.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Странен проблем

    Значи проблема ми е следния...когато легна да спя започвам да сънувам купища сънища,най-различни,нямащи нищо общо помежду си.Когато се събудя се чувствам изморена от самия сън,а главата ми ме боли толкова много имам чувството че ще се пръсне На някой случвало ли му се е нещо подобно възможно ли е да ми има нещо или аз полудявам

  2. #2
    От колко време е така? Аз съм така, когато съм болна - откъслечни сънища, даже кошмари един вид...и самото чувство след и по време на съня е много тегаво...
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  3. #3
    случвало ми се е .. чувстваш се като изстискан лимон .. все едно не си си доспал.Чувстваш се измъчен и ти е тревожно. Случвало ми се е няколко пъти ..и нямам представа на какво се дължи.Казаха ми че се получава от изживян силен стрес.
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  4. #4
    Да и на мен ми се е случвало, после се чувствам все едно наистина се е случило. Мн е е нерпиятно
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  5. #5
    Ми от колко време е така от около седмица някъде.наистина е мн гадно

  6. #6
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Понякога сънищата ни правят,много щастливи и ни помагат да са пренесем в един покрасив,но за сметка на това нереален и иилюзорен свят плод на нашите фантазии и желания.Други пъти пък сънищата са неприятни и натоварващи,продиктувани от различни проблеми,негативни емоции и натрупал се стрес.
    На мен също ми се е случвало,защото вместо мозъка ти найситан да си почине,той се натоварва допълниетолно и през часовете оптредени ти за сън.Моя съвет е лягайки на възглавницата да абстрахираш съзнанието си от каквито и да е мисли и просто да се отпуснеш...Ако пък не можеш на 100 процента да не се ангажираш с мисли,се опитай поне те да бъдат оптимистични. Всичко тук се свежда до психическа основа и нагласа... Успех
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  7. #7
    Случвало ми се е и на мен. Не знам на какво се дължи, но предполагам на натрупани негативни емоции.

  8. #8
    Абослютно всеки път когато съм болна съм така само че има малка разлика.Аз всеки път сънувам едно и също нещо

  9. #9
    нито съм болна нито нищо просто ми се случва досто честичко да сънувам едни и същи сънища..според мен това се дължи наи-вече от умора.поне при мене е така
    VinAgi S1m iSkAlA tOvA koeTo iMaT dRugIte...SEgA iSkAm tEb, zA6tOtO dRugA tE iMa...

  10. #10
    idi da ti baqt
    ако не обичате бебета,използвайте презарвативи!!!

  11. #11
    Аз съм по абсолютно същият начин като теб, ама мойто продължава вече няколко месеца ;( Нямам представа от какво може да е, но няма вечер, в която да не сънувам поне по 2-3 различни съня и то все кошмари направо е ужасно немога да се наспя

  12. #12
    Да случвало ми се е и е много неприятно дължи се на стрес .... И от прекалено много преумора!
    АйДе Де..ОпИтАй Се Да Ме НаРаНиШ ОтНоВо..КвО? МаЙ Не мОжЕш? оПиТвАш се с ВсИчКи СиЛи. АмА Не УсПяВаШ..ЗаЩо Ли? НеДеЙ Не сЕ чУдИ..ПрОсТО ПрЕд ТеБ СтОи ЕдНО сИлНО МоМиЧе а Не ОнАзИ ВлЮбеНа ХлАпАчКа [!][!][!]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си