.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 44
  1. #1

    Въпрос за татуировките

    Здравейте! Казаха ми, че има 3 вида татуировки - такива, които не се махат, такива, които са постоянни, но ако решиш можеш да ги махнеш и тези временните, дето сами падат след кратък период от време. Въпросът ми е за втория вид - има ли наистина такива и ако да, малко инфо за тях. Вредни ли са? А постоянните вредни ли са?
    ...I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it...

  2. #2
    иии тези уж постоянни, като решиш да ги махаш, как ще стане тая работа...?
    не съм чувала да има такива...

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  3. #3
    И на мен ми се струва невероятно, но така ми казаха и реших да питам

    Мда, и на мен ми си струват безсмислени временните...

    Както и да е, почти съм се решила за постоянна, ама ме притесняват тия истории за вредата от мастилото... Някои знае ли нещо по въпроса?
    ...I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it...

  4. #4
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    По-гадно, а и безмислено нещо от това да си заличаваш татуировка няма. Защо ще си я правиш, след като си я махаш? МОже отгоре да си направиш друга също.

    Всеки трети, който си е правил татуировка и е над 19 годишна възраст е болен от хипатит С

  5. #5
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ


    Всеки трети, който си е правил татуировка и е над 19 годишна възраст е болен от хипатит С
    я па тоя...да не почвам да изреждам имена тука...ама...ебаси
    Boots and braces don't make racists!

  6. #6
    Голям фен Аватара на Forest_girl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в къщи =)
    Мнения
    752
    Виж, от непостоянна (трети вид) на едно момиче му се възпали крака и стана лоша работаб Представи си какво става с постоянните!

  7. #7
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Аз също съм чувал за такива татуси които си падат след време но не след месец а горе долу след 2-3 години... праве ли се в най горния слой на кожада а той се белел и така пада татуса но доколко това е вярно нямам идея ... само съм чувал не съм го чел нито пробвал
    А междо другото и някои постоянни не могат да се махат с лазер само с изрязване на мястото щото ги правели с няква бояджийска боя някъф автоемайлак и край тва няма махане .... за тва вече съм сигурен гледах по ТВ -то за тях
    А най безвредните са направените на фотошоп ..аз имам поне 100 такива
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  8. #8
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    я си направи един истински татус, не се излагай.
    всички татуировки (НЕ рисунки) се махат само по оперативен път , както каза някой преди мене.
    само че има бои , които действително се изкормват по-лесно oт кожата.
    доколкото знам зелената пада най-трудно.
    алелуя.

  9. #9
    А някой има ли идея къде могат да ми преведат изречението, дето искам да ми го татуират, на някакъв древен език... Предполагам, че има в някой от студията, ама нз колко надеждно ще е .. Все пак това ще ми остане завинаги, а пък искам татуировката да има лична стоиност за мен, а не ей така, за гъзария...
    ...I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it...

  10. #10

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    искам петрич
    Мнения
    57
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ

    Всеки трети, който си е правил татуировка и е над 19 годишна възраст е болен от хипатит С
    ?????????
    twa pak otkade go izmisli
    ____________________
    love by few hated by me
    http://vbox7.com/play:e846b371

  11. #11
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ

    Всеки трети, който си е правил татуировка и е над 19 годишна възраст е болен от хипатит С
    Глупости!

    Няма перманентни татуировки, които да можеш да си ги махнеш. Махат се само с оперцаия. А тези временните са си лигавщина, ако си правиш, внимавай след това да не я допираш до нищо, защото цапа и не се пере. Като се прибереш я измий обилно с вода - може малко да избледнее, но поне няма да си намацаш дрехите.
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от chirsten
    А някой има ли идея къде могат да ми преведат изречението, дето искам да ми го татуират, на някакъв древен език... Предполагам, че има в някой от студията, ама нз колко надеждно ще е .. Все пак това ще ми остане завинаги, а пък искам татуировката да има лична стоиност за мен, а не ей така, за гъзария...

    на какъв език ти трябва??
    Ами за предпочитане нещо от рода на иврит или да речем хинди.. Предпочитам да не е йероглиф, а нещо по-нежно.
    ...I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    отиди в факултета за източни езици към СУ (на Опълченска и Т.Александров) и питай там
    Мерси мн за помоща, ама не съм от София.. Ако някой има идея за Варна да речем би било по-добре.. То може и да има в някой от студията, ама само да не ми изджаскат някоя простотията наместо това, което искам...

    Бях чела за някакъв дето имал тату с йероглиф и съответно си мислел, че означава свобода или нещо от рода, а то се оказало, че значи "аз съм перверзик"
    ...I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it...

  14. #14
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    а аз се сещам за историята, когато едно момиче отишло да си татуира надпис на иврид при известен софийски наци (татуист).
    алелуя.

  15. #15
    Повече от фен Аватара на kameliqbaby
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    434
    Цитирай Първоначално написано от chirsten
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от chirsten
    А някой има ли идея къде могат да ми преведат изречението, дето искам да ми го татуират, на някакъв древен език... Предполагам, че има в някой от студията, ама нз колко надеждно ще е .. Все пак това ще ми остане завинаги, а пък искам татуировката да има лична стоиност за мен, а не ей така, за гъзария...

    на какъв език ти трябва??
    Ами за предпочитане нещо от рода на иврит или да речем хинди.. Предпочитам да не е йероглиф, а нещо по-нежно.
    Ediniq mi nadpis e na arabski,drugiq na indiiski.V studioto ,v koeto hodq ima vsqkakvi re4nici i ot tam gi izkarahme.
    Next Time I`ll be True...

  16. #16
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468
    ami i az ne sum 4uvala za tezi postoqnite koito moje da se mahat ina4e az imam 3 za vinagi a ina4e poprincip sa vredni da purvo zavisi kade si gi pravish koi ti gi pravi abe predi da si napravish tatuirovka si pomisli dobre zashtoto e za cql jivot




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  17. #17
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    абе дрън-дрън.
    колкото повече мислиш, толкова повече се разубеждаваш.
    а и този банален 'ЦЯЛ ЖИВОТ' може да продължава и до вдругиден, така че действай.
    моя татус съм си го замислила и направила така, че НИКОГА няма да ми писне, той просто е част от мен.
    и така трябва да бъде при всеки
    алелуя.

  18. #18
    Не, аз вече съм си го решила твърдо - все пак го искам от доста време - около год сигурно, щото исках да изчакам да стана на 18, а и да отлежи идеята.
    ...I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it...

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от Forest_girl
    Виж, от непостоянна (трети вид) на едно момиче му се възпали крака и стана лоша работаб Представи си какво става с постоянните!

    хора умират... по-гробишата е пълно с татуирани...


    ПП. възпалило се е, защото временните тушове са шит..
    Абе луд ли си ??? Имам истинка пък нищо ми не е станало ... а тфа ... с временните си не е работа ... ако искаш татос си направи ... няма смисъл да е за точно определено време ... а наистина ... на гробищата всички са татоирани ... всеки ден ходя да и ги гледам .. че ме кефят
    [!] ИсКаМ тЕ , нО тЕ иСкАм зАвИнАгИ [!]

  20. #20
    еее хора лятото си направех 3 временни татуировки .. при това разбрах как се правят и са съвсем спокойно си правя сама без да плащам на някого

  21. #21

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    колко сте тъпи с изключение на българчето и експлойтед тиин не е истина просто
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  22. #22
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Баща ми през лятото си прави временен татус с чегевара.... и му се възпали жестоко, яко ходене по мъките беше....от тогава, не смея.... слагат някакви гадости в къната и ето го резултата-мехури, болници, мазила, сума ти разправии за едната гъзария...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  23. #23
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от ЦвЕтИт0
    Баща ми през лятото си прави временен татус с чегевара.... и му се възпали жестоко, яко ходене по мъките беше....от тогава, не смея.... слагат някакви гадости в къната и ето го резултата-мехури, болници, мазила, сума ти разправии за едната гъзария...
    Това е според-зависи какво си татуираш бе

  24. #24
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Тцтц. Почти ме разубедихте. Ама няма пък. Аресал съм си един Трайбал и есента ще се украся.
    Възпаления ала бала кво мъже ли сме или женички... тц тц..

  25. #25
    От къната стават некви мехури...виждала съм и е ебаси гадното....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си