.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Имам един страх...

    значи имам един страх,ама супер много ме е страх от СПИНА...девствена съм,не съм равила до сега секс....и нз мия си ръцете и ме е гнус от някви неща при,който може да стане някоя зараза...и са като гледах доктор Хаус и каза,че мозъка може да втълпи на тялото,че е болно,а всъщност да не си болен....и нз супер много ме е страх,сега а се опитвам да не мисля за това....и кажете каво мислите...

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    dete na prirodata pi6e se "неща, при които" а не "неща при,който"

    научи БГ

    а иначе стига се филмира, нали знаеш, че нещата на филмите не винаги са истина, а сега релаксирай...

  3. #3
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от vodolei4e_m
    dete na prirodata pi6e se "неща, при които" а не "неща при,който"

    научи БГ

    а иначе стига се филмира, нали знаеш, че нещата на филмите не винаги са истина, а сега релаксирай...
    99% от нещата са на психична основа...
    хора с псевдо заболявания, хора с "магически" лечения....
    От друга страна, има множество "заболявания", чисто ментални...да чукам на дърво...

    Авторката, не си създавай фобии и мании...успокой се...

  4. #4
    Наистина е така Мозъка контролира тялото И аз гледах Хаус и съм напълно съгласна,аз съм същата Пример:когато ме боли корем,почвам да си внушавам,че е много силно имам страх от болки в корема и почвам да мисля,затова как ще съм в болница..дъра-дъра и когато се погледна вече съм се събрала на 6 от болки и съм в колата за болница...а когато се замисля не ме боли толкова!Каязвам го,защото ми се е случвало!Съвета ми е да не мислиш за това,по скоро обратното,че от секса няма да ти стане нищо-напротив..и така,ако не можеш да спреш да мислиш,поне обръщаи нещата към хубавата им страна

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Здравей.Преди известно,време и аз имах подобни паранои,свързани със зарази и прочие.Както,казаха и преди мен,нещата са най-вече на психическа основа и това дали ще преодолееш страховете си,зависи изцялло и единствено от теб. СПИН-ът е доста сериозна болест и не се предава толкова лесно колкото ти си мислиш да речем по въздушно-капков път и прочие.Занапред винаги използвай презервативи и така.Няма страшно,просто сроко
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  6. #6
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    spoxx we nikoi ne e kazal 4e 6te se razbolee6 nqma lo6o v tva da d1rji6 na li4nata higiena
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  7. #7
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Психотерапия и си ларж
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  8. #8
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720

    Re: въпрос...

    Цитирай Първоначално написано от shtupito
    значи имам един страх,ама супер много ме е страх от СПИНА...девствена съм,не съм равила до сега секс....и нз мия си ръцете и ме е гнус от някви неща при,който може да стане някоя зараза...и са като гледах доктор Хаус и каза,че мозъка може да втълпи на тялото,че е болно,а всъщност да не си болен....и нз супер много ме е страх,сега а се опитвам да не мисля за това....и кажете каво мислите...
    Хммм... най-вероятно си шматка.
    - Всички авто-части на едно място!

  9. #9
    Това е болест- да си втълпяваш, че си болен, а да не си, да ходиш непрексънато да си правиш излседвания и т.н. Не помня как точно беше наименованието на тази болест, но е на психична основа. За СПИН- избягвай случайни партньори, ползвай си презервативи, и няма да имаш проблем.

  10. #10
    Пффф стига бе...за кво си мъчиш главата с тия работи.Ако ползваш презервативи нямаш проблем...сааа няма цял живот да си девствена нали се сещаш.Освен тва СПИН няма да хванеш от едно ръкостискане или нещо такова

  11. #11
    99% от нещата са на психична основа...
    хора с псевдо заболявания, хора с "магически" лечения....
    От друга страна, има множество "заболявания", чисто ментални...да чукам на дърво...


    Абе хора вий наред ли сте. Има хиииляди начини да са заразиш с нещо. И тая работа с втълпяването се случва мн рядко и тва дет са го даали на Хаус сиг е било за нещо от рода на язва или тумор . Ти как си предстааш да са разболееш от вирусна болест чрез втълпяване. Тоо вирус да няма да са телепортира в тялото ти. Специално за спина има само 3 начина да се заразиш по полов по кръвен път и по наследствен така че няма смисъл да се втилясва това момиче ами да ползва предпазни средства при секса а не седи девствена за цял живот

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    по принцип СПИН е сериозна болест,но може би ако седнеш и малко се образоваш относно това по какъв начин се пренася и може да се заразиш няма да има нужа да изпадаш в параноя заради някви безмислени неща,много ще си олесниш живота и ще знаеш как да се пазиш
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  13. #13
    Ами щом като те е страх от спина ходи 1-2 пъти годишно на такова за проверка дали си болен от спин и няма да те е страх

  14. #14
    Ах тоя пубертет,като си втълпиш нещо и край.
    Спокойно бе,спин може да хванеш само ако ти прилеят от кръвта на болен или твоята кръв има допир с на някой заразен кравта.
    Другия начин е по полов път без предпазни средства (презерватив).
    Не се паникьосвай за глупости.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си