.
Затворена тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22

Тема: КАле

  1. #1

    КАле

    Колко струва и от къде се купува и кефи ли ви ? Разкажете кво е усещането!

  2. #2
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    от книжарниците и би трябвало да е до 1 лев
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  3. #3
    Аватара на MixXx
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Razgrad Cartel
    Мнения
    319
    кале? не успях да разбера...

  4. #4
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Лепило за дишане
    разбра ли сега
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  5. #5
    Аватара на MixXx
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Razgrad Cartel
    Мнения
    319
    да,мерси

  6. #6
    какви са ви преживяванията с него

  7. #7

    Re: КАле

    Цитирай Първоначално написано от suckme
    Колко струва и от къде се купува и кефи ли ви ? Разкажете кво е усещането!
    Циганин ли си,че ще ми лъхаш кале е ??? ААА май си мангал а???? Само циганите и изпадналите ДРОгари лъхат кале, щото един от най-евтините начини да се замайва главицата .... Само като видя някой с лепило по устата ми идва да го счупя от бой .....
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  8. #8

    Re: КАле

    Цитирай Първоначално написано от HouseSoul
    Цитирай Първоначално написано от suckme
    Колко струва и от къде се купува и кефи ли ви ? Разкажете кво е усещането!
    Циганин ли си,че ще ми лъхаш кале е ??? ААА май си мангал а???? Само циганите и изпадналите ДРОгари лъхат кале, щото един от най-евтините начини да се замайва главицата .... Само като видя някой с лепило по устата ми идва да го счупя от бой .....
    Ти от пеканите ли си ли значи

  9. #9
    стига с тфа кале бе хора..
    е вчера като се бяхме запътили към хлопалката ени мангали се трепеха и в ръцете им каленца.. кале але..

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    хлопалката си беше чук а некфи лепилари гепили на некфи пичове телефоните некъде около блек бокса

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    от книжарниците и би трябвало да е до 1 лев

    Малко над 1лв. Еми какво-халцове...весело е...да пробваш веднъж-2 пъти,но не си заслужава чаааааааааак до толкова,че да си ебеш здравето.Не,не...има и др не 4ак толкова брутални начини за съсипване не здравето,със същото деиствие

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от AtMosFera
    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    от книжарниците и би трябвало да е до 1 лев

    Малко над 1лв. Еми какво-халцове...весело е...да пробваш веднъж-2 пъти,но не си заслужава чаааааааааак до толкова,че да си ебеш здравето.Не,не...има и др не 4ак толкова брутални начини за съсипване не здравето,със същото деиствие
    Демефан ли? Мн разстройство мн нещо.

  13. #13
    Калетo SUCKS!
    Smoke weed everyday!
    "Green for the money, gold for the honey!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от HitsFromTheBong
    Калетo SUCKS!
    Smoke weed everyday!
    +1
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    принципно сичко каде се праи в лаборатория е лайняна раута..

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Pit Of SnakeS
    принципно сичко каде се праи в лаборатория е лайняна раута..
    Като цяло е така,но.....абе принципно тва си е твое мнение. Предполагам и на повечето хора де,но нека не обобщаваме вси4ки и всичко.Аз пък както не веднъж съм казвала обичам наи-големите боклуци...нз защо...синтетика...И не е заради парите,въобще дори.Ето на-на бала вс кока ала бала...мнооооо важно,дреме ми...амф и няколко червени звезди....ме оправят rulzzzzz.......................................... .................................................. .................................................. ...!!!!!!!!!!!!!!!

  17. #17

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385
    Има много неща които се правят в лаболатория и са чисто вълшебство.....Просто поколения трябва да се сменят за да се продават както всичко друго сега......нашето време е тестова площадка за синтетичната утайка на психоактивните вещества......Който се добере до крема мълчи, защото знае че не е дошло време за обществото......

  18. #18
    Аватара на theEXPLOITED
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    OUT OF SPACE
    Мнения
    528
    СТИГА БЕ КАЛЕ ША ЛЪХА МНООООО СИ ПРОСТ 4ЕСНО!!!!!!!!!!!!

  19. #19
    GLUPACI KOLKO TAKIVA TEMI ZA KALETO SHTE PUSKATE????????????????????
    SRY ZA LATINICATA!
    Skype: etniesbg
    лИз-бЛиЗ

  20. #20

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    14
    ЕМ аз след като се налъхам Ставам много агресивен ..Въобще не ми е Депресия ..ставам направо MAAD Апък и ко да ви кажа за калето има много различни неща ..Колко да си сипваш ,как да го растриваш ,колко да го стискаш .Значи Халиуцинацията се получава не когато ти поискаш ами когато си готов да влезеш ..трявбва наистина много да искаш да влезеш в Халиуцинация и да си мислиш само за това нещо което искаш "Мисли си за нещо което наистина искаш да се случи ЕМ Ко друго да ви кажа ..значи ако не си мислиш за нищо и пак влезеш в някфа Халиуцинация значи Това е нещо забравено от тебе в Миналото ..Нещо малко което си забравил и то ти се явява като 3D ПРед очите )) "на мен ми се е случвало да съм Супер марио "Щото като малък много играех таз игричка "и чудното е че 1 от Аверчетата ми пусна Едно Хард Техно на Марио Раниери - Супер марио и напрао влязах в Филма ..дРуго мисля че няма...АА и да не си мислите че само циганите Лъхат кале ..хмм нищо против Много Българи и сякакъв Вид хора лъхат ..ама В другите Държави "Нашето кале " при тях наименованието на Самото лепило е савсем различно ...И защо си мислите че само испадналите го праят ..На някой Хора просто им харесва да влизат в Халиуцинация ..Супер яко е да Халиуцинираш някфи неща и накрая кат ти свърши калето 1 цигара за релакс и си ти !! ..И да Тъпо е да се лъха ..ама аз лъхам 2 3 пъти в Месеца и мисля че няя проблем ..аАА да припадал сЪм Също от кале ..ама не си спомням ..казаха ми

  21. #21

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    14

    Re: КАле

    Цитирай Първоначално написано от HouseSoul
    Цитирай Първоначално написано от suckme
    Колко струва и от къде се купува и кефи ли ви ? Разкажете кво е усещането!
    Циганин ли си,че ще ми лъхаш кале е ??? ААА май си мангал а???? Само циганите и изпадналите ДРОгари лъхат кале, щото един от най-евтините начини да се замайва главицата .... Само като видя някой с лепило по устата ми идва да го счупя от бой .....
    Не е Мой Знайш Ко ..ако попаднеш на мене ,,аз ще те счупя от бой 1-вото което е ..За ко тряя да си Циганин че да лъхаш ..Мен ме кефи самата Халиуцинация в която влизам ме МноГо си прост честно я си трай най добре

  22. #22
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    До тук.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си