.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Напукани пети

    Здравейте! На 15 съм, 50 кг съм и съм висока 165 см. Но имам проблем от 1-2 месеца. Петите започнаха да ми се напукват, станали са на бразди , имам вдлъбнанити и в тях се образуват като ранички, често тече кръв и боли като ходя. Мазах се с крем, но не помогна. Из нета четох , че става с оцет, но при мен не се получи. Знаете ли друг метод? Предварително ви благодаря!

  2. #2
    ами топи ги във гореща вода със морска сол,и некви кремчета.
    и имам една друга версия малко гадничко и странничко да ги напикаеш ама сериозно без бъзик!
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от namina
    ами топи ги във гореща вода със морска сол,и некви кремчета.
    и имам една друга версия малко гадничко и странничко да ги напикаеш ама сериозно без бъзик!
    Ще ще опитам и това. От една страна погледнато напуканите пети не са чак болка за умиране, но от друга направо са си. Аз пък съм чувала като се порежеш или се одраскаш да си напикаеш раната, за да не се получи инфекция. За петите не съм чувала, но ще опитам.

  4. #4
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Цитирай Първоначално написано от namina
    ами топи ги във гореща вода със морска сол,и некви кремчета.
    и имам една друга версия малко гадничко и странничко да ги напикаеш ама сериозно без бъзик!
    Абе какви са тия глупсоти бе?
    Направи си разтвор от вода и калиев перманганат и си топи краката в него.
    В аптеките продават.
    - Всички авто-части на едно място!

  5. #5
    Изтъркай си петите с пемза. Мажи ги с някакъв омекотяващ крем или вазелин вечер преди да си легнеш и след това спи с чорапи.
    You only see what your eyes want to see
    How can life be what you want it to be?
    You're frozen, when your heart's not open!!!

  6. #6
    thefreak
    звучи глупаво ама действа са ми казвали хората
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от KaTinCeTy
    Изтъркай си петите с пемза. Мажи ги с някакъв омекотяващ крем или вазелин вечер преди да си легнеш и след това спи с чорапи.
    и аз така ти препоръчвам да правиш

  8. #8
    А знаете ли горе-долу колко е цената на пемзата?

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Ваня_ Петкова
    А знаете ли горе-долу колко е цената на пемзата?
    до към 5 кинта сиг....
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от namina
    Цитирай Първоначално написано от Ваня_ Петкова
    А знаете ли горе-долу колко е цената на пемзата?
    до към 5 кинта сиг....
    Звъннах на мама следобяда, за да ми купи пемза . И след малко ми звънни да ми каже, че има пемза, но струва 21.80 ст. Каква ли е тази пемза ?

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Ваня_ Петкова
    Цитирай Първоначално написано от namina
    Цитирай Първоначално написано от Ваня_ Петкова
    А знаете ли горе-долу колко е цената на пемзата?
    до към 5 кинта сиг....
    Звъннах на мама следобяда, за да ми купи пемза . И след малко ми звънни да ми каже, че има пемза, но струва 21.80 ст. Каква ли е тази пемза ?
    верно ли???
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от namina
    верно ли???
    Вярно.Аз направо се шашнах. Аптекарката е казала, че има и друга пемза, но тя била около 26 лв. Направо и аз се шокирах, защото си мислех, че е около 5-10 лв. Виж това : http://beauty.market.dir.bg/xoffer.p...shop_id=12&c=1

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Ваня_ Петкова
    Цитирай Първоначално написано от namina
    верно ли???
    Вярно.Аз направо се шашнах. Аптекарката е казала, че има и друга пемза, но тя била около 26 лв. Направо и аз се шокирах, защото си мислех, че е около 5-10 лв. Виж това : http://beauty.market.dir.bg/xoffer.p...shop_id=12&c=1
    БЕЗБОЖИЕ
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от namina
    БЕЗБОЖИЕ
    Утре ще си купя едно вазелинче за пети. Че пемза няма как да си купя щом е над 20 лв. Трябва да посъбирам няколко дена парички и тогава. От мама не искам, защото и тя има много разходи. За сега ще е с вазелинче и някакво друго кремче, пък после може и с пемза.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Ваня_ Петкова
    Цитирай Първоначално написано от namina
    БЕЗБОЖИЕ
    Утре ще си купя едно вазелинче за пети. Че пемза няма как да си купя щом е над 20 лв. Трябва да посъбирам няколко дена парички и тогава. От мама не искам, защото и тя има много разходи. За сега ще е с вазелинче и някакво друго кремче, пък после може и с пемза.
    ъхъ......
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  16. #16
    и аз имам горе долу такъф проблем на4и мене само ми се образуват вдлънатинки ма не и рани имам на единия крак само две слава богу единстженото което използвам е един крем на avon с кафе хидратиращ е може да пробваш и един крем vitassin около 3лв е аптеките смърди гадно ама определено има ефект и не само за такива неща късмет

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си