , 172 visok , 55 kila sam ) i iskam da popitam sled kolko dena shte se iz4isti organizma mi ot alkohola , i ima l ivazmojnost da se natrovq s takova koli4estvo... pitam za6toto dosta 4esto mi se slu4va da go pravq tva...


    __________________________________________________ ________
    CCCP
    ЕЕЕ браво бе младеж, получаваш медал че си такъв мъж, ходи са бий по гърдите да впечатлиш момичетата! 500 мл на екс водка, на 15 години ако искаш са убий не моиш да изпииш , и без да почнеш ся да ми противоречиш, да не та наема ...... За какво ти е да знаеш кога се изчиства организма ти от алкохола? Нали си голям мъж, какво те ебе??? аа? на тия 55 кила мик тръгнал да ми пие като 100 кг руснак... направо си изтриий поста и ходи са бий по гърдите, ако изобщо имаш такива на 55 кг
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  8. #8
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    ti ne trqbva li sega da si m1rt1v ?!?????!?!??!?!??!?!??!?!?
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  9. #9
    Vmesto da se napiva6 kat karucar pomisli v1rhu tova da ka4i6 nakoi kilogram
    cool

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    дори като си го представя ми се повръща ! честно ... !
    водка блааааааааа ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  11. #11
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    дори като си го представя ми се повръща ! честно ... !
    водка блааааааааа ...
    И аз съм на това мнение
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  12. #12
    един приятел така изпи половин литър водка на екс и припадна
    тея твойте подвизи ме съмняват... както даскалката ми по психология казва 'абе вие само водка с кола, дай нещо по-различно' а и попринцип алкохола е тъпа работа...

  13. #13
    pi4 spored men ne tolkova problema ti s pieneto ami s tegloto visok sam pochti kokoto teb ama teja 75 kila ! a puk vodkata piii kolkto si iskash ako imash mangizi da si kupish nov drop

  14. #14

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Много често местят кофите в Младост и не мога да кажа точно
    Мнения
    403

    Re: алкохолът...

    Цитирай Първоначално написано от Ruskia1936
    ..mmm na 15 sam onq den imah rojden den .. ta iskah da kaja normalno li e da izpiq polvin litar vodka na ex ?? ( 15 god , 172 visok , 55 kila sam ) i iskam da popitam sled kolko dena shte se iz4isti organizma mi ot alkohola , i ima l ivazmojnost da se natrovq s takova koli4estvo... pitam za6toto dosta 4esto mi se slu4va da go pravq tva...
    и след като го изпи всичкото това се събуди засмукал чершафа с гъз нали? Познавам стабилни пиячи дето къркат от стабилно време и не могат да изпият половин литър водка на екс пък ти некф пъпеш на бира живот ше ми говориш глупости

    Dance with the dead in my dreams
    Listen to their hallowed screams
    The dead have taken my soul
    Temptation's lost all control

  15. #15
    Аватара на loyal_88
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    По гетата...
    Мнения
    386
    Аз къркам бая, въпреки че не нося чак толкова, но половин литър ако изпия на екс после ще си изкарам червата заедно с останалите вътрешности... Излез от филма

  16. #16
    като стигнете до натрявяне тогава чак ше ви уврат главите!
    Аз не пия,защото не мога,а и ми е гадно,едва ли на тебе ти е мн голямо удоволствие да се наливаш,ама нали гъзарията му е маиката!!!

  17. #17

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    The endless river
    Мнения
    152
    Бате пий за да ти е готино,а не за да се превърнеш в клошар
    The grass was greener
    The light was brighter
    The taste was sweeter
    The nights of wonder
    With friends surrounded
    The dawn mist glowing
    The water flowing
    The endless river

    Forever and ever

  18. #18
    sasipva6 si droba... no e qko ve4er kato prepiesh s voda sutirn da obarne6 2 halbi s voda i efekta ot ve4erta si e su6tiq

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    алкохола е вреден!

  20. #20

    Re: алкохолът...

    Цитирай Първоначално написано от Ruskia1936
    ..mmm na 15 sam onq den imah rojden den .. ta iskah da kaja normalno li e da izpiq polvin litar vodka na ex ?? ( 15 god , 172 visok , 55 kila sam ) i iskam da popitam sled kolko dena shte se iz4isti organizma mi ot alkohola , i ima l ivazmojnost da se natrovq s takova koli4estvo... pitam za6toto dosta 4esto mi se slu4va da go pravq tva...
    500мл. на екс - хахахахахаха, ако беше изпил и 150 мл. на екс при това тегло щеше да си в токсикологията на Пирогов.

  21. #21

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    искам петрич
    Мнения
    57
    Цитирай Първоначално написано от Pit Of SnakeS
    алкохола е вреден!
    =D>
    ____________________
    love by few hated by me
    http://vbox7.com/play:e846b371

  22. #22
    На партита и купони с 5 чаши водка на екс се правин пастарма

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930

    Re: алкохолът...

    Цитирай Първоначално написано от The Torn Prince
    Цитирай Първоначално написано от Ruskia1936
    ..mmm na 15 sam onq den imah rojden den .. ta iskah da kaja normalno li e da izpiq polvin litar vodka na ex ?? ( 15 god , 172 visok , 55 kila sam ) i iskam da popitam sled kolko dena shte se iz4isti organizma mi ot alkohola , i ima l ivazmojnost da se natrovq s takova koli4estvo... pitam za6toto dosta 4esto mi se slu4va da go pravq tva...
    и след като го изпи всичкото това се събуди засмукал чершафа с "задни части" нали? Познавам стабилни пиячи дето къркат от стабилно време и не могат да изпият половин литър водка на екс пък ти некф пъпеш на бира живот ше ми говориш глупости
    =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
    Евалата !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  24. #24
    davai samo taka
    Children are lovely, before they get ugly
    and learn to do bad stuff.
    Flowers are pretty, before they get shitty
    and they rot and turn to dust.

  25. #25
    bratleee ako i ti si ot rusko u4ili6te ...razbiram te... samo ne razbrah kak napravi tova i o6te moje6 da pi6e6.....


    po temata ni6to ti nema ako va6te ne sa te hvanali... ako sa prosto drugiq pyt nedei naex
    Един живот Една борбЪ
    Бира и шкмбе ЧорбЪ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си