.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25

Тема: аспирин???

  1. #1

    аспирин???

    бях чула че след секс аспирина убива сперматозоидите ако се съмняваш дали има беля или не....въпроса ми е ... къде се пъха,опасно ли е и има ли странични ефекти ??? мерси предварително

    т.1
    krem4et0

  2. #2
    в носа си наври аспирина !! ще помогне сус сигурност
    Тъпо е да се губи време да преживяваш това, което не можеш да измениш.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от marmot_sladuk
    в носа си наври аспирина !! ще помогне сус сигурност
    ебати отношението!!!
    по въпроса и аз съм чувала същото..еми от долу си го пъхаш мисля...

  4. #4
    dobre we da eba maika ti glupava o6te vednuj 6te se izvinq 4e sum sburkala mqstoto !!! Blagodarq ti za otgovora .. nqma6e nujda da se trepe6 da mi otgovarq6 izob6to ...

  5. #5

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Търговище
    Мнения
    392

    Re: аспирин???

    Цитирай Първоначално написано от Perfect^by^nature
    бях чула че след секс аспирина убива сперматозоидите ако се съмняваш дали има беля или не....въпроса ми е ... къде се пъха,опасно ли е и има ли странични ефекти ??? мерси предварително
    Заври си го в гъза!

  6. #6
    Голям фен Аватара на BlueDevil
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    527
    Супер ефикасно е! Кажи му на твоя тъпкач да се цеди вътре, после си тикни един Упсарин за по-сигурно (разтваря се по-бързо) и си свиркай. А да, Упс-а се тика в оная ти работа, естествено, а ако искаш максимална сигурност - по един във всяко ухо. Убива сперматозоидите одма, така както вие ме убивате с тези нискоинтелигентни (да не казвам по-силна дума) теми.
    Ае успех.


    След 1-3 седмици се очаква тема: "Za6tO mI ZakYsNqvAaAaaAaaa ?!?!?!?!?!!?!?!"

  7. #7
    Ако гаджето ти не може поне да не свършва в теб, започни да пиеш противозачатъчни.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  8. #8
    ами значи пъха се в вагината , но сестра ми е пробвала и повярвай ми-НЕ деиства!!!

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Абе аспирина няма да ти помогне, но Ескапел и регулярна контрацепция- със сигурност.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Абе аспирина няма да ти помогне, но Ескапел и регулярна контрацепция- със сигурност.
    не се заяждам, а само казвам-чувала съм много оплаквания от тези хапчета ескапел, постинор дуе и тем подобни!Да наистина от тях не забременяваш, но после цикъла ти е много вероятно да стане мнооооооооого объркан!!!Така, че съветвам момичето което е писало темата да не пие хапчета, а или да го прави с презерватив или момчето да свърши върху нея или някъде другаде!То са ми казвали дори, че ако свършат върху теб било яко

  11. #11
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    "Полезно" хапче не съществува и това важи с пълна сила и за постинор и ескапел, но избираме по-малкото зло! А именно по-добре да се обърка цикъла, отколкото аборт!!
    Обаче за разните глупости да си пъхате аспирини.....То *това там* да не ви е джоба на дънковото яке? Да пъхате каквото ви падне!
    Като не щете презервативи и противозачатъчни, ми купувайте си глобули!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    "Полезно" хапче не съществува и това важи с пълна сила и за постинор и ескапел, но избираме по-малкото зло! А именно по-добре да се обърка цикъла, отколкото аборт!!
    Обаче за разните глупости да си пъхате аспирини.....То *това там* да не ви е джоба на дънковото яке? Да пъхате каквото ви падне!
    Като не щете презервативи и противозачатъчни, ми купувайте си глобули!
    Aми аз не съм си пъхала там аспирин, а лудата ми сестра!Така, че..........А аз знам, че хапчвето е по добро решение от аборт, но просто казах, че и то не е добро решение-най- доброто решение е да свърши някъде дръгаде, а не в нея.

  13. #13
    Аспирина до колкото знам представлява киселина, служи за да ти върне организма в нормално състояние...т.е нормализира показателите ти...пийвай по едно отвреме на време, не повече от 5 на ден...
    Ако някой тапак ти каже че е вредно му тегли една майна...
    (ако организма ти е в нормално състояние...полза не виждам, ама все пак кой днес е съвсем здрав ? )

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от dzver
    Аспирина до колкото знам представлява киселина, служи за да ти върне организма в нормално състояние...т.е нормализира показателите ти...пийвай по едно отвреме на време, не повече от 5 на ден...
    Ако някой тапак ти каже че е вредно му тегли една майна...
    (ако организма ти е в нормално състояние...полза не виждам, ама все пак кой днес е съвсем здрав ? )
    Да бе съветвай го ммичето да пие по 5 на ден и ще и стане нещо-на листовката пише за лица над 12 години да се пият най-много по 2 хапченца на ден, а не по 5 А за вързасти бяха по повече-не помня колко-А и без туи това ако си бременна като пиеш аспирин няма да ти помогне!!!!

  15. #15
    НЕ СЪМ КАЗАЛ ДА СЕ ПИЯТ БЕЗ ПРИЧИНА!!!Не съм казал да се пият и по 5 пъти на ден...
    "Предпочитам невъзможното, което убеждава, пред възможното, което звучи неубедително"

  16. #16
    Между другото земи седни прочети малко книжки, като те гледам...
    имаш нужда...Почни с препрочитане на листовката...и като съвет за здравето, избягвай да ми казваш какво да правя за напред, а "уважавай мнението ми" както е написано в правилата на форума...
    "Предпочитам невъзможното, което убеждава, пред възможното, което звучи неубедително"

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от dzver
    Аспирина до колкото знам представлява киселина, служи за да ти върне организма в нормално състояние...т.е нормализира показателите ти...пийвай по едно отвреме на време, не повече от 5 на ден...
    Ако някой тапак ти каже че е вредно му тегли една майна...
    (ако организма ти е в нормално състояние...полза не виждам, ама все пак кой днес е съвсем здрав ? )
    E оки ще уважавам мнението ти, и наистина не си казал да пие пет, но каза да пие до 5-а ако тя испие 5 може да и стане нещо!А за книжките-споко-вкъщи имам 2 за пубертета-чела съм ги-1 за тампони и превръзки-чела съм я-и хапчета-някои листовки съм ги чела!!!Така, че и ти ме оважавай и не казвай да чета като не знаеш чела ли съм.

  18. #18
    Аватара на morgana
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    В Мъглите На Авалон
    Мнения
    202
    DZVER, Oважавай, моля те, мненията на нашето Пепи, тя знае какво е постинор дуЕ! ОМГ

    Относно авторката - не разчитай на подобни глупости! Какъв е проблема да си изберете контрацептивен метод и да го спазвате? Трябва да сте по-отговорни, защото сексът означава и това!

  19. #19
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Все пак аз пуснах слуха за аспирина! Знам го от една позната която се беше праскала с кондом само 2 пъти щото го беше правила с двама смисал първите пъти и с двамата с капут останалите на голо... та тя ми е казвала че ако стане фал да се ръга вътре аспирин пробвала го е говорила е и с биолог и ефекта е бил потвърден - не е бременна а й като ми го каза не беше 13год лигла а си беше зряла жена . . . и от други познати също съм го чувал ... но все пак не разчитайте на подобни работи а се пазете! Ако нямате пари за кондоми на 69 и тва е или на сухо по добре да си ударите по една ръчно от колкото да ставате майки и татковци по на 15-16 години !!!!!
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  20. #20
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Ти мене оважааш ли мъ или ни мъ оважааш

    Неграмотност до шия

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  21. #21
    aspirinut nqma nikakvo takova deistvie,znam edno,4e pri prou4vane na britanskata asociaciq za zdrave i dulgoletie(4rez opiti s hora)e ustanoveno,4e ako pie6 1 aspirin na den se namalqva riskut ot rak na debeloto 4ervo,no za spasqvane ot bremennost-ZABRAVETE.ako be6e taka,do momenta aspirini v aptekite ve4e nqma6e da ima...
    I like Walking In The RAIN CAuse NO one SeeS i'M cRYIN' ***adDIcted To REtRO***

  22. #22
    Сори ама тая тема е от 12 октомври!!Много е стара, а ти се ровиш в нея и пишеш в нея-да но поне мнението ти е вярно-пих аспирини, но не се получи-даже ми закъснява с 1 меасец

  23. #23
    Аватара на Iv4eTy
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Там, където е сърцето...
    Мнения
    1 569
    Пфф пак с тея глупости . С тоя аспирин най-много да се разраниш нещо. По-добре си го използвай по предназначение там за главоболие ли ко беше нз.. а иначе си използвайте презервативи или ако е станала белята тичай до аптеката за Ескапел
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true... Follow me and I'll take you there..

  24. #24
    Аспирина гори , така че не си г пъхаи там от долу това са измислени бабани рецепти.Всички сме ги чували но не прави грешката ако искаш да си в отлично здраве.
    Единственият начин да се отървеш от изкушението, е да му се отдадеш!

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от DianaBaby
    Аспирина гори , така че не си г пъхаи там от долу това са измислени бабани рецепти.Всички сме ги чували но не прави грешката ако искаш да си в отлично здраве.
    Оф момиче ти изобщо прочете ли добре-+оисала съм, че искам да го пия тоя аспирин, а не да си го пъхам там долу-сори ама не съм луда!И тая тема е много стара-няма ли някой да е заклучи вече?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си