.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Програмка

  1. #1

    Програмка

    Може ли да ми кажете някоя програма за отваряне на папки с парола.Аз ползвам Folder lock обаче хич не ме кефи и за това си търся нова.
    Мерси предварително :P

  2. #2
    Forslor
    Guest
    Не те кефи или не ти върши работа ?
    Защото ако искаш програмата да отговаря изцяло на вкусовите ти предпочитания си напиши една и я направи цялата розовка.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Forslor
    Не те кефи или не ти върши работа ?
    Защото ако искаш програмата да отговаря изцяло на вкусовите ти предпочитания си напиши една и я направи цялата розовка.
    Ми по точно не ми върши работа....аз искам да се отварят с парола а с тая програма просто заключвам папката и после трябва да я отключвам

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Forslor
    Не те кефи или не ти върши работа ?
    Защото ако искаш програмата да отговаря изцяло на вкусовите ти предпочитания си напиши една и я направи цялата розовка.
    мн заядливи постове ... кво като можеш да програмираш?
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  5. #5
    Голям фен Аватара на Ruthless
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    906
    Краси, препоръчвам ти да опиташ с Lock Folder XP. Можеш да я изтеглиш от http://files.download.bg/downloads/8...6/lockfldr.exe . Чувам добри отзиви за нея

  6. #6
    Тва за розовия цвят...много на място казано
    Ама после има проблем... ...
    розовко или сини4ко или оранжавичко...
    докато го измисли как да го оцвети...и вече няма да работим на
    XP
    "Предпочитам невъзможното, което убеждава, пред възможното, което звучи неубедително"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си